Şimdi Ara

PHILIPS 42PFL7406H tavsiyesi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
989
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar yaklaşık 2 haftadır tv araştırıyorum. bütçem 2500TL ilk başlarda 3d tv araştırıyordum hep ama daha sonradan fikir değiştirerek pek bir işime yaramıyacağını düşündüm. oyüzden 2d görüntü kalitesi fiyat/performans açısından en iyi olan tv yi almaya karar verdim. oturma odam da koltuklar U biçiminde ve tv koyacağım yere en uzak izleme mesafesi 3.2 m daha önce hiç led veya lcd tv kullanmadım şuan evimde halen 51" tüplü tv var :) sizce 42" yetermi? bu tv'yi sırf film izlemek ve ps3 için alıyorum. sizce alacağım PHILIPS http://www.philips.com.tr/c/televizyonlar/7000-series-107-cm-42-inc-full-hd-1080p-dvb-t-c-42pfl7406h_12/prd/ beklentilerimi karşılarmı?

Bu tv nin artısı ve eksilerini sölermisiniz?
    Sitede yazdığına göre codec desteği gayet iyi hdd'den blu-ray film izleye bilirmiyim?
    ve bu tv nin yanına ek olarak neler almalıyım? ( wifi cihazı, home theater )

Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

Not: Bu tv dışında önerilerinize de açığım ama dediğim gibi bütçe 2500 TL :)

• Arkadaşlar yardımcı olacak kimse yokmu?
  • geçen indirimde eletrowordde 1699 sattılar güzel bir tv phlips her zaman kalitedir
  • kimseden yorum gelmedi bende gittim aldım. şuan kullanıyorum beklentilerimin üstünde çıktı philips düşünenlere kesinlikle tavsiye ederim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.