Şimdi Ara

Philips Bodygroom TT2021 İncelemesi (Resimli ve Videolu) (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
389
Cevap
22
Favori
163.779
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Weezer

Philips'in lumea epilasyonu var bir de pahalı ama daha kalıcı bir çözüm gibi. Lakin erkek modelini TR piyasasına getirmiyorlar.

Philips Bodygroom TT2021 İncelemesi (Resimli ve Videolu)

Bu ürün hepsiburada.com'da satışta. Ancak biraz tuzlu

http://www.hepsiburada.com/philips-lumea-ipl-man-tt3003-11-epilasyon-tuy-alma-sistemi-p-SGSC616030

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi melih_ -- 20 Nisan 2016; 13:46:20 >

• quote:

Orijinalden alıntı: melih_

Uğraşman lazım, uç tarafları ile uzun tarafları alırsın ortadaki elek kısmı ile de daha küçültmeye çalışırsın ancak elek kısmı ile fazla yapmayı tavsiye etmem deride kızarıklar oluşturuyor, şunu söyleyeyim arkadaşlar bu tip ürünlerden ağda gibi almasını beklemeyin. Bence ürünün bu kadarı bile yeterli.

Peki elek ile falan alabildiğimiz kadar aldıktan sonra ağda kullansak,kıllar uzunken yaptığımız ağdadan daha mı az acı verir?
    Birde hiç bununla uğraşmayıp direk ağdayı düşünüyorum ama böyle ağdadan önce uyuşturmak için bir krem vs var mıdır?(emla dışında,emla baya pahalanmış)
  • quote:

Orijinalden alıntı: onur367

quote:

Orijinalden alıntı: melih_

Uğraşman lazım, uç tarafları ile uzun tarafları alırsın ortadaki elek kısmı ile de daha küçültmeye çalışırsın ancak elek kısmı ile fazla yapmayı tavsiye etmem deride kızarıklar oluşturuyor, şunu söyleyeyim arkadaşlar bu tip ürünlerden ağda gibi almasını beklemeyin. Bence ürünün bu kadarı bile yeterli.

Peki elek ile falan alabildiğimiz kadar aldıktan sonra ağda kullansak,kıllar uzunken yaptığımız ağdadan daha mı az acı verir?
    Birde hiç bununla uğraşmayıp direk ağdayı düşünüyorum ama böyle ağdadan önce uyuşturmak için bir krem vs var mıdır?(emla dışında,emla baya pahalanmış)

Benim bildiğim ağda ince tüy şeklindeki kıllar içindir, kalınlaşmış kıllar için acı verir diye düşünüyorum. Elek ile alabildiğince al faydalı oluyor ancak bir kaç gün içinde tekrar büyüyor. Ben piyasada çeşitli tüy ilaçları kullandım bir halta yaramıyor.

• Bu makinenin bıçağı nerde satılır, arızalandi, kesim yapmıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selamlar,

Konuyu ve Philips BodyGroom BG2028/15 ürününü yaklaşık 2,5 aydır takip ediyorum ve bu sabah "ne olacaksa olsun" diyerekten Vatan Bilgisayar isimli teknoloji mağazasından, Philips BodyGroom BG2028/15 ürününü satın aldım. Orijinal fiyatı 139 TL, indirimli fiyatı 104 TL, indirim kuponu ile birlikte 91 TL ödedim. Kutuda ve tanıtımlarda belirtilen tüm içerik, kutu ile birlikte size sunuluyor. İçerisinde 4 saat kadarlık bir şarj mevcut olmuş olacak ki, 4 saat kadar şarj etmemin ardından "Batarya tamamen dolu" sinyalini gördüm.

Kullanımı kuru olarak yaptım. Herhangi bir şekilde vücut tüylerini kısaltmadım. Direkt olarak başlık kullanmaksızın vücut tıraşını yaptım. Daha önceden hiçbir şekilde jilet veya başka bir ürün vasıtası ile vücut tüylerimi almadığım için kıl kökleri yumuşaktı, ancak tahmin edeceğiniz üzere inanılmaz yoğun bir kıl sorunum vardı. Yaklaşık 8-9 dakikalık işlemin ardından ne kıl ne tüy... Hiçbirisinden eser kalmadı. Ancak belirtmekte fayda var, kesinlikle 0 almıyor! Yine belirteyim, kıl köklerinin bir kısmı görünüyor, bir kısmını tam anlamıyla sinek kaydı yapıyor.

Kollarımdan ameliyat olduğum için her ikisini de düzenli olarak tıraş etmem gerekiyor(doktor söylediği için sürekli losyon sürüyorum, kıllar engel oluyor). Daha önce braun cruzer bg kullanıyordum kollarımdaki tüyler için, ancak kıl kökleri yine kalıyordu. Herhangi bir tahriş yapmıyordu. Yeni aldığım Philips BodyGroom BG2028/15, kıl köklerini de dahil olmak üzere tamamını aldı. Herhangi bir şekilde kıl kökü kalmadı; ek olarak en ufak bir tahriş dahi yaşamadım.

"Makinenin inanılmaz gürültüsü var" diyen arkadaşlar neye dayanarak bunu dediler, bilmiyorum; ancak abartı bir gürültüsü yok. Klasik bir saç berberinin kullandığı makinenin gürültüsünden %20 daha az bir ses çıkarıyor diyebilirim. Bu benim görüşümdür.

Tahriş konusuna gelecek olur isek, samimi söylüyorum, inanılmaz hassas bir cilde sahibim(parmağımın ucu ile hafifçe ovalamak sureti ile kaşısam hemen kıpkırmızı olur o nokta), ancak gel gör ki gram tahriş/kesme/makine kapması yaşamadım.

Benim görüşlerim bunlardır efendim, sorusu olan yorum altına etiketleyebilirler. Bilgim dahilinde yardımcı olabilirim.

İyi günler, esenlikler ve iyi forumlar dilerim!

quote:

Orijinalden alıntı: Kef14

Bu makinenin bıçağı nerde satılır, arızalandi, kesim yapmıyor.

Philips yetkili bayiinden temin edebilirsiniz. Yaklaşık 40 TL gibi bir nakit ücret talep ediyorlar. Daha önceki yorumlarda rastlamıştım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Be Ru Ku -- 2 Mayıs 2016; 18:09:01 >

• 2028-15 ve 32 modellerinin farki nedir arkadaşlar?

• Elek kısmı traş etmiyor, çift taraftaki bıçaklar tıraş ediyor. Siz neyin kafasını yaşıyorsunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Be Ru Ku

Selamlar,

Konuyu ve Philips BodyGroom BG2028/15 ürününü yaklaşık 2,5 aydır takip ediyorum ve bu sabah "ne olacaksa olsun" diyerekten Vatan Bilgisayar isimli teknoloji mağazasından, Philips BodyGroom BG2028/15 ürününü satın aldım. Orijinal fiyatı 139 TL, indirimli fiyatı 104 TL, indirim kuponu ile birlikte 91 TL ödedim. Kutuda ve tanıtımlarda belirtilen tüm içerik, kutu ile birlikte size sunuluyor. İçerisinde 4 saat kadarlık bir şarj mevcut olmuş olacak ki, 4 saat kadar şarj etmemin ardından "Batarya tamamen dolu" sinyalini gördüm.

Kullanımı kuru olarak yaptım. Herhangi bir şekilde vücut tüylerini kısaltmadım. Direkt olarak başlık kullanmaksızın vücut tıraşını yaptım. Daha önceden hiçbir şekilde jilet veya başka bir ürün vasıtası ile vücut tüylerimi almadığım için kıl kökleri yumuşaktı, ancak tahmin edeceğiniz üzere inanılmaz yoğun bir kıl sorunum vardı. Yaklaşık 8-9 dakikalık işlemin ardından ne kıl ne tüy... Hiçbirisinden eser kalmadı. Ancak belirtmekte fayda var, kesinlikle 0 almıyor! Yine belirteyim, kıl köklerinin bir kısmı görünüyor, bir kısmını tam anlamıyla sinek kaydı yapıyor.

Kollarımdan ameliyat olduğum için her ikisini de düzenli olarak tıraş etmem gerekiyor(doktor söylediği için sürekli losyon sürüyorum, kıllar engel oluyor). Daha önce braun cruzer bg kullanıyordum kollarımdaki tüyler için, ancak kıl kökleri yine kalıyordu. Herhangi bir tahriş yapmıyordu. Yeni aldığım Philips BodyGroom BG2028/15, kıl köklerini de dahil olmak üzere tamamını aldı. Herhangi bir şekilde kıl kökü kalmadı; ek olarak en ufak bir tahriş dahi yaşamadım.

"Makinenin inanılmaz gürültüsü var" diyen arkadaşlar neye dayanarak bunu dediler, bilmiyorum; ancak abartı bir gürültüsü yok. Klasik bir saç berberinin kullandığı makinenin gürültüsünden %20 daha az bir ses çıkarıyor diyebilirim. Bu benim görüşümdür.

Tahriş konusuna gelecek olur isek, samimi söylüyorum, inanılmaz hassas bir cilde sahibim(parmağımın ucu ile hafifçe ovalamak sureti ile kaşısam hemen kıpkırmızı olur o nokta), ancak gel gör ki gram tahriş/kesme/makine kapması yaşamadım.

Benim görüşlerim bunlardır efendim, sorusu olan yorum altına etiketleyebilirler. Bilgim dahilinde yardımcı olabilirim.

quote:

Philips yetkili bayiinden temin edebilirsiniz. Yaklaşık 40 TL gibi bir nakit ücret talep ediyorlar. Daha önceki yorumlarda rastlamıştım.

Hocam inşallah gorup te cevap verirsin. Ben dirsekten omuza kadar olan yeri almak istiyorum orayı da sıfır alıyor mu yada alır mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: onur367

quote:

Orijinalden alıntı: Be Ru Ku

Selamlar,

quote:

Hocam inşallah gorup te cevap verirsin. Ben dirsekten omuza kadar olan yeri almak istiyorum orayı da sıfır alıyor mu yada alır mı?

orayıda sıfır alıyor :)

• Merhaba Philips BG105 modelini kullanan var mı? Önceki sayfalara göz gezdirdim ama rastlamadım? Kalem pilli olmasından ötürü motoru şarjlı olana göre daha zayıf mıdır? Kesme şeklinde bariz bir fark var mıdır?

http://www.hepsiburada.com/philips-bg105-11-erkek-vucut-bakim-tiras-makinesi-p-SGPHQG703747

Philips Bodygroom TT2021 İncelemesi (Resimli ve Videolu)

• rtsbora kullanıcısına yanıt
    Hiç bulaşma hocam. Tavsiye etmem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: freedom77

Hiç bulaşma hocam. Tavsiye etmem.

Hocam biraz detaylı yazar mısınız?
  • Her iki ürünü de kullanmış biri olarak şu yeni çıkan pilli oyuncak gibi. Bıçakları çok çabuk tıkanıyor ve temizlemesi çoook zahmetli. 2 ay idame olarak kullanabildim, sonrasında da bozuldu zaten

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler. @freedom77
  • rtsbora kullanıcısına yanıt
    Rica ederim 👍🏼

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yenı cıkanı alacaktım .Fakat 3000 serisini almaya karar verdım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şuan hangi seriyi almamı önerirsiniz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu BG2028 'in başlığı hemen bozuluyor diye yorumlar gördüm ekşisözlükte, nette de baktım bir başlık fiyatı 70 liraymış. Başlığı bozulan ve değiştiren oldu mu aranızda ? Ya da en uzun kullanan kim var merak ettim. Sinbo marka sakal şekillendirici ile işi halletmeye çalışıyordum ama artık gına geldi çok zorluyor, daha pratik bir cihaz arıyorum sırtımı alması için. Şu pilli oyuncak gibi olan ile bu 2028 arasında kaldım. ama başlık sorunu düşündürmeye başladı beni sonradan.
  • bg2028in başlığı nasıl çıkıyor arkadaşlar?
  • Beyler bu zamana kadar hiç göğüs ve omuz-sırt killarina girişmedim,bu cihazı kullanmaya başlarsam zamanla sıklığı ve sertligi artacak farkındayım ancak merak ettiğim konu şu kaç günde/haftada işlemi tekrarlamam gerekiyor?Lütfen tecrübesi olanlar yardımcı olabilir mi?Bunun yerine epilator kullansam daha mi uzun süre gider?Tavsiyeniz var mi?

• 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.