Şimdi Ara

PFDK BU KADAR OLUR ARTIK!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
498
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'nun 06.03.2007 tarih ve 54 sayılı toplantısında almış olduğu kararlar aşağıda belirtilmiştir.

26- Trabzonspor A.Ş. Kulübü hakkında: 24.02.2007 tarihinde oynanan Trabzonspor A.Ş.-Beşiktaş A.Ş. müsabakasında çıkan saha olayları nedeniyle 30.000.-YTL (Otuzbin Yeni Türk Lirası) para cezası verilmesine,

27- Beşiktaş A.Ş. Kulübü hakkında: 24.02.2007 tarihinde oynanan Trabzonspor A.Ş.-Beşiktaş A.Ş. müsabakasında çıkan saha olayları nedeniyle 5.000.-YTL (Beşbin Yeni Türk Lirası) para cezası verilmesine, Ayrıca hasarın tazmin edilmesine,

Trabzonda çıkan olayları herkes gördü gazetelere televizyonlara manşet oldu yanan meşaleler,edilen küfürler,sahaya atılan yabancı maddeler yedek klubesinin kırılan camı ve Beşiktaş seyircisinin üzerine yağan taşlar bunların hepsinin cezası bu kadar mı.???

İnönüde olsa saha kapatılmıştı çoktan, sahaya atılan 1 prefiterol tatkısına 2,500 YTL bu kadr şeye 30.000 YTL..

YAZIKLAR OLSUN

• Sözüm cezaya değilde, Trabzonlu taraftarlar o taraftar görünümlü yobaz cahilleri eritmesi lazım içinde, yok etmesi lazım. Meşale yakıldı, Küfür edildi sahaya atılanlar, yedek klübesine atılanlar ne varsa hepsi vardı.
  • ULUSOY İSTİFA

• quote:

Orjinalden alıntı: cdemir
    ULUSOY İSTİFA

ULUSOY İSTİFA!

• Ulusoy'da son zamanlarda yürek yetmezliği başlamıştı anlaşılan hala devam ediyor..

quote:

http://forum.donanimhaber.com/m_12646592/mpage_1/key_//tm.htm#12665602

19- Konyaspor Kulübü hakkında: 16.02.2007 tarihinde oynanan Konyaspor-Beşiktaş A.Ş. müsabakasında, taraftarların çirkin ve kötü tezahüratta bulunmaları nedeniyle 30.000.-YTL; Ayrıca çıkan saha olayları nedeniyle 5.000.-YTL; Toplam 35.000.-YTL (Otuzbeşbin Yeni Türk Lirası) para cezası verilmesine,

20- Beşiktaş A.Ş. Kulübü hakkında: 16.02.2007 tarihinde oynanan Konyaspor-Beşiktaş A.Ş. müsabakasında, çıkan saha olayları nedeniyle 5.000.-YTL (Beşbin Yeni Türk Lirası) para cezası verilmesine, (İki polis yaralanmıştı)

Beklenen tahmin edilen sonuç açıklandı.

Vestel Manisa Fenerbahçe maçında FB seyircisinin yaptığı taşkınlıktan dolayı FB'ye seyircisiz oynama cezası verenlerin BJK- GS maçını seyircisiz oynatmaya yüreği yetmedi..
    .....
    ......
    .....
    Bu topiğe gelebilecek tepkilerin çoğu.

ULUSOY İSTİFA

olacak sanırım.

Böyle diyenlere söylenecek bir şey yok. Gün olur devran döner bazı saçma kararlar kendi takımınıza karşı verilir. O zaman isyan etmeyip Haluk Ulusoy'u (yada onun gibilerini) kendinizin istediğini ona karşı tavır almadığınızı aklınıza getirin derim.

• quote:

Ulusoy'da son zamanlarda yürek yetmezliği başlamıştı anlaşılan hala devam ediyor..

quote:

http://forum.donanimhaber.com/m_12646592/mpage_1/key_//tm.htm#12665602

19- Konyaspor Kulübü hakkında: 16.02.2007 tarihinde oynanan Konyaspor-Beşiktaş A.Ş. müsabakasında, taraftarların çirkin ve kötü tezahüratta bulunmaları nedeniyle 30.000.-YTL; Ayrıca çıkan saha olayları nedeniyle 5.000.-YTL; Toplam 35.000.-YTL (Otuzbeşbin Yeni Türk Lirası) para cezası verilmesine,

20- Beşiktaş A.Ş. Kulübü hakkında: 16.02.2007 tarihinde oynanan Konyaspor-Beşiktaş A.Ş. müsabakasında, çıkan saha olayları nedeniyle 5.000.-YTL (Beşbin Yeni Türk Lirası) para cezası verilmesine, (İki polis yaralanmıştı)

Beklenen tahmin edilen sonuç açıklandı.

Vestel Manisa Fenerbahçe maçında FB seyircisinin yaptığı taşkınlıktan dolayı FB'ye seyircisiz oynama cezası verenlerin BJK- GS maçını seyircisiz oynatmaya yüreği yetmedi..
    .....
    ......
    .....
    Bu topiğe gelebilecek tepkilerin çoğu.

ULUSOY İSTİFA

olacak sanırım.

Böyle diyenlere söylenecek bir şey yok. Gün olur devran döner bazı saçma kararlar kendi takımınıza karşı verilir. O zaman isyan etmeyip Haluk Ulusoy'u (yada onun gibilerini) kendinizin istediğini ona karşı tavır almadığınızı aklınıza getirin derim.

Bırak bu işleri cdemir, biri bin yapmada üzerinize yok. Şamar oğlanına dönen biz olduk hep ama sürekli ağlayan yakınan da sizsiniz. Ben anlamadım bu işi

• Orjinalden alıntı: cdemir

BJK- GS maçını seyircisiz oynatmaya yüreği yetmedi..

Ona yüreği yetmedi denmez , kazanacağım parayı neden kaybedeyim denir.

Ayrıca bizim sahamız neden kapatılsın ya? Saha kapatma cezası kadar saçma bir şey yok. Çok fazla ceza vermek istiyorsan daha öncede belirttiğim gibi Doğu bölgelerine elverişli stadlar koy maçları orada oynat. Hemde biçimli bir ceza olur. Sakın bu mesajdan Doğu Bölgesini küçümsediğim veya çamur attığüım anlamını çıkarmayın çünkü açıklaması aşağıda:

Siirt'liler , Artvin'liler , Ağrı'lılıar kaç senedir BJK , GS , FB , TS gibi klüplerin maçlarını staddan izleyemiyor merak ediyorum. Eğer kast ettiğim ceza verilirse hem oralardaki vatandaşlarımız maçlarını izler , hem ülkemiz sportif sahalar kazanır hemde futbolcular bir daha o yolu çekmez istemez. Yani daha dikkatli davranırlar hem taraftarlar hem futbolcular.

İnanın bana oralara maç verilse seyirciler stadın yarısında fazlasını doldurur. Hem onlarda senelerdir terör , yolsuzluk , imkansızlık gibi dertler yaşıyorlar. Bir nebzede olsa eğlenirler.

• quote:

Orjinalden alıntı: çerkez

Bırak bu işleri cdemir, biri bin yapmada üzerinize yok. Şamar oğlanına dönen biz olduk hep ama sürekli ağlayan yakınan da sizsiniz. Ben anlamadım bu işi

Ağlamak yakınmak.. ????

Kendine bir haksızlık yapıldığını düşünüp itiraz etmek ağlamak mı oluyor..

Hocam madem takımının şamar oğlanına döndüğünü düşünüyorsun. Ulusoy'a tepkini göster. Bu adam böyle işte. Ali Kıran başkesen. Ben ne dersem canım ne isterse o olur diyor.
    Biz FB'liler kendimize göre haklı olduğumuz konularda Ulusoy'u eleştirirken çoğu kişi
    Ulusoy İstifa
    yaparak dalga geçti ve bence bu hareket Ulusoy'u desdeklemek yaptıklarını onaylamak anlamına geliyor.

Hala kimse bizi anlamıyor. Biz Ulusoy'a niye bize kıyak geçmiyorsun diye bağırıp çağırmıyoruz.
    Federasyonu Ahbap Çavuş ilişkisiyle değil profosyonelce yönetsin diye itiraz ediyoruz

Yani amacımız herkesin söylemek istediği gibi FB'nin başarısızlıklarını birilerinin üzerine yıkmak değil.

comennias Hocam

Tamam kimsenin sahası kapanmasın farklı cezalar verilsin ama bu işinde belli standardı olması gerekmiyor mu ? İşine gelirse kapat işine gelmezse kapatma. Küfür etti diye bir futbolcuya 2 maç diğerine 1 maç ceza...... Bu böyle gidiyor..

• quote:

comennias Hocam

Tamam kimsenin sahası kapanmasın farklı cezalar verilsin ama bu işinde belli standardı olması gerekmiyor mu ? İşine gelirse kapat işine gelmezse kapatma. Küfür etti diye bir futbolcuya 2 maç diğerine 1 maç ceza...... Bu böyle gidiyor..

Cdemir abi haklısın tabi ki. Aynı suçları işleyen kurumlara / kişilere farklı cezalar vermeyeceksin. Standartlar olması gerekiyor. Ama saha kapatma cezası yerin başka yerlere alsınlar. Benim tek şikayetim saha kapatma üzerine yoksa Kezman olayında haklısın tabi. Ama birde futbolculara ceza verme konusunda gözlemcilerin raporları çok etkili.

Mesela Fatih Tekke bir BJK maçında hakeme Allah Belanı versin demişti 1 maç ceza aldı. Başka bir futbolcu hakemin annesine küfür etti 2 maç ceza aldı. Yani yapılan küfürün/icraatin sertliğine bakıyorlar heralde. Tüküren futbolcuyla , kavga çıkaran oyunculara aynı cezaları vermiyorlar. Suçun şiddetine göre değişiyor. Bir de daha önce söylediğim gibi gözlemci raporları olayı çok etkiliyor.

• Hocam Kezman olayını o an aklıma geldiği için söyledim. Genelleme yapmak istedim.
    Bu tip şeyler maalesef yapılıyor. Hiç bir takıma karşı yapılmasın.
    Nasıl yönetimlerden iyi yönetim, futbolculardan güzel futbol, taraftarlardan takıma desdek olunması vb.. isteniyorsa ayn şekilde Federasyondan da dengeli ve adil bir yönetim istemek bence gayet normal karşılanmalı.

Saha kapatmadan ziyade bence seyircisiz oynatmak büyük saçmalık. Seyircisiz futbol olmaz..
    Kapatma da farklı şehirde de olsa taraftarlar maça gelebiliyor. Seyircisiz futbolun ne tadı nede tuzu oluyor.

Bence seyircisiz oynatma yerine. Taşkınlık yapanları tesbit et onları maça alma ve maçı hem tarafsız sahada oynat hemde maçın tüm seyirci gelirleri Federasyon'a kalsın vb..
    İsterlerse çok iyi çözümler üretebilir federasyonlar..

quote:

Orjinalden alıntı: comennias

quote:

comennias Hocam

Cdemir abi haklısın tabi ki. Aynı suçları işleyen kurumlara / kişilere farklı cezalar vermeyeceksin. Standartlar olması gerekiyor. Ama saha kapatma cezası yerin başka yerlere alsınlar. Benim tek şikayetim saha kapatma üzerine yoksa Kezman olayında haklısın tabi. Ama birde futbolculara ceza verme konusunda gözlemcilerin raporları çok etkili.

Mesela Fatih Tekke bir BJK maçında hakeme Allah Belanı versin demişti 1 maç ceza aldı. Başka bir futbolcu hakemin annesine küfür etti 2 maç ceza aldı. Yani yapılan küfürün/icraatin sertliğine bakıyorlar heralde. Tüküren futbolcuyla , kavga çıkaran oyunculara aynı cezaları vermiyorlar. Suçun şiddetine göre değişiyor. Bir de daha önce söylediğim gibi gözlemci raporları olayı çok etkiliyor.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.