Şimdi Ara

peugeot 207 alıyorum yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
638
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar öncelikle hepinize iyi gunler. Peugeot 2007 model 1.4 hdi trendy almayi düşünüyorum bu gün bi tane tam istediğim gibi denk geldi. Araçta değişen boya yok km 167 binde dizel. Araci henüz hiçbir yere göstermedim. Ancak fiyatının piyasaya gore çok ucuz olduğunu farkettim 21 bin tl. Yarın expertiz e goturucem. Sizce fiyati nasıl onun dışında dikkat etmem gereken hususlar i paylaşabilirseniz çok mutlu olurum şimdiden teşekkür ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Piyasasına göre çok az bir ucuzluktan söz edilebilir. Daha iyi kondisyondaki 2006 aracımı 21e sattım. Malum siteye göre piyasa belirlerseniz hata yaparsınız.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Belki haklısınız ancak siteye göre belirlenmiycekse neye göre belirlenecek?

• Ben 4 sene 1.4 hdi trendy kullandım. Arac guzel bir araba gidişi duruşu şekli guzel ayrıca bırde 150 liraya cruise control 60 liraya ambians aydınlatmalı tavan lambası vs taktırarak aracı özelleştirebilir ve sınıfındaki diğer rakiplerinden daha donanımlı hale getirebilirsiniz.
    Fiyat olarak ben 3 ay önce tam 200 bindeki aracımı 23500 liraya satmıştım ama benim aracımda xenon far cruise control cam filmi sürüşe duyarlı mercekli far iç ayak aydınlatmaları alaşımlı jant spor yay yani dolu bir araçtı.
    Ama ben tekrar 207 alacak olsam 2-3 lıra daha verip 1.6 dizelini almaya çalışırdım... Kullanımı çok daha zevkli

• PSA grubu arabaların alt takım ön düzen falan nazik olur diyorlar, birde sağdan soldan tıkırtı zırıltı tarzında iç trim sesi geliyormu ona dikkat et,, 3-5 dakka test sürüşü yaparsın fazla önemsemezsin ama uzun vadede o sesler adamı hayattan soğutur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dionysos_07 -- 31 Ocak 2015; 22:47:44 >
  • Fiyat süper motordada sıkıntı yoksa almıcaksanız bana yönlendirin :) en boş haliyle 25e çok rahat satarsınız yeterki motorda masraf olmasın fiyat çok iyi

• Maalesef biraz gec kaldık. Bir gün düşünelim dedik araba o gün satıldı pişman oldualmadığınıma

• quote:

Orijinalden alıntı: way****e

Maalesef biraz gec kaldık. Bir gün düşünelim dedik araba o gün satıldı pişman oldualmadığınıma

way****e deseydiniz adama :D

• peugot servisleri expertiz yapmıyor.Sırf bu yuzden 207 yerine gittim grande punto aldım.İyi kide almışım ilana koydum ertesi gün 2000 tl kar ile sattım
  • quote:

Orijinalden alıntı: the_zula

peugot servisleri expertiz yapmıyor.Sırf bu yuzden 207 yerine gittim grande punto aldım.İyi kide almışım ilana koydum ertesi gün 2000 tl kar ile sattım

Allah bereket versin

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.