Şimdi Ara

peugeot 407 wip nav rt4 navigasyon

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
20.978
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • satılık 2006 2009 model arası 407 ler için orjinal navigasyon cihazı ürün fransa dan geldi araçla birebir uyumlu mp3 yol bilgisayarı navigasyon herşey çalışıyor gittigidiyorda satışa koydum ilgilenenlere buyrun teklif sizden göndermek benden

http://urun.gittigidiyor.com/peugeot-407-wip-nav-rt4-orj-navigasyon-cihazi_W0QQidZZ22018772

• fiyatı nedir ?
    gitti gidiyora üye olmadan fiyat gözükmüyor.

bunu kuzenime ciddi olarak almayı düşünüyorum.
    geçenki ilanını kaçırdık
  • Kardeşim hayırlı satışlar öncelikle

Nedir cihazın markası?

Belki 307'ye uyumlu modelide vardır diye soruyorum

Saygılar.
  • hocam 2000 lira fiyat 407 bütün modellere uyumludur hatta navigasyonu ayarladığın zaman gösterge tablosunda sağa sola dön iaretleri çıkıyor küçük ekranda gözükmeyen bir çok araçla ilgili bilgi bu cihazda gözüküyor 4 gb hafıza kartı var üzrinde bütün dünya haritası yüklü tr haritasını yüklenebiliyormuş garmin cihaz haritası oluyormuş ama benim deneme fırsatım olmadı araç için hiç bir konnektor hiç bir ek parça gerekmiyor orjinal teybi söküp yerine takıyorsunuz birde win kodlama

isteyen olursa ayrıca elimde rt4+kablosu mevcut
    o şekilde satabilirim

arkadaşlar ürünün markası magneti marelli peugeot 2008 den sonraki üretilen araçlardan sökmedir modelide wip nav dır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gezgin_forever -- 6 Aralık 2009; 21:08:06 >
  • ben kuzene söyleyeceğim.

dediğin gibi bu cihazın adı wip com.
    rt3,rt4,rt5 ve sonrasında wipcom geliyor.
  • Merhaba;

Bunun 307 için olanından bulabilirmiyiz
  • arkadaşlar 407 RNEG sistemler için hem türkçe dil seçeneği hemde türkçe sesli olarak yönlendiren Türkiye haritası var artık
     peugeot 407 wip nav rt4 navigasyon peugeot 407 wip nav rt4 navigasyon

• quote:

Orijinalden alıntı: mcbural

arkadaşlar 407 RNEG sistemler için hem türkçe dil seçeneği hemde türkçe sesli olarak yönlendiren Türkiye haritası var artık
     peugeot 407 wip nav rt4 navigasyon peugeot 407 wip nav rt4 navigasyon

• 407 GT Line aracımda 2010/2011 TR haritası var dil ingilzce olduğu zaman çalışıyor. Fakat sistemi güncellediğim zaman harita çalışmıyor . Bu durumda ya Türkçe dile razı olup navi den vaz geçecem yada naviye razı olup Türkçeden. Yardımcı olabilirseniz sevinirim
  • Merhaba bu urunleri hala getiriyormusunuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selam arkadaşlar Rt4. Rt5 getiren arkadaşlar varsa. Yada nerde bulanilirim bilgisi olan arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • RNEG sistem için Türkiye haritasını nerden bulabilirim?
  • mcbural M kullanıcısına yanıt
    Merhaba, bu Türkiye haritasını nereden indirebiliriz?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.