Şimdi Ara

Philips 106 Ekran 42PFK5209

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
1
Favori
1.859
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu tv Vatan'da Haftasonu Philips 106 Ekran 42PFK5209 TV 1199 TL.
    Sizce alınırmı nasıl bir tv dir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• phillips türkiye sitesinde tavsiye edilen satış fiyatı 2bin lira görünüyor ancak bu ürün sadece vatan'da satıldığı için oradaki fiyat pek inandırıcı değil..
    ayrıca bu tv'deki ambilight özelliğine baktım, sadece 2 seçenek var; dinamik ve duvar rengi.. muhtemelen görüntüye göre arka aydınlatma yok (almak isteyenler bunu sormadan almasın)

phillips'in daha pahalı modellerinde ambilight özellikleri şöyle sıralanmış;
    İkili Görünüm Sabit Renk
    Dinamik
    ışık sensörüne bağlı
    Dinlenme modu
    günbatımı
    Duvar rengine uyarlanma
    3D

http://www.philips.com.tr/c-p/42PFK5209_12/5000-series-2-tarafli-ambilight-ve-digital-crystal-clear-oezellikli-full-hd-led-tv/tanitim

• arkadaşlar aynı şekilde ben de almayı düşünüyorum. seg marka tv varhttp://forum.donanimhaber.com/m_88166230/tm.htm şu linkteki ürün. nerdeyse özellikleri birbirinin aynısı fakat fiyatı daha uygun tabi. ben amcama alacağım. biraz durumum acil. hangi markayı önerirsiniz tv hakkında pek bi bilgim yok. yordumcı olursanız sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: zencefilotu

arkadaşlar aynı şekilde ben de almayı düşünüyorum. seg marka tv varhttp://forum.donanimhaber.com/m_88166230/tm.htm şu linkteki ürün. nerdeyse özellikleri birbirinin aynısı fakat fiyatı daha uygun tabi. ben amcama alacağım. biraz durumum acil. hangi markayı önerirsiniz tv hakkında pek bi bilgim yok. yordumcı olursanız sevinirim

Lütfen arkadaşım Allah adı için ikisi hiç bir olurmu.
    Marka olarak biri mercedes diğeri murat 124

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ürünün sayfasındaki tek yorum bu;

"aldığımda bi problem yok idi ama daha sonra yaklaşık bi sene oldu alalı ? tv yı kapattıktan sonra ve bi saat sonra tekrar açmak istersen açılmıyor ne yaparsan yap ama fişini çıkartıp taktıktan sonra açılıyor bazen açılıyor ses yok tekrar fişini çıkarıp taktınmı düzeliyor"

Kafa karıştırıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aKSeL051

Ürünün sayfasındaki tek yorum bu;

"aldığımda bi problem yok idi ama daha sonra yaklaşık bi sene oldu alalı ? tv yı kapattıktan sonra ve bi saat sonra tekrar açmak istersen açılmıyor ne yaparsan yap ama fişini çıkartıp taktıktan sonra açılıyor bazen açılıyor ses yok tekrar fişini çıkarıp taktınmı düzeliyor"

Kafa karıştırıyor.

acaba genel bir sorun mu yoksa istisnamı bunu öğrenebilsek ve bir arkadaş AMBILIGHT özelliğinden bahsetmiş ayrıntılı bilgisi olan varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: meryduransu

Bu tv Vatan'da Haftasonu Philips 106 Ekran 42PFK5209 TV 1199 TL.

Dostum ayni tv yi bende vatandan aldim.sana soyleyecegim philipse kesinlikle bulasma, servisi yok gibi merkezde degilsen adamlar gelmek icin para istiyor ve ilgilenmiyor. Musteri hizmetlerine kesinlikle ulasamiyorsun. Gelmediler tv ben acip kurdum garanti gumledi. Menusu berbat bu islerden anlamama ragmen beni cileden cikardi. Hayirlisi iyi dusun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Puitu -- 27 Eylül 2014; 13:47:20 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Puitu

quote:

Orijinalden alıntı: meryduransu

Bu tv Vatan'da Haftasonu Philips 106 Ekran 42PFK5209 TV 1199 TL.

Dostum ayni tv yi bende vatandan aldim.sana soyleyecegim philipse kesinlikle bulasma, servisi yok gibi merkezde degilsen adamlar gelmek icin para istiyor ve ilgilenmiyor. Musteri hizmetlerine kesinlikle ulasamiyorsun. Gelmediler tv ben acip kurdum garanti gumledi. Menusu berbat bu islerden anlamama ragmen beni cileden cikardi. Hayirlisi iyi dusun.

bu hafta sonu da 1199 TL vatan'da. bir tane kapacaktım VESTEL'in alt markaları yerine direkt mağazadan ama bu yorum kafamı karıştırdı. O kadar kötü mü ya koskoca PHILIPS'ın satış sonrası desteği ?

• Dostum ayni sekilde bende o fiyata aldim. Fiyat iyi ama servis destegi ve tv nin menusu berbat. Cok pisman oldum kanallari dizdim favoriledi ama anlamadigim nedenden tv kendini resetliyor tam bir iskenceye donustu. Servis icin philips rezalet yaz gorursun neler cikiyor. Karar senin hayirlisi ins.

• quote:

Orijinalden alıntı: Puitu

Dostum ayni sekilde bende o fiyata aldim. Fiyat iyi ama servis destegi ve tv nin menusu berbat. Cok pisman oldum kanallari dizdim favoriledi ama anlamadigim nedenden tv kendini resetliyor tam bir iskenceye donustu. Servis icin philips rezalet yaz gorursun neler cikiyor. Karar senin hayirlisi ins.

Bilgi için teşekkürler. Almadım o zaman ben de. İleride Ultra HD'ler ucuzlayan kadar bir geçiş TV'si istiyorum kısmetse yazın düğün var. Çok pahalı bir TV almak istemiyorum. Sunny SEG meg onlarda kafamı kurcalıyor o kadar parayı belirsiz markalara gömmek de içime sinmiyor. Daha ziyade USB'den film izleyeceğim ben eşimle. FUll hd ya da 720p. işimi görür diye düşünüyordum ama ben biraz daha arayışa devam edeyim o halde :)

• Hakinda hayirlisi dostum.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.