Şimdi Ara

--PHILIPS 42PFL6877K/12 GENEL KONU-- (96. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.212
Cevap
45
Favori
277.000
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9495969798
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: escofly

quote:

Orijinalden alıntı: orkoline

tvyi c.tesi aldım. kasaya gittiğimde bilgisayar ekranında stok miktarı 64 görünüyordu. 5 dklık işlemim sonucunda 62 adede düştü. benim cihazda dşünce 61 oldu :) baya hızlı tükeniyor:)

3 tane mesajınız var 3 ü'de Philips'i övmek adına yazılmış... dandirik TV ler satılmayınca Psikolojik taarruz mu yapıyorsunuz forumdaki insanlara?
    yok philips'in müşteri hizmetleri hakkında bir an olsun kötü şeyler düşündüğü için utanmışta yok ürün baya hızlı tükeniyormuş da,, bari azıcık akıllaca yazın şu mesajları gizli reklam yapacaksanız da biz de yutalım!!!
    hızla tükenen TV'leri allah sahiplerine bağışlasın ne diyelim...

Bizim insanımızın en büyük özelliğidir memnun değilse şikayet etmeye gelir, ortalığı yıkar vs ama memnun kalınca, işi düşmeyince o markayı övmek, iyi şeyler yazmak için girmez. Bu yüzden alışık değiliz böyle şeylere. Adam ne güzel yazmış işte, takdir etmiş. Herkes genel olarak Philips Müşteri Hizmetlerinin diğerlerinden daha iyi olduğunu söyler zaten. Üstelik sabah konuştuğu kadının çok soğuk olduğunu ve hayal kırıklığı yaşadığını da belirtmiş. Keşke buraları Philips TV yetkilileri okusa da, bahsedilen kişiyi uyarsalar.

Flash player konusuna açıklık getiriyim, flash player ciddi anlamda internet geziniminizi yavaşlatan, sorun çıkartmaktan başka bir işe yaramayan, gezinme keyfinizi düşük seviyelere çeken bir olay. Apple, ısrarla hiçbir ürününe koymuyorsa ve appleın cihazlarında sunduğu internet deneyimi bu kadar hızlı, net ve sorunsuzsa bunu buna borçludur.Keşke hiçbir yerde flash olmasa da hepimiz çok daha rahat ve hızlı bir şekilde gezebilsek.Herkes yavaş yavaş flashı kaldırmaya çalışıyor, kaldırıyor. Boşverin o yüzden.

• Orijinalden alıntı: ^^KABBA^^

Orijinalden alıntı: ^^KABBA^^

Herkese ıyı akşamlar. Dsmart hd kullanıyorum arkadaşlar hd kanallarda sahne gecıslerınde tvnın ortasında bır kırpma oluyor arkadaşlar? Bu durum nedırarkadaşlar var mı bılgısı olan?

Up

Arkadaşlar yardım

Yok mu yardımcı olabilicek kimse ?

Tv yi hangi görüntü modunda seyrediyorsun.İzlediğin görüntü moduna yakın ayarları kişisel moda uygula hd naturel motion özelliğini ve dinamik arka ışığı kapalı konuma al ve görüntüleri bu ayarda takip et.Yada daha kolayı tv yi sinema modunda takip et.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar yeni aldığım Tv'ye güncellemeleri sırası ile hepsini teker teker mi kuracağım yoksa sadece son sürümü kurmam yeterli oluyor mu?

Bilen arkadaşlar cevaplarsa sevinirim.
  • Bu üst taraftaki amblihgt ışıklarının icine çökmesi sorunu bendede var bende fotograflarını göndermek istedim ancak muhatap bi mail adresi bulamadım bide korkuyorum tabi aylarca televizyonun pesinden kosmaktan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yaktemur

Bu üst taraftaki amblihgt ışıklarının icine çökmesi sorunu bendede var bende fotograflarını göndermek istedim ancak muhatap bi mail adresi bulamadım bide korkuyorum tabi aylarca televizyonun pesinden kosmaktan

servisi çağırman yeterli.gelip düzeltiyorlar.
  • güncellemeden sonra smart tv ye bağlanamıyorum, başka bu durumu yaşayan var mı, sunucu bulunamadı diyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: atahans

güncellemeden sonra smart tv ye bağlanamıyorum, başka bu durumu yaşayan var mı, sunucu bulunamadı diyor.

Bende şimdi farkettim,tam tersine güncellemeden sonra smart tv ve internet ciddi anlamda hızlanmış dostum.Bende dün bayağı kızmıştım philipse değişen birşey olmamış diye. Valla diğer odadaki samsung gibi olmuş ciddi anlamda hızlanmış interneti smartı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Orada Olmayan Adam

quote:

Bu üst taraftaki amblihgt ışıklarının icine çökmesi sorunu bendede var bende fotograflarını göndermek istedim ancak muhatap bi mail adresi bulamadım bide korkuyorum tabi aylarca televizyonun pesinden kosmaktan

Nasıl düzelttikleri konusunda bir fikrin varmı
    Yani kasayı açıyorlarmı
    Ben servisle görüştüm tv yi alacağız, kasayı açmamız lazım, ledler çentiklerinden çıkmış tekrar yerine yerleştirceğiz dediler
    Şimdilik beklemedeyim
    Gerçi philipse mail attım bu konu ile ilgili cevap bekliyorum

• quote:

quote:

tvyi c.tesi aldım. kasaya gittiğimde bilgisayar ekranında stok miktarı 64 görünüyordu. 5 dklık işlemim sonucunda 62 adede düştü. benim cihazda dşünce 61 oldu :) baya hızlı tükeniyor:)

3 tane mesajınız var 3 ü'de Philips'i övmek adına yazılmış... dandirik TV ler satılmayınca Psikolojik taarruz mu yapıyorsunuz forumdaki insanlara?
    yok philips'in müşteri hizmetleri hakkında bir an olsun kötü şeyler düşündüğü için utanmışta yok ürün baya hızlı tükeniyormuş da,, bari azıcık akıllaca yazın şu mesajları gizli reklam yapacaksanız da biz de yutalım!!!

Arkadaşa kızabilirsin haklısın veya haksız
    Ama o dandirik tv dediğin tv den benim gibi alan onlarca insan var
    Bu durumda sen bize dandirik tv almış demiş oluyorsun
    Kelimelere dikkat edelim lütfen

• quote:

Orijinalden alıntı: yyildirayy

quote:

quote:

Nasıl düzelttikleri konusunda bir fikrin varmı
    Yani kasayı açıyorlarmı
    Ben servisle görüştüm tv yi alacağız, kasayı açmamız lazım, ledler çentiklerinden çıkmış tekrar yerine yerleştirceğiz dediler
    Şimdilik beklemedeyim
    Gerçi philipse mail attım bu konu ile ilgili cevap bekliyorum

hocam aynı sorunu düzelttiren @escofly nikli arkadaştı sanırım evde servis kısa sürede düzeltmişti sanırım.servisin götürdüğünü falan yazmamıştı ben öyle hatırlıyorum.gerçi sonra tv yi iade etti o arkadaş

• dun aksam ard arda 3 kez bırazda yolumun ustu oldugu ıcın medaımarka gıdıp bır daha ınceledım

PHILIPS 46PFL5507K ıle PHILIPS 47PFL6877K

ıkısındede aynı goruntu verılmıstı ama abrız oalrak PHILIPS 46PFL5507K daha net renkler daha muthıs ne bılım o kadar barızdıkı goruntu kalıtesı bayagı ızledım yok abı PHILIPS 46PFL5507K acık ara goruntu daha guzel

benım merak ettıgım su uzun zuadıya yanyana ıncelıyerek soylyuorum ıkısındede aynı goruntu vardı

nasıl oluyorda PHILIPS 46PFL5507K acık ara daha guzel hatta barız super goruntu kalıtesıne ragmen bu 47PFL6877K daha pahalı

ıkısı arasında barız goruntu kalıtesıne dıkakt edenınız varmı?

farklı panelmı kullanıyorlar?

oyle boyle degıl cunku barız fark var

sormamta asıl amac yenı tv alıcam 46PFL5507K 47PFL6877K secmek sıtıyorum benım ıcın smart ozellıgı vsvsvs hıkaye cunku zaten notebooktan baglıyıp ızlıyoruz tvden normal olarak tek bekledıgım harıka goruntu kalıtesı

tavsıyenız bu yonde olursa eger sevınırım goruntu kalıtesı tabıkıde tek gercek sebep oalrak ve normal oalrakta en onemlısı goruntu kalıtesı

hangısını almalıyım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi anteros24 -- 7 Şubat 2013; 12:12:13 >

• @anteros24 Sorunun cevabı yazdıklarının içinde zaten.Daha neyi soruyorsun anlamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: yyildirayy

quote:

quote:

Arkadaşa kızabilirsin haklısın veya haksız
    Ama o dandirik tv dediğin tv den benim gibi alan onlarca insan var
    Bu durumda sen bize dandirik tv almış demiş oluyorsun
    Kelimelere dikkat edelim lütfen

maalesef dandirik dediğim TV'yi ben de almıştım dostum, yani bunu alanları aşağılamak amacıyla söylemedim, böyle bir şey haddime de değil zaten. yanlış anlaşıldıysa affola...

orada olmayan adam, ben ambilightları düzelttirmeden iade etmiştim, benim asıl sıkıntı ekrandaki titremeler ve kırpmalardı, ama ambilight olayını dediğin gibi servis düzeltiyormuş kafaya takılacak bir şey değil yani.. öte yandan bu kırpma dediğimiz mevzuyu yanlış anlamışsın, kanal geçişlerinde olan bir durum değil görüntünün hızlı aktığı durumlarda geçerli, TV tekliyor sanki.. hazır çekilmiş video var elimde ama inan videoda ben bile zor görüyorum en az 60fps bir prof. video kamera ile çekmek lazım, 30 fps net yakalayamıyor, çıplak gözle zaten sinir ediyor adamı...

• Kırpma olayını halen bulamadım televizyonumda yani bende yokZorla kusur bulduracaksınız valla tv de . Movşın mıdır ne zıkkımdır o özelliği niye yaptılarsa bende anlamadım neye yarıyor.Onu kapatınca hızlı sahnelerde özellikle pumanın aslanın leoparın avını yakalama sahnelerinde yani çok çok hızlı sahnelerde görüntüde en ufak bir takılma karelenme yok ancak onu maksimuma getirince tersine oluyor.Niye yaptınız lan o zaman o özelliği?Yukarda biri de tersine açınca akıcı görüntü oluyor demiş,bende de açınca görüntünün içine ediyor akıcılık gidiyor.
  • quote:

Kırpma olayını halen bulamadım televizyonumda yani bende yokZorla kusur bulduracaksınız valla tv de . Movşın mıdır ne zıkkımdır o özelliği niye yaptılarsa bende anlamadım neye yarıyor.Onu kapatınca hızlı sahnelerde özellikle pumanın aslanın leoparın avını yakalama sahnelerinde yani çok çok hızlı sahnelerde görüntüde en ufak bir takılma karelenme yok ancak onu maksimuma getirince tersine oluyor.Niye yaptınız lan o zaman o özelliği?Yukarda biri de tersine açınca akıcı görüntü oluyor demiş,bende de açınca görüntünün içine ediyor akıcılık gidiyor.

sen güle güle kullan TV'ni boşver, sıkıntı yoksa yoktur :)

• ya yınede merak edıyorum aralarında 400 tl oynuyor 46PFL5507K 47PFL6877K ıkısı arasında ıkısıde 2012 modelmı

almısken yanlsı akrar vermıyım dıyıyorum uzmanalrın yorumu o yuzden onemlıydı
  • quote:

quote:

Kırpma olayını halen bulamadım televizyonumda yani bende yokZorla kusur bulduracaksınız valla tv de . Movşın mıdır ne zıkkımdır o özelliği niye yaptılarsa bende anlamadım neye yarıyor.Onu kapatınca hızlı sahnelerde özellikle pumanın aslanın leoparın avını yakalama sahnelerinde yani çok çok hızlı sahnelerde görüntüde en ufak bir takılma karelenme yok ancak onu maksimuma getirince tersine oluyor.Niye yaptınız lan o zaman o özelliği?Yukarda biri de tersine açınca akıcı görüntü oluyor demiş,bende de açınca görüntünün içine ediyor akıcılık gidiyor.

sen güle güle kullan TV'ni boşver, sıkıntı yoksa yoktur :)

5507 al,6877 lerde sıkıntı çıkabiliyor.5507 aktif gözlük kullanıyor ambilight yok görüntüsüde daha iyiymiş dediğine göre onu al

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: atahans

güncellemeden sonra smart tv ye bağlanamıyorum, başka bu durumu yaşayan var mı, sunucu bulunamadı diyor.

Bende şimdi farkettim,tam tersine güncellemeden sonra smart tv ve internet ciddi anlamda hızlanmış dostum.Bende dün bayağı kızmıştım philipse değişen birşey olmamış diye. Valla diğer odadaki samsung gibi olmuş ciddi anlamda hızlanmış interneti smartı.

tamam benimde düzeldi, ilk başta bağlanamıyor demişti, şimdi deneyince bağlandı gayet hızlı olmuş dediğin gibi

• Hareket detayları için Pixel Precise HD ile Full HD TV
    Ödüllü Pixel Plus teknolojisi üzerine kurulu olan Pixel Precise HD, yüksek çözünürlüklü görüntü kalitesini 4 trilyon renkle bir adım ileri götürüyor. Süper Çözünürlük özelliğine sahip Pixel Precise HD ile ister Internet'ten video, ister mükemmel kaliteli Blu-ray filmler izleyin, en iyi HD TV görüntü kalitesini elde edeceksiniz.

Sayın Philips bunu hallet sonra görelim...

Halen bu özelliği açtığımızda görüntüler titreşimli ve boğulunma ile savaş veriyor...
  • quote:

Abi sen bayapı belgeselciymişin, hep aslanlar kaplanlar :D bizde evde bi tane Van aslanı (kedisi) besliyoruz ki sorma

- Şimdi bu pixel precise HD olayına gelince - perfect natural motion demek. Montaja girmemiş görüntü demek, filtrelenmemiş, sinema film - dizi formatına girmemiş demek. Bunu genelde mağazalarda açarlar. Ki gelen müşteriler ''aaa görüyomusun hacı görüntüyü, nasılda akıyor yav gerçek gibi sanki'' desinler diye. Halbuki la öyle filmmi izlenir allah aşkına ya Kamera arkası izliyomruşuz gibi...Geçenlerde Deadly silence adlı filmi açtım, zaten seyrettiğim sevdiğim bir filmdi, SAW ın yapımcıları yapmış tavsiye ederim gerçekten müzikler mekanlar kostüm, kullanan atmosfer ve renkler ile süper bir korku filmi. Neyse bu filmi test ederken yanımda arkadaş vardı, açtım PERFECT natural motionı sonra gülmeye başladık :D korku filmi değil el kamerası ile çekilmiş bi şeye döndü. Ne hikmetse, ben bu özelliği (pfl7007 de) açıcınca herhangi bir tekleme yapmıyor. Keşke kameram olsada çeksem. Gereksiz bişey bence, açmayın kullanmayın. Ne sinema modunda kullanılır ne de oyun modunda.

• 
Sayfa: önceki 9495969798
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.