Şimdi Ara

Photoshop Çalışmalarım (Timur Arslan) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
65
Cevap
2
Favori
4.118
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hem videoların hemde bu çalışmaların müthiş hocam , devamını bekliyoruz.
  • siyah renkli tshirt üzerine melo nun wallpaper çok güzel baskı olur.
  • eboue mükemmel olmuş ... eğer t-shir falan yapılırsa yok satar ...gerçekten eline sağlık ... yönetimin bunları görüp giyim alanında değerlendirmesi lazım...
  • Öncelik ile güzel çalışmalarınız için tebrik ederim emeğinize sağlık hepsi güzel olmuş,

'Ama' Ebue bir başka güzel olmuş.T-Shirt ya'da benzeri bir çalışma yapılırsa kesinlik ile alırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: behtiyar

quote:

Orijinalden alıntı: Barlashan

bence bi ana konu aç, tüm çalışmalarını orada toplarsın imza falan yaparsın

Sence adam bunu niye açmış?

video için de ayrı bir konu vardı. benim tavsiyem, photoshop ve videoları aynı konuda toplamasıydı
  •  Photoshop Çalışmalarım (Timur Arslan)

Bu çalışmanın sana ait olduğuna emin misin? Yeğenimin oyun kartlarında gördüm aynısını, senin tasarımı izinsiz kullanmışlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: *ORION*

Photoshop Çalışmalarım (Timur Arslan)

Bu çalışmanın sana ait olduğuna emin misin? Yeğenimin oyun kartlarında gördüm aynısını, senin tasarımı izinsiz kullanmışlar.

evet benim çalışmam. imparator fatih terim isimli çalışmamıda maraton.com'da kullanmışar geçen. orjinal resimler bana ait değil. o yüzden uzaktan seyrediyoruz. rica etsem bahsettiğin oyun kartlarının resmini çeki özelden yollarmısın. tüm yorumlarınız için teşekkür ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: Timur Arslan

quote:

Orijinalden alıntı: *ORION*

evet benim çalışmam. imparator fatih terim isimli çalışmamıda maraton.com'da kullanmışar geçen. orjinal resimler bana ait değil. o yüzden uzaktan seyrediyoruz. rica etsem bahsettiğin oyun kartlarının resmini çeki özelden yollarmısın. tüm yorumlarınız için teşekkür ederim

Fotoğrafını çekip yollayacağım, hakkını ara bence, izinsiz kullanmışlar tasarımını.

• Çok yeteneklisin. Bunları yapabilmek için sadece PS bilmek yetmez.
  • Şahaneler.. Ellerine sağlık.
  • Emeğine sağlık,çok iyiler :)
  • Çok iyi ya, harika çalışmalar gerçekten. Şöyle siyah ağırlıklı, gözü yormayan bir çalışman var mı yukarıdakilerden farklı? Wallpaper olarak kullanmak istiyorum.
  • Joshua Shipp ve Jamon Gordon için de yapabilir miyiz 1 tane imza hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: OziiX

Çok iyi ya, harika çalışmalar gerçekten. Şöyle siyah ağırlıklı, gözü yormayan bir çalışman var mı yukarıdakilerden farklı? Wallpaper olarak kullanmak istiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Timur Arslan

https://p.twimg.com/Avw48ByCMAEl-HT.jpg

Bunu Nurettin Kantarelli'ye ulaştırın hocam
  • Gerçekten güzel çalışmalar, tebrik ederimSonuncusu harika..
  • Hocam Alba Torrens, Diana Taurasi, Oktay Mahmuti, Semione Agustus, Sylvia Fowles ve Jamon Gordon wallpaper rica edebilir miyim?

Çalışmalarınız gerçekten çok güzel Aşıl Alben'e bayıldım özellikle.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.