Şimdi Ara

::: Peugeot 207 ::: (161. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
3.593
Cevap
11
Favori
529.319
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 159160161162163
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: TurkOGP

quote:

Orijinalden alıntı: Can_Ordu

quote:

Bugün itibari ile bende aranıza katıldım Peugeot 207 - 2007 model - 100 binde
    Herkese selamlar

Hayırlı uğurlu olsun, Allah kaza bela vermesin. Güle güle kullanın.

sağolun hocam
    şuan aks keçesinden yağ akıttığını öğrendim ve tamirciye yaptırdım. ayrıca benzin göstergesinde mi sorun var anlamadım ama benzin atıyoruz göstermiyor

Geçmiş olsun. Büyük bir arıza vermesin de. Eğer yarım depo falaln alınca göstermiyorsa bir arıza vardır ama eğer çok almıyorsanız göstermeyebilir. Ne kadar koyunca gösteriyor? Geçen benim kuzen dizel opele ışık yanınca 20tl lik dizel koydurmuş hiç hareket etmedi diyor sonra 50 tl'lik daha koyunca gösterdi. Keşke amerikada olsak benzin göstergesinin hiç bir önemi kalmazdı. Fuller fuller gezerdik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Can_Ordu -- 13 Ekim 2012; 13:17:50 >

• 50 tl almıştım ibre 1.ye geldi sanırım az yakıt alınca göstermiyor. birde benzin bitmesine ne kadar km kaldığını gösteriyor. sanırım şehir içi kullanıma göre km farklılık gösteriyor olabilir net bilgi vermiyor.
  • http://www.hizlial.com/u31.840.8305.4068/z-tech-peugeot-207-araca-ozel-oto-paspas-takimi

Şu paspaslardan kullanan var mı? Almayı düşünüyorum.
  • xxxxxxxxxx

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi huhuq -- 20 Mayıs 2020; 0:40:47 >
  • quote:

50 tl almıştım ibre 1.ye geldi sanırım az yakıt alınca göstermiyor. birde benzin bitmesine ne kadar km kaldığını gösteriyor. sanırım şehir içi kullanıma göre km farklılık gösteriyor olabilir net bilgi vermiyor.

aynen öyle hocam bende de dizel i var ben fuuleyince baktım arabanın altından mazot atıyo sanayide arkadasa şamandırayı açtırdım ki şamandıranın içi 2 lt mazot alıyo yanı gizli depo gibi bişey onuda bitirince 50 tl lik yakıt göstergeye yansımıyo ayrıca benim gibi sorunu olan arkadaslar varsa arka koltugu kaldırıp yuvarlak şamandıra kapağının altındaki büyük conta kapak takım 30 tl sanayide 20 tl ye de takılıyo servise gdipde depo değişimi yaptırmayın yada şamandıra değişimi :))
  • arkadaslar ben 4 aydır kullanıyorum zaten tam bi peugeot kullanıcısıyım 206-307 de sahibi oldum yanlız bundan önce fiesttam vardı 2008 eski model yakıt olarak görüntüsü kullanım keyfi olan bi araba diğer peugeotlardan çok daha başarılı motoru zaten dünya ca kanıtlanmış bi dizel almak istteyen arkadaslar rahatlıkla alabilir dizel de 100 bin km yada peugeout larda 100 bin km olayına da son deree karşıyım aynı motor ford fiestada kullanılıyo citroen ler kullanıyo ford sağlam diye iddalar var ama motor aynı nasıl oluyo da kıyaslanıyo anlamadım bakım olarak da arkadasın biri 15 bin yazmış dizel arablarda özellikle bakım çok ama çok önemli 10 bin de birr yaptırmak lazım herrkeze hayılı sürüşler şimdiden
  • beyler uzak bi tanıdık satıyor, kullanmadıgından satıyormus. hic kazası boyası yok.
    207 beyaz 1.4 dizel , 2011 model sadece 6.500 km'de.

FULL diyor ama tam modeli ne acaba bilmiyorum, gidip gorucem yarına
    30bin istiyor.

nasıl fiyat sizce?
    yani baz sıfır corsa veya 208 fiyatına

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gimmeluck -- 21 Ekim 2012; 16:19:03 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gimmeluck

beyler uzak bi tanıdık satıyor, kullanmadıgından satıyormus. hic kazası boyası yok.

30bin istiyor.

nasıl fiyat sizce?

Biraz pazarlıkla alınır gibi duruyor.

Corsa ve 208 benzinli motor fiyatları ama o söyledikleriniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: s0ft

quote:

beyler uzak bi tanıdık satıyor, kullanmadıgından satıyormus. hic kazası boyası yok.

30bin istiyor.

nasıl fiyat sizce?

dediğiniz araba zaten sıfır sayılır bence sıfır araba alıp ta satarken zarar etme olayınız çok yüksek 30 bin tl dizel sıfıra yakın bi araba için çok iyi internette fiyatlara bakın mantıklı gelirse alabilirsiniz şimdiden hayırlı olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: serandax

quote:

Orijinalden alıntı: s0ft

quote:

30bin istiyor.

nasıl fiyat sizce?

dediğiniz araba zaten sıfır sayılır bence sıfır araba alıp ta satarken zarar etme olayınız çok yüksek 30 bin tl dizel sıfıra yakın bi araba için çok iyi internette fiyatlara bakın mantıklı gelirse alabilirsiniz şimdiden hayırlı olsun

28bine satılmış :(
    dizeller cok pahalı diye benzinliye yonelmek zorunda kalmıstım. bunu gorunce heveslendimdi.

simdi yine clio4 corsa veya chevrola aveo baz bakıcam

• Merhabalar herkese öncelikle haryılı bayramlar
    Benim sormak istediğim bir şey var
    bende 2009 model 1,4 75 HP comfort 207 var. Buna tüp taktırmayı düşünüyorum ama herkes farklı birşeyler söylüyor. Bana önerebileceğiniz bir marka var mıdır
    Bir de ankarada LPG için bir usta lazım bana
  • Arkadaşlar çok severek kullandığım 207 1.6 HDI 90 HP 2009 Model 84.000 Km'de Aracımı satmak zorundayım...

Araçta kesinlikle KAZA, DEĞİŞEN vs yoktur. Plakası açık gönül rahatlığı ile sorgulayabilirsiniz.

Aşağıdaki linkten ilgilenen arkadaşlarımız resimlere ve detaylara ulaşabilirler.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-peugeot-207-2009-model-1.6-hdi-90-beygir-kazasiz-degisensiz-96876410/detay/

• quote:

Orijinalden alıntı: kemkav

Merhabalar herkese öncelikle haryılı bayramlar
    Benim sormak istediğim bir şey var
    bende 2009 model 1,4 75 HP comfort 207 var. Buna tüp taktırmayı düşünüyorum ama herkes farklı birşeyler söylüyor. Bana önerebileceğiniz bir marka var mıdır
    Bir de ankarada LPG için bir usta lazım bana

sizin aracınıza zavoli ve lovato sorunsuz uymaktadır 206 varken bende zavoli taktırmıştım takan firma lovato nunda uyumu konusunda hiçbir sorun olmadığını söylemişti
  • Arkadaşlar merhabalar bende 207 almak istiyorum ama hangisini alacağıma karar veremedim.Dizel ve 20-23 000 TL fiyatı olması koşulu ile performans-yakıt-fiyat-donanım gibi faktörleri göz önünde bulundurarak 207 nin hangi modelini tavsiye ederseniz?.Saygılarımla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CETERISPARIBUS -- 31 Ekim 2012; 13:34:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CETERISPARIBUS

Arkadaşlar merhabalar bende 207 almak istiyorum ama hangisini alacağıma karar veremedim.Dizel ve 20-23 000 TL fiyatı olması koşulu ile performans-yakıt-fiyat-donanım gibi faktörleri göz önünde bulundurarak 207 nin hangi modelini tavsiye ederseniz?.Saygılarımla

bende dizel 2007 trendy 207 var memnunum az yakıyo gidişide çok iyi paran varda premium modelini al ama dediğin fiyatlara galiba bulamazsın en iyisi bakımlı olan güzel bi trendy alabilirsin 2 hava yastığı ön camlar oto. klima yol bil. var çok bi özellik yok ama keyifli bi arabadır tavsiye ederim
  • merhaba arkadaşlar,
    Bu marka modele uzak birisi olarak , babamın kullanabileceği otomatik vites 1.4 görüş açısı geniş olan , kullanımı rahat ve kolay olan bir araç arıyoruz. kendisi 207 modellini çok beğeniyor. ve yaşı itibarıyla fazla km. yapmayacak, (tahmini senede max.5000 km.)

207 'ler ile ilgili karşılaşılabilecek genel kronik sorunlar varmıdır, parçaları çok mu pahallıdır, kasko primleri nasıldır. bilgi ve tecrübeleriniz için şimdiden teşekkürler...
  • Arkadaşlar selam bende artık peugeot 207 sahibi oldum

2011 model 14.000 km
    1,4 benzinli 5 kapı
    envy
    kırmızı
    triptonik
  • kaskosu 1800 lira 380 vergisi 6 aylık zorunlu trafik sigortası da 350 civarı
    parçaları çok pahalı değil 20.000 km de bir bakımı var (benzinli için)
    km 32-35 kr arası yakıyor
  • Herkese merhaba,

207 almayı planlıyorum. verebileceğim maksimum rakam 19.000tl. piyasada bu fiyata km olarak 100bin altında 207 bulabilirmiyim? hangi modellerini tavsiye edersiniz? sahibinden 207 ilanlarına baktığımda fiyatların 2 bin civarında şişirildiğini düşünüyorum.
    lpg li 207 lerın 100km de yakıt durumu nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hacka61

Herkese merhaba,

207 almayı planlıyorum. verebileceğim maksimum rakam 19.000tl. piyasada bu fiyata km olarak 100bin altında 207 bulabilirmiyim? hangi modellerini tavsiye edersiniz? sahibinden 207 ilanlarına baktığımda fiyatların 2 bin civarında şişirildiğini düşünüyorum.
    lpg li 207 lerın 100km de yakıt durumu nedir?

o paraya çok zor dotstum ama Allah gönlüne göre versin tabi ben aldım 18750 e dizel 89000 de bakımlı kazasız bi 207 aldım denk gelmesi lazım belklersen olur inş.
  • 
Sayfa: önceki 159160161162163
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.