Şimdi Ara

philips 720SA hiç bir altyazıyı göstermiyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
555
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar bilen varsa lütfen yardım etsin.
    21.10.2005 tarihinde 720sa aldım . bugun servisten geldi. servise ben gidip gelmedim. telefonla konuştum ve adamlar yaptıklarını söylediler. orjinal tükrçe v37 firmware yüklemişler. ama yine halen altyazıları göstermiyor. film adı ve altyazı aynı cd içinde ve altyazı bir klasör içinde de değil.
    film oynarkende subtitle tuşuna basınca sol üst köşede izinli değil işareti çıkıyor.

ne diyorsunuz iade edeyim mi geri?
    iade edip vestel almayı düşünüyorum. ne yapayım, gördük bu kadar yerlere göklere sığdırılamayan 720sa'yı

yanlış anlaşılma olmasın. film oynarken alt yazılar çıkıyor fakat menüde film adını gösterirken orda altyazı dosyalarını listelemiyor. sizinkilerde durum nedir?

yani bu durumda başka cd'den altyazı yükleyip sonra film cd'sini takınca altyazılı film izleme olayın ben yapamayacağım . çünkü altyazıları menüde listelemiyor. acaba altyazılar bi klasör içinde mi olmalı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi substation -- 27 Ekim 2005, 16:33:16 >

• bildiğim kadarıyla 720 sa'da altyazıyı başka cd'den seçme gibi bir özellik yok. daha fazla bilgi için :

http://www.turkeyforum.com/satforum/showthread.php?t=100775

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bluebee -- 27 Ekim 2005, 17:46:31 >
  • Merhaba kader arkadaşım benim forumda yazmıştın aynı sorunu bende yaşıyorum kutuyu atmasaydım geri verecektim.Bu gün servise gittim orada kendi cdlerini taktılar sorun yok bizim yüklememiz ya hatalı alt yazıları aldığımız sitede bir sorun var ki alt yazıları göstermiyor bu forumda ki arkadaşlar bize yardımcı olurmusunuz?
  • ikinizin sorusu farklı ama siz sanki aynı sorunmuş gibi yazıyosunuz. en azından ben öyle algıladım. ilk arkadaş diyor ki altyazılar filmle beraber çıkıyo ama ben altyazı ya da altyazıları menüden görüp seçmek istiyorum. ayrıca altyazıyı ayrı cd'den yüklemek istiyor. bu bildiğim kadarıyla 720sa için yok. mefe arkadaşın sorusu ise altyazılar hiç çıkmıyor diyor. ama serviste düzgün çalıştığına göre siz cd yazarken bir sorun oldu heralde. cd'yi hazırlamadan önce 720sa ile ilgili yazılanları tekrar okuyup deneyin.
  • Bazı xvid formatları (reencode edip divx haline getirmemize rağmen) altyazıların çalışmasına engel olabiliyor. Bunun çözümlerinden biri "gömme altyazı". Yani filmle altyazıyı bütünleştirebiliyoruz. Ayrıntı için şöyle bir adres var http://forum.turkish.doom9.org/index.php?topic=266.0
  • evet doğru mefe arkadaş ile sorunumuz farklı bence de.
    yalnız şunu söyleyim txt uzantılı altyazı dosyalarını hiç görmüyor.
    benim derdim menüde altyazı dosyalarının mp3 dosyaları yada resim dosyaları gibi görüntülenip yada listelenip seçilebiliyor olamaması. yani yok altyazı dosyalarını listelemiyor.
  • benimkide listelenmiyor arkadaşım mp3 dosyaları görünüyor AVİ dosyaları görünüyor ama alt yazı dosyaları görünmüyor.
    sublet tuşuna basıyorum parkedilmez levhası gibi solda işaret çıkıyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.