Şimdi Ara

****Peugeot 206,206 + Paylaşım Alanı**** (524. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
10.472
Cevap
34
Favori
695.439
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 520521522523524
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • merhaba arakdaşlar bir konuda yardımınıza ihtiyacım var bende 2004 desire var 1.4 benzin lpg 4 senedir sorunsuz biniyorum ancak şu sıralar canımı sıkmaya başladı araçta şöyle bir sorun oluyor;
    aracı çalıştırırken falan problem yok devir saati oynamıyor ancak araç yüke bindiğinde yani arabayı kaldırırken devir saati birden düşüyor araç bazen stop ediyor bazende rolanti toplanıyo stop etmekten kurtuluyo bazende saniyelik stop edip çalışıyor bu olay her zaman olmuyo araba sıcak soğuk fark etmiyo

giderken yolda bir kaç saniye gaz yemediği oluyo vites düşünce yada debriyaj yenileyince kendini topluyor nasıl ayağını birden gazdançekersin bi yığılma olur onun kadar değil ama gaz versende yemiyo bir kaç saniye

birde yeni başladı düşük devirde 2000 devir altında bazen titreme yapıyor çok az da olsa gaza yüklenince gidiyor bunların hepsi birbiri ile bağlantılı mıdır nasıl çözerim bu sorunları şimdiden teşekkürler

• Sorun benzinde varmi sadece lpg demi

Lpg enjektoru gibi duruyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • LordMayros kullanıcısına yanıt
    sıralı lpg var gasitaly f1 mi f5 mi öle bişey ilk çalıştırdığımda olan benzinde oluyor ama giderken silkelemesi lpgdeyken yapıyor
  • Ankara için usta veya servis tavsiyeniz var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: flyer_mig

Ankara için usta veya servis tavsiyeniz var mı ?
    Tekin Peugeot...
  • Merhaba Arkadaşlar.3 yıldır 2006 model 206 feline HDI kullanıyorum.Balıkesir'de ve İzmir'de yaşıyorum.Arabayla ilgili konularda Balıkesir'in sanayisine gitmekteydim.Fakat alt takım sorunlarına bir türlü çözüm bulamadım.Şıkırtı, tıkırtı, lakırtı....Hiç eksik olmadı.Muayeneden bile geçmediği oldu.Rot dediler, başı dediler, kolu dediler, salıncak dediler, Z dediler, anasının bilmem neresi dediler. Ne derlerse tamam dedim.Bazen kısmen azaldı, bazen sorun çözüldü gibi oldu ama en fazla birkaç ay sonra tekrar ortaya çıktı.Artık alt takım sorunlarından, sesinden, çözülmemesinden bıktım.Bir sürü para gidiyor ya, o da en büyük dert. İzmir'de bu sorunlara fazla sevilmeden çare bulabileceğimiz bir usta önerisi verebilir misiniz lütfen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sekizbuçukçekirdek -- 8 Ekim 2018; 13:47:25 >
  • Arkadaşlar merhaba, bana 3 satır bilgi ekranı lazım satan varsa alabilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi komoL -- 24 Temmuz 2019; 17:28:8 >
  • merhaba arkadaşlar peugeot 206+ 2011 benzinli araç aldım ve hemen viafo a119 v3 araç kamerası aldım. Park sensörü için araç iç sihorta kutusundan enerji almam lazım

1- Sigorta uyumlu Fuse Tape olarak farklı sigorta çeşitleri var hangisini almalıyım
    2- park modu için yani kontak çevrilmeden sürekli elektrik veren sigortam hangisi
    yardımlarınızı rica ediyorum. özellikle sigorta tipi ve almam gereken Sigorta uyumlu Fuse Tape hangisi olmalı
    TEŞEKKÜRLER
  • Arkadaşlar merhaba.

2006 1.4 benzinli aracımda uzun süredir rolanti sorunu var.Rolanti motoru yenilendi, subap ayarı yapıldı ama hala rolanti sorunum devam ediyor.Ankarada Vatan Peugeot,Citroende yapılıyor işlemler ama hala bir sonuca varamadık.En son arabamı bilgisayara bağlanacaktı ama götüremedim bu konu hakkında bilgisi olan varsa , paylaşırsa sevinirim.Teşekkürler.

• Orjinal Valeo 2002 model aracımdan sökmüştüm
    İsteyen arkadaşlar iletişime geçebilir

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

• 206+ hararet çok oynak arkadaşlar, uzun yolda hararet yaptı hatta ,bir de satsam şu an piyasası nedir acaba 1.4 comfort 93.000 km de orjinal

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 2006 model 206 xt aldım. Dikkatimi çeken direksiyon ağır geldi. Aracı tamircime bırakmadım henüz hem gördüğüm sıkıntıları hem de genel bir bakım yaptırıcam. Üst kapakta yağ kaçağı ve alt takımlarda ses var. Tabsiye edeceğiniz bir şey varmıdır?

• 
Sayfa: önceki 520521522523524
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.