Şimdi Ara

Philips 42PFL6907 106 Ekran 3D LED TV

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.064
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Philips 42PFL6907 106 Ekran 3D LED TV 2000 tl tavsiye eder misiniz?
    başka bir alternatifini bulamadım. lg 42 la 660s var ama o 50 hz .
    pc de oyun film ve hd uydu için önceliklerim var.

• abi sitede 400 hz yazıyo lg 660s için sen 50 hz oldugunu nerden duydun ? bende bu modeli arastırıyorumda o yuzden sordum :)
  • gercek frekansı yani panelin frekansı 50 hz yazılım ile 400 yağılıypr. bu philipsde de 600 yaItor ama panel frekansı 100 yada 150 ama hiçbir yerde yazmıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaslar bu televizyonon panel frekansını bilen var mı? kendi sitesinde televizyonu bulamıyorum 47 inç olan var bu televizyonu alsak sorun olumu kullananlar garantisinin sorunlu olduğunu yazmışlar.
  • 6907 teşhir . siz 6xx8 modellerine bakın 6xx8 serileri stokta var mı sorun o modeller 100 hz
  • quote:

Orijinalden alıntı: balci1941

arkadaslar bu televizyonon panel frekansını bilen var mı? kendi sitesinde televizyonu bulamıyorum 47 inç olan var bu televizyonu alsak sorun olumu kullananlar garantisinin sorunlu olduğunu yazmışlar.

Söylediğiniz tv nin panel hızı 100hz dir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 666azazel

6907 teşhir . siz 6xx8 modellerine bakın 6xx8 serileri stokta var mı sorun o modeller 100 hz

lg 700 serisi ile philips 6000 serisi arasınds cok görüntü farkı olurmu? artık ben 500 daha fazla vermeyi göze aldım. çünkü lg bu seride 100 hz bildiğim kadarıylayla hem böylelikle sağlıklı bir smart kullanmış oluruz
  • balci1941 kullanıcısına yanıt
    hd görüntü olarak fazla fark yoktur . lg de sd tam bilmiyorum kullanıcılara sorun .

normal yayın için zaten 50 hz yeterli oluyor .
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.