Şimdi Ara

Philips 50PUS7304 50

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
1
Favori
514
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

4000 TL gibi bir bütçem var tv bakıyorum. Bu ürün min. satış fiyatları 4000 tl lerde. Şuan bir sitede 3,5 e satıyorlar kaçırmak istemiyorum açıkçası.
    Bu ürünü tavsiye eder misiniz? Kullanıcısı varsa yardımcı olabilir ise müteşekkir olurum.

• bu üründen memnun olan da çok olmayan da. şans işi.
    ben aldım 3 gün sonra kendi kendine açılmaya başladı mesela :)
  • ogunduz06 kullanıcısına yanıt
    Bütün şevkim kırıldı şuan :) peki sorunu çözdünüz mü hala kullanıyor musunuz?
    Kullanıcısı olarak tavsiye eder misiniz?
  • Benimde bir zamanlar takip ettiğim bir modeldi. Biraz detaya girince şunu farkettim: Bu televizyonu alıp kullanan 5 kişiden; 2 kişi memnun kalmışsa, 3 kişi şikayet ediyor Televizyonu yeni alanların hepsi ambilight ın büyüsüne kapılmış durumda ama uzun kullanımda memnun kalan sayısı oldukça az gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheOnu

Benimde bir zamanlar takip ettiğim bir modeldi. Biraz detaya girince şunu farkettim: Bu televizyonu alıp kullanan 5 kişiden; 2 kişi memnun kalmışsa, 3 kişi şikayet ediyor Televizyonu yeni alanların hepsi ambilight ın büyüsüne kapılmış durumda ama uzun kullanımda memnun kalan sayısı oldukça az gibi
    Takip edip bıraktığın bir model olarak kalmış öyleyse Bu fiyat aralığında önerebileceğiniz bir ürün var mıdır ?
  • 4000-5000 arası uzak durulması gereken modeller: lg um7100 ve samsung ru7090, 7100, 7105
    4000-5000 arası alınabilir modeller: lg 50UM7450 ve 50UM7600; samsung 50RU7400, 50RU7440
    Şöyle de bir gerçek var: Artık hiçbir marka eskisi gibi üretim yapmıyor. Biraz detaya girince yukarıda saydığım modellerin hepsiyle ilgili pek çok kullanıcı şikayeti bulabiliyorsunuz ama ben yine de lg ya da samsung alın derim.
  • Kullanıcıları için bir ricada bulunmak istiyorum... Mümkünse tv nin 90* altı yan açı görüntülerini paylaşabilirmisiniz... Aklımdaki tek soru va panelin görüş açıları... Şimdiden teşekkürler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ben 2 hafta önce bu ürünü philips bayisinden 4000 tlye aldım. Fakat kurulumunu temmuzda yaptıracağım. Televizyon da şans işi birazcık. Umarım bi sıkıntı yaşamam..

Bu arafa fiyatı 3500 olan yer istanbul bilişim sanırım. Oradan uzak durun :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.