Şimdi Ara

Philips hpm7100 ve hpm4000

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
2.293
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Philips Hpm7100 ve Hpm4000 isimli 2 player çıkartmış vatan'ın sitesinde gördüm. 5000 ve 7001 e göre farkları nedir alan kullanan varsa paylaşabilirmi almaya değermi?

• Hmp 7100'e daha fazla internet uygulaması gelmiş.
  • İşlemci sır sanki, muhtemelen eski modeldir.
  • işlemci hakkında bilgisi olan var mı 7001 ile aynı mı acaba ?
  • Ben 5 tane player kullandım hepsini de şutladım

Ancak görüntü kalitesi en iyisi kesinlikle Phil 7001 idi sanırım bunun yerine şimdiler de 7100 modelini çıkardılar,bunu satma nedenim ise sadece menü sistemi kötü+kumanda tepkimesi
    sinir bozucu(Phil paneller de böyledir!)7001 i sadece bu sebebten satmıştım,hatta 7100 çıkınca yeniden almak istedim ama MP lerin hepsi de bir şekilde sorunlu ve o işi artık BD ile
    yapıp,MP defterini de kapattım,Phil alabilirsiniz,en azından benim gibi resim kalitesi ilk kriteriniz ise,diğer MP lere bakmayın dile(Dune dahil!!)ancak Phil lerin kumandaları sağırdır
    ve bazı özellikleri yine sizi açmayabilir ve menü sistemini beğenmeyebilirsiniz v.s ama görüntü kalitesi en iyisidir+

Ben "işlemci" ye hiç bir cihazım da takılmam!aklıma bile gelmez;ben sadece sunduğu resim kalitesine bakarım x işlemci var böyle olur,y işlemci varsa böyle olur yok
    şu varsa en iyisi olur gibi kağıt üstü bilgiler hiç bir işinize yaramaz,örneğin Dune lar da Sigma var en iyisi deniyor iyi de Phil 7xx lerde ne var bilmyorum ama resim kalitesi
    Dune dan daha iyi o zaman Phil 7x de Sigma var veya başka bir şey var ortaya çıkan mazara da Phil daha iyi

Not;Phil genelde kendi sistemi olan NXP ve buna bağlı işlemci gruplarını kullanıyor ve resim kalietsi çok iyidir

• Bi de buna bakın. Beğenmezseniz ben gene alırım sizden
    http://forum.donanimhaber.com/m_90038661/tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hobar -- 2 Nisan 2014; 3:14:44 >
  • Hocam ben şimdilik MP defterini kapattım,Tosh BD ile idare ediyorum

MP işi bana göre değil,zaten tek bir önceliğim var da o "görüntü" kalitesi! herkes beklentilerine göre MP cihazı alabilir tabiki ama benim artık ihtiyacım kalmadı
    Ancak şunu kesinlikle söyleyebilirim Phil deki tüm MP cihazlarının en azından görüntü kalitesi hep iyi olmuştur,bu konuda emin olun ama diğer ıvır-zıvır işleri
    konusun da ise pek iyi değildir veya sizi tatmin etmeyebilir v.s

CAN++
  • hmp 5000 sahbi oldum
    görüntü süper üstelik çok iii mkv oynatıyor.
    youtubedan indirilenleri de açıyor incelemesi gelecek
  • quote:

Orijinalden alıntı: ROM ROM ROM

hmp 5000 sahbi oldum
    görüntü süper üstelik çok iii mkv oynatıyor.
    youtubedan indirilenleri de açıyor incelemesi gelecek

incelemeyi bekliyoruz....
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.