Şimdi Ara

Philips SHP 2500 - SONY MDR-XD100 ? Hangisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
4.791
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

SHP 2500

Hangisi daha iyi kullanan varmı?
    shp 2500ün 6metre kablosu benim için bişey ifade etmiyor
    İnternette şöyle bi aradım ama xd100 için test yorum filan bulamadım
    bu xd100de kablo üzerinde ses açıp kısma şeyinden varmı? shp 2000den sırf bu yüzden vaz geçtim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi g4zm4n14 -- 3 Ağustos 2008; 2:06:43 >

• ikisi arasında sony fakat sennheiser koss gibi markalar varken sony biraz geride kalır.
  • kulaklığa en fazla 35 lira ayırdım sennheiser veya kossun fiyatları ne civarlarda

bulduğum en ucuz ürünler 55 lira civarı
    tipleride pek hoşuma gitmedi
    sony ile aralarında çok büyük fark varsa bütçeyi aşabilirim

Koss UR18

Sennheiser HD201

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi g4zm4n14 -- 3 Ağustos 2008; 10:37:29 >

• quote:

Orjinalden alıntı: g4zm4n14

Sennheiser HD201

Ben kullanıoyurm ve çok memnunum, tavsiye ederim
  • quote:

Orjinalden alıntı: StreWAngeR

quote:

Orjinalden alıntı: g4zm4n14

Sennheiser HD201

Ben kullanıoyurm ve çok memnunum, tavsiye ederim

kablo üzerinde ses açıp kısma şeyi varmı:D rahatmı diye sormuyorum:D

• koss tavsiye ederim philips alma da diğerlerinden memnun kalırsın.Hd serisinde bass biraz abartılıdır haberin olsun kossda daha parlak ses vardır.
  • şuan kulağımda shp 2500 var ve decapitated-day 69 dinliyorum bilen bilir.Sennheiser kullanmış biri olarak pek bi fark yok diorum.herşey yerli yerinde.bassı güzel.eq ayarı yaparsan çok daha güzel oluo.o üstünde ses kısıp açma şeyside var bence harika.sırf bende var die rekamını yapmıyorum ama bende olsam philips almazdım ilk başta arkadaşta vardı sesini beğendim aldım
  • bütçeyi aşacağız desenize:D
    inşallah satan yer bulabilirim
  • Philipsi dırek salla kardes sakın ugrasma paranı cope atma
  • dayanıklılık ses ve de tasarım olarak koss ya da sennheiser.
  • bulabilirsem koss ur18i alacağım maaşım yatmadı bi
    arkadaşta shp2000 var bana çok kaliteli gelmişti koss nasıldır kim bilir:D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi g4zm4n14 -- 4 Ağustos 2008; 13:32:02 >
  • ur 40 çok iyidir ortalama 80 ytl.Kossun en büyük karakteristiği parlak sesleri ve o sesleri ezmeyen kaliteli ve güçlü bassları olması bir detay da krekans aralığı bazında detay sesi diğer markalara göre daha iyi vermesi.Kısacası ksc75 ten yola çıkarak kulaklık nerede durup nerede çalışması gerektiğini biliyor.Philips daha önce çok kullandım.Bir philips 100 ytl is o fiyata ondan daha iyi başka marka kulaklık yüzde 98 vardır hatta daha ucuza daha iyisi vardır.Sony genel olarak philipsten başarılıdır bazı modelleri sadece bu işle ilgilenen markalardan bile iyi olabilmektedir.Koss tipsiz görünen iyi sese sahip kaliteli kulaklıklar üretir zaten çoğu ömürboyu bahanesiz değiştirme garantisi altındadır.
  • 80liraya çıkamam 35ti zaten 50 yaptım :) bulabilirsem koss ur18i alacağım alınca buraya yazarım tabi satan yer bulabilirsem:D
    istanbulda satan bi yer bilen varmı?
  • hepsiburada da koss çeşitleri baya var oraya bakabilirisin.
  • xd100 sahibiyim.bu kulaklığı önermem emperdansı 70 ohm baya enerji istiyor.philipsin bu modelini teknosada dinledim geçen.ses kalitesi xd100 den iyi geldi.
  • internetten daha önce hiç alışveriş yapmadım açıkcası tırsıyorum biraz
  • site güvenilir ve ekstreni kontrol edersen sorun olmaz.Ohm yüksekliği olumsuz bir durum değil bence ohm yüksek hoparlörlerde kaliteli ses anlamına geliyor nedeni yüksek ohmlu denediğim kulaklıklar düşüklere göre daha iyi ses verdi.
  • Bende xd100 var.Amfi yoksa kesinlikle önermiyorum.Empedans yüksek olduğundan galiba,eğer standart bir mp3 çalar veya ses kartınız varsa kesinlikle verim alamıyorsunuz.Önermiyorum
  • empedansla alakasız öyle olsaydı 250 ohmluk kossdan ses çıkmazdı ksc75 60 ohm pc131 32 ohm koss bariz daha yüksek ses veriyor.
  • amfi sorun değil bi tanede amfi yaparız
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.