Şimdi Ara

PHILIPS XENIUM 9@9W DUAL SIM KART (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
79
Cevap
0
Favori
23.413
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar ürün ile ilgili ayrıntılı teknik bilgi PHILIPS TÜRKİYE sitesinden alınmıştır. Bilginize sunulur.

Teknik Veriler

Güç

Pil yeterliliği 920mAh Li-Ion
    Bekleme süresi 720 saat ( 1 aya kadar ) (GSM900'de, DRX9)
    Konuşma süresi 8 saate kadar (GSM1800'de, PCL15, DTX KAPALI)
    Pil tasarrufu yöneticisi Kendiliğinden açma/kapama

Görüntü/Ekran

Çapraz ekran boyutu (inç) 1.93 inç
    Ana Ekran Renkleri 262K
    Ana Ekran Çözünürlüğü 220x176 piksel
    Ana Ekran Teknolojisi TFT

Boyutlar

Anten Tümleşik
    Biçimi Çubuk
    Duyaç rengi Kara, Kahverengi
    Duyaç boyutları (103 x 52 x 12)mm
    Duyaç ağırlığı 90g (Pil ile) / 71g (Pilsiz)

Ağ Özellikleri

GSM bandı 900 , 1800 , 1900 MHz
    Ses Codec'i FR/EFR/AMR/HR
    GPRS (Rx+Tx) Sınıf 10 (4+2), Sınıf B
    İleti Biçimleri Birleşik SMS (Uzun SMS) , E-posta , EMS / sürüm 4 , MMS,Çokluortam İleti Servisi , SMS CB (Hücre Yayını) , SMS (Kısa İleti Servisi) , SMS çoklu hedef
    Servisler OTA donanımı (WAP,MMS) , SIM Araç Kiti / Sürüm 99 , WAP 2.0 , DRM (birlikte teslim) , DRM (iletme kilidi) , DRM (ayrı teslimat)

Ses

Zil sesleri MP3 zil sesi, Polifonik (64 ton)

Devinimsiz Resim Çekme

Kamera Tümleşik
    Sayısal yakınlaştırma 8x
    Görüntü algılayıcı türü CMOS
    Resim çözünürlüğü 176x220, QVGA (320x240), SXGA (1280x1024), UXGA, 1600x1200, VGA (640x480)
    Görüntü niteliği Normal, Yüksek, Düşük
    Resim dosya biçimi JPEG
    Önizleme oynatım hızı 30 saks ( Saniyede Akan Kare Sayısı )
    Resim Kipi Gece modu, Otomatik zamanlayıcı modu, Çoklu çekim
    Özel etki önizleme kipi Kara tahta, Gökçe Etki, Kabartma, Yeşil Etki, Gri tonlama, Sepya, Eskiz, Beyaz tahta, Gökçe desenli, Renk değiştirme, Kontrast, Bakır işlemeli, Gri değiştirme, Normal
    Beyaz dengesi Otomatik, Bulutlu, Gün ışığı, Flüoresan, Ampul, Akkor lamba

Görsel Oynatma

Sıkıştırma biçimleri MPEG4, H.263
    Çözünürlük ( piksel ) 176x144, 128x160, 128x96, 220x176
    Oynatım hızı 30 saks ( Saniyede Akan Kare Sayısı )

Görsel Kayıt

Sıkıştırma Biçimleri H.263, MPEG4
    Çözünürlük ( piksel ) 220x176
    Oynatım hızı 15 saks ( Saniyede Akan Kare Sayısı )

Müzik Çalma

Desteklediği ses formatları AMR, Midi, MP3, AAC, AAC+, ADPCM, WAV, AWB

Ses Kayıt

Ses kayıt evet, AMR, AWB, WAV

ses kaydı

Kendi sesinizi kaydedin evet
    Kayıt Süresi Ses formatına ve kullanılabilir hafızaya bağlıdır (AMR: bellek sınırına kadar; WAV: ençok 50 dk; AWB: ençok 3,8 saat)

Saklama Ortamı

Kullanıcı belleği 11 MB
    Bellek Kartı Türleri Mikro Secure Digital (SD)
    Bellek yönetimi Hafıza durumu, Dinamik hafıza ayırma
    Ençok bellek kartı yeterliliği 2 GB

Kolaylıklar

Düğmeler ve denetimler 4 yönlü gezinti düğmesi ve giriş düğmesi, Yan düğmeler, Özel işlev düğmeleri
    Arama Yönetimi Arama Ücreti, Arama Sayacı, Çağrı Yönlendirme, Aramayı Tutma, Arama Süresi, Bekleyen Arama, Arayan Numarayı Gösterme, Konferans Görüşmesi, İvedi Arama, Açık Arama Aktarma, Mikrofonun sesini kapatma, Yanıtsız Aramalar, Birden çok kişiyle görüşme, Gelen Aramalar
    Dolaşma Kolaylığı Canlandırmalı Renkli Dizey
    Kullanım kolaylığı Duyaçsız görüşme kipi ( Eller Özgür ), Kısayol Düğmeleri, Düğme Kilidi, Yazılım düğmeleri, Titreşim, Uçuş kipi
    Oyunlar ve uygulamalar Günce, Çalar Saat, Sayımlayıcı, Sürelge, Java MIDP 2.0, Uluslararası dönüştürücü, Ay Sürelgesi, Süre ölçer
    Varolan diller: UI Basitleştirilmiş Çince, Geleneksel Çince, İngilizce, Endonezya Dili, Tayca, Vietnamca, Fransızca, Romence, Rusça, Türkçe, Ukraynaca
    Kişisel Bilgi Yönetimi Yaz saati, Saat Dilimi, Akıllı Telefon Rehberi, Uluslararası saat, Görev listesi

Bağlanabilirlik

Kulaklık Mini USB konnektörü ile
    Çevirge Yeterliliği CSD (Ses, Veri), GPRS
    Kablosuz bağlantılar Gökçediş ( Bluetooth )
    Bilgisayar Bağlantısı USB 1.1
    Gökçediş Kesitleri A2DP, Eller özgür, Kulaklık, Object push profile

Aksesuarlar

Standart Paket İçeriği Pil, CD ROM (Cep Telefonu Araçları), Şarj Cihazı, Stereo Kulaklık, Kullanım Kılavuzu, USB veri kablosu, Duyaç

Çevre Dostu Teknik Özellikler

Ambalaj malzemesi Karton
    Ambalaj türü Hediye kutusu
    Kurşunsuz lehimli ürün Evet

Umarım doyurucu olmuş ve işinize yaramıştır.

• iki hattı da aynı anda aktif değil. birinden diğerine geçmek için açıp kapamak gerekiyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: mbbilici

iki hattı da aynı anda aktif değil. birinden diğerine geçmek için açıp kapamak gerekiyor.

En az 5 defa söylenmiştir. Yeni bişeyler söylemek gerek
  • Arkadaşım 300 ytl civarına inmesini bekliyecğim demişsin ben gördüğüm bir fiyatı size bildireyim belki ilginizi çekebilir kaçırmak istemezseniz bir bakın süre belirtilmemiş lakin şuan için fiyat cardfinansa 12 taksit ile 346.79 ytl

Weblebide

quote:

Orjinalden alıntı: devrimxxx

kurtar 72'nin söylediği sarj olayına katılmıyorum bende 3-4 senedir philips xenium 909c kullanıyorum ve hala 7-8 gün gidiyor şarjı.

fiyatını bende pahalı buluyorum ama 5-6- ay sonra düşecektir, yeni bir telefon olduğu için maximum fiyattan çıkarıyorlar, satış politikası gereği, şuan takipteyim fiyatı 300 ytl civarlarına geldiğinde almayı planlıyorum.

• quote:

Orjinalden alıntı: Soneralp

Arkadaşım 300 ytl civarına inmesini bekliyecğim demişsin ben gördüğüm bir fiyatı size bildireyim belki ilginizi çekebilir kaçırmak istemezseniz bir bakın süre belirtilmemiş lakin şuan için fiyat cardfinansa 12 taksit ile 346.79 ytl

Weblebide

quote:

Orjinalden alıntı: devrimxxx

kurtar 72'nin söylediği sarj olayına katılmıyorum bende 3-4 senedir philips xenium 909c kullanıyorum ve hala 7-8 gün gidiyor şarjı.

fiyatını bende pahalı buluyorum ama 5-6- ay sonra düşecektir, yeni bir telefon olduğu için maximum fiyattan çıkarıyorlar, satış politikası gereği, şuan takipteyim fiyatı 300 ytl civarlarına geldiğinde almayı planlıyorum.

284 ytl nakit

• Telefonu bugün teknosa da inceledim. Kullanılan malzeme kalitesi çok yüksek hatta Nokia ve Samsung'dan daha iyi diyebilirim. Görüntüsü mükemmel menü tuşları 6300 gibi değil, gereksiz düğmeler yok ve yumuşak ve oldukça kullanışlı Tam bir imaj telefonu aslında. Menü tuşlarının Black ve Silver olmak üzere 2 renk seçeneği var. Fakat ben koyu gri olanı beğendim zaten öteki yoktu. Tek eksi tarafı sim kart geçişlerinde telefon kendini açıp kapatarak geçişi yapıyor aynı anda 2 aktif hattı kullanamıyorsunuz. Fakat 2. sim karta PIN kodu koymazsanız geçişi otomatik yapıyor bir daha PIN sormuyor. Pili 1 ay diyor ama en fazla 10 gün gidiyormuş. Bu arada telefon D900'den daha ince 12 mm Kamerası güzel 2 MP. Ekran 262K ama çok başarılı. Kutusunun içinden data kablosu da çıkıyor. Hafıza kartı yok ama 2 GB'a kadar destekliyor. İlk defa philips güzel bir telefon yapmış. Aslında telefon hoşuma gitti bugün alacaktım vazgeçtim. Teknosa'daki peşin fiyatı 285 YTL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xsw -- 9 Nisan 2008; 22:43:08 >

• ben daha önce philipsin 568 modelini kullanmıştım.çok kaliteli bir alet.Ancak sinyal gücü ve pil kapağı çok kötüydü.zaten üzerinde made in china yazısını görünce neden kapak 2 ayda bozuldu anladım.bildiğim kadarıyla philips hollanda firması.Ancak cep telefonu sektöründe biraz daha ilerlemesi gerekiyor.pil süresi tamam ama menü yapısı ve malzeme kalitesi biraz daha iyileştirilebilir.
  • Bu telefonun stoğu fazlaymış ve satamıyorlar pek 2. bir indirim dalgası gelebilir bence bu sefer fiyat 200 YTL'ye düşer.
  • quote:

Orjinalden alıntı: xsw

Bu telefonun stoğu fazlaymış ve satamıyorlar pek 2. bir indirim dalgası gelebilir bence bu sefer fiyat 200 YTL'ye düşer.

Yanlış duymuşsun. Dağıtıcısında 1 aydır yok
  • Dağıtıcıda olmayabilir ama Teknosa da istemediğin kadar çok var. Stoklarını eritmeye çalışıyorlarmış bu yüzden fiyat 399'dan 299 YTL'ye indi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xsw -- 11 Nisan 2008; 1:04:03 >
  • fiyat gayet uygun performans olarak
  • v modeli daha iyi
  • quote:

Orjinalden alıntı: ishtare

v modeli daha iyi

9@9v modelin neresi daha iyi anlamadım. 128x160 piksel 65K CSTN ekran ve VGA kamera var Bluetooth ve MicroSD yok kalınlığı da 15.8 mm.

Ne yapayım el yazısı tanıma ve dokunmatik ekranı esas önemli özellikler olmadıktan sonra. Bence karşılaştırmak bile yanlış

Buyrun yine de aşağıdan karşılaştırın ve arasındaki önemli farkları görün bakalım

http://www.consumer.philips.com/consumer/tr/tr/consumer/cc/_categoryid_MOBILE_PHONES_CA_TR_CONSUMER/
    #;filterStates=%5Bid1%3BCT9A9VRED%2F00%5D%5Bid2%3BCT9A9WBLK%2F00%5D%5Bcompare%3Btrue%5D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xsw -- 11 Nisan 2008; 14:25:19 >

• Arkadaşım doğru söylüyosun philps in cep telefonu piyasasında nasıl yer bulabiliyor anlamıyorum kahrolası bir modelide bende var ve tamamen aptal bir telefon modeli tipi güzel sadece o var öncesinde başka bir modeli vardı o dahada aptaldı ama hiç yoktan şarjı 10-15 gün gidiyodu şimdikiyse kahrolası mesaj yazmaya kalkarsan 3-4 gün bile gitmiyo hiç konuşmazsan 1 hafta birde bu telefona 40 gün şarjı gider demiş philps. ve telefon ağır işlemesi yanında menüsüde aptallık dolu iki adet arama ve sms silme ile ilgili şıkta hepsini sil veya seçili olan mesajı sil ibaresi yok ve arama listesiyle sms listesi ters orantılı çalışıyor kesinlikle şaşırmamak mümkün değil devamlı sms ve arama kayıdımı kayıp ediyorum böylesine aptal bir cihaz... meğer hepsi aynıymış philipslerin.. demeyin niye yine philps aldın lütfedip değişim yaptılar kendilerince aptalız ya düz telefonu bile düzgün yapamayan firmanın çift simli telefonundan ne hayır gelir düşünün derim philipse ulaşamazsınız bile inanın alın altta numaraları ama çıkan bayanlar sizi bastırır bilmiş olun benden tavsiye sakın ha karşınızdakileri normal insan sanmayın onlar bağırmaya yeltendikçe siz daha çok bağırın ve bu firmaya güvenmeyin tüplü televizyonlarındanda yerli üretim olanını sakın almayın macar olsun polanya olsun onlar orijinal müşterek yapımdır ve süperdir doğruya doğru yerliler ise telefunkendir .bilglerinize

quote:

quote:

Orjinalden alıntı: ishtare

v modeli daha iyi

9@9v modelin neresi daha iyi anlamadım. 128x160 piksel 65K CSTN ekran ve VGA kamera var Bluetooth ve MicroSD yok kalınlığı da 15.8 mm.

Ne yapayım el yazısı tanıma ve dokunmatik ekranı esas önemli özellikler olmadıktan sonra. Bence karşılaştırmak bile yanlış

Buyrun yine de aşağıdan karşılaştırın ve arasındaki önemli farkları görün bakalım

http://www.consumer.philips.com/consumer/tr/tr/consumer/cc/_categoryid_MOBILE_PHONES_CA_TR_CONSUMER/
    #;filterStates=%5Bid1%3BCT9A9VRED%2F00%5D%5Bid2%3BCT9A9WBLK%2F00%5D%5Bcompare%3Btrue%5D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hilmi-c -- 30 Kasım 2008; 17:08:15 >

• Dikkat edin philpsin her telefonu öyledir en 1-2 ay sona maliyet fiyatına satarlar zaten amaç odur dünyanın çöpünü türkiyede temizlemek

quote:

Bu telefonun stoğu fazlaymış ve satamıyorlar pek 2. bir indirim dalgası gelebilir bence bu sefer fiyat 200 YTL'ye düşer.
  • Size sataşmıyorum yanlış anlamayın ülkemizde affedin dışkılı üretmle iso belgesi alan catering firmasımı aramayın tavuk kemiğini vs çekip piliç nugget olarak satan dev firmalarmı aramayın tavuk sucuğundada aynı yöntem varken acaba dünyadamı en güvenilen firmadır türkiyedemi bilmiyorum fakat türkiyde ise düşünmek gerek açın şikayet var sitesini philps cep telefonlarıyla ilgili şikayetleri görün derim tüm arkadaşlara ha bide şu var bu firmanın sitesinde yazıyo en mutlu tüketici türkiyede nasılsa anlaşılmıyor zten türk tüketicisinin şikayet etme alışkanlığı bile yok bunlar etkenmidir yoksa şikayet var sitesini kenara itip şikayet etmeyenlerimi baz almışlardır bilinmez

quote:

Orjinalden alıntı: mymobile

quote:

Orjinalden alıntı: mdy

Kimsenin kandıdığı filan yok. Reklamlarında iki hattın aynı anda aktif olmadığı yazıyor. Dikkat edelim.

Evet philips en güvenilen markalar bazında son 4 yılın tartışmasız lideri
    Öyle birşey yapmaz
    Ancak belki yeni modele yer açmak, nabız tutmak için bunu önceden koymuşlardır

• Arkadaşlar bu teli alıp kullanmış biri yok mu? Kardeşim almak istiyor. Philips'i bilmiyoruz gerçek kullanıcılar sözüm sizlere yardımcı olursanız seviniriz.
  • arkadaslar 909w.nin ekranı berbat gibi gözküyor ve boydan kısa ve sadece bos bi genişlik var ve hiç ergonomik degil ben begenmedim bunu s.e w910.un çift hatlısını yaparsa işte alınabilcek çift hatlı telefon o olur benim için gerisi hava civa ne tasarım var ne başka bişey bunlar hikaye telefonlar
  • arkadaşlar 2 gün oldu alalı telefonu mp3 sesi dışarıya verirken çok kaliteli görüntüsü çok hoş fakat şarz olayı zannedşiyorum müzik dinlerken değil çünkü 2 gün gitti normalini deneyerek görecez şimdi şarza koydum bakalım nasıl olacak radyosu bire ksik ama kaliteli bir cihaz
  • Merhaba , bu ürünü en uygun 249ytl ye buldum, acaba daha uygun fiyata bulabileceğim bir yer ( online alışveriş sitesi de olabilir) var mıdır?
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.