Şimdi Ara

=== PEUGEOT 2008 HAKKINDA HERŞEY === (122. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.700
Cevap
111
Favori
484.857
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 120121122123124
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Küçük hacimli motorlar vergi ve yakıt avantajları nedeniyle son yıllarda daha yaygın ve cazip hale geldi ancak küçük bir hatirlatma bizim aracimiz yani şuanda satılan 2008 benzinli modelleri atmosferik motorlar yani turbo beslemeli değiller ileride thp versiyonların da gelmesi muhtemeldir ancak brnim performansı konusunda yorum yaptığım 8 2 bg 113nm Torku olan 3 silindirli 1.2 turbo besleme olmayan motor onu belirtmek istedim
  • Değerli dostlar az önce bir ayrıntıyı farkettim ikinci elde 208 fiyatlarına bakarken 208 in active versiyonundan itibaren tüm modellerinde ortada Kolçak var demekki böyle üretilmiş bu araç tesadüf olmasın diye 10 farklı ilana baktım hepsinde var. Peugeot 208 modelinde active seviyesinden sunduğu kol dayamayi 2008 de Allure versiyonuna bile neden koymaz anlaşılır bir şey değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: Muzocan76

Küçük hacimli motorlar vergi ve yakıt avantajları nedeniyle son yıllarda daha yaygın ve cazip hale geldi ancak küçük bir hatirlatma bizim aracimiz yani şuanda satılan 2008 benzinli modelleri atmosferik motorlar yani turbo beslemeli değiller ileride thp versiyonların da gelmesi muhtemeldir ancak brnim performansı konusunda yorum yaptığım 8 2 bg 113nm Torku olan 3 silindirli 1.2 turbo besleme olmayan motor onu belirtmek istedim

Hımm anladım hocam. Peki yakıt tüketimleri ne durumda? Atmosferik olanlar biraz daha performanssız oluyor bildiğim kadarıyla. Yakıt tüketimleri ise turbo motorlardan farklı değil sanırım?
  • Az önce nette tesadüfen rastladığım bir bilgi b-suv satışları
    Mokka ilk 6 ayda 2079 adet captur 1985 adet 2008 1164 adet juke 1030 adet cactus 998 adet jeep renegade 995 adet fiat 500x 538 satılmış ve diğerleri diye devam ediyor. 2008 ilk 6 aylık satışlarına göre en çok satılan 3.arac mokka 1.6 dizel otomatik ile tabiri caizse nisan ayından sonra patlama yapmış görünüyor salt haziran ayında ise cactus bizi geçmiş :)
  • sorrento kullanıcısına yanıt
    Forumda bahsedilen 1.2 motor araç atmosferik olan araç zaten hocam. 2008 in bugün için turkiye de hiç bir turbo benzinli modeli satilmiyor ancak daha evvel belirttigim gibi 1.2 vti motor 1045 kg lik aracı taşımakta zorlanmiyor ancak performans beklememek gerek eşim gibi sakin kullanan az km yapan daha çok yakıt ekonomisi ve vergi avantajını önde tutan kullanıcı için gayet yeterli bir performansı var
  • Muzocan76 M kullanıcısına yanıt
    2008 uzun dönemde birinciliği ele geçirir bence.

Daha memnun olmayan kullanıcı görmedim.

2. el de zamanla oturunca tam olur.

Peugeot için harika bi tutunma fırsatı oldu 301'le beraber
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thomassee

2008 uzun dönemde birinciliği ele geçirir bence.

Daha memnun olmayan kullanıcı görmedim.

2. el de zamanla oturunca tam olur.

Peugeot için harika bi tutunma fırsatı oldu 301'le beraber
    Ankara Peugeot Göral'dan bugün gelen SMS'e göre

Cam tavan hediyeli 2008 Allure Dizel Otomatik 67500 tl

Süper fiyat
  • stranger0609 kullanıcısına yanıt
    Göral napıyor yahu

Nerdeyse 50.000 sınırına inecekler
  • İstanbul da 1.2 vti otomatik test aracı hangi bayide var?
  • stranger0609 kullanıcısına yanıt
    Selam,

Göral, alım aşamasında belirttiği fiyat üzerinden pazarlık da yapıyor mu?

İyi akşamlar.
  • capmad C kullanıcısına yanıt
    Aracımı Göral'dan almadım
    O yüzden de satış stratejilerini bilmiyorum
    Ama çok güzel fiyat bence
    Pazarlık olsa da 50-100 anca olur gibime geliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: stranger0609

Aracımı Göral'dan almadım
    O yüzden de satış stratejilerini bilmiyorum
    Ama çok güzel fiyat bence
    Pazarlık olsa da 50-100 anca olur gibime geliyor
    Kafama takılan bir konu var. Şehirler arası yolculuklarda sıklıkla karşılaşıyoruz "Mazot ... TL" "LPG .... TL" şeklinde kocaman pankartlar veya ışıklı tabelalar oluyor ama hiç benzin ile ilgili duyuru yok. Bu durum benzine katkı maddesi katıp fiyatı ile oynama ihtimali olmadığından olabilir mi?
    Bir zamanlar bir söylenti vardı. Toyota firması Türkiye'deki dizellerin kalitesine güvenemediği için ilk zamanlar dizel araçlarını Türkiye pazarına getirmemişti. Çünkü olası bir motor sıkıntısında markaya zarar gelir endişesi taşıyorlardı.
    Sizin bu konuda fikriniz nedir? Nasıl oluyor da motorin ve lpg için uygulanan damping benzin için hiç olmuyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: capmad

Selam,

Göral, alım aşamasında belirttiği fiyat üzerinden pazarlık da yapıyor mu?

İyi akşamlar.

Merhaba,
    fiyat bencede gayet güzel,
    ben 67,100 fiyat almıştım,
    pazarlıktan pek hoşlanmıyorum,pekte beceremem,
    sadece 100 lira düşermisiniz dedim :)
    67,ye almıştım..16nisanda..........
  • 67 bine bu araç gerçekten iyi,fazla indiim beklememk lazım,72 bin liraya gelecek diyorlardı diyorlardı 5 bin lira indirmişler fiyatı.
  • Arkadaslar 2013 2014 robotize aracı olanlar vites A modunda iken sizlerin araçlarında A1 A2 gibi hangi vites te olduğunu gösteriyor mu? 2015 modellerde gösteriyor çünkü. Bu yazılımsal bir konu önceden olmayıp da aracını servise sokan yazılım güncellemesi ile bu özelliği kazanan birisi oldu mu acaba? Bilgi verirseniz sevinirim
  • Muzocan76 M kullanıcısına yanıt
    Benimki 2014 ve gösteriyor hocam
  • 2008 1,6e-hdi Allure almayı düşünüyorum, bugün test aracını kullandım Mersin Meroto'da. Ardından 308 tam otomatik 1.6 bluehdi denedim.
    2008 ile ilgili iki sorum olacak siz değerli kullanıcılarına.
    Birincisi, ilk kalkışta çok rahatsız eden bir titreşim vardı. Acaba test aracı olduğundan mıdır diye düşündüm ama 2500km deki test aracının pek yıpranmış olacağını düşünmüyorum aslında. Siz de araçlarınızda böyle bir titreşim hissediyor musunuz?
    İkincisi ise aracın hızlanmasını denemek için vites M konumunda direksiyondaki kulakçıklarla kullandım. Vites değiştirirken hiç gaz kesmedim ve normale göre çok daha hızlı vites arttırdım.(Araç D konumunda iken ortalama 3000 devirde değiştirirken ben 2000 deviri geçer geçmez arttırdım. Bu şekilde kullanarak özellikle 1-2 geçişindeki yığılmayı azaltabilmek mümkün. Ya da ilk hızlanmaları cidden yavaş yapmak gerek. Burdaki sorum da şu olacak, M modunda hızlanırken vitesi hızlı değiştirmek ve gaz pedalını neredeyse hiç geri çekmeden sürekli basmak kısa ya da uzun süre kullanımda problem yaratır mı?

Aracı bazı özellikleri vasat gelse de sevdim. Allure + Nav Pack için 72.500 teklif aldım. Başka bayilerden daha uygun fiyat alabilir miyim?

• muzzy255 kullanıcısına yanıt
    Allah allah sadece bende mi göstermiyor hocam ne enteresan birileri daha demişti sanki görünmüyor diye ama foruma çok ilgi yok heralde şu sıra
  • quote:

Orijinalden alıntı: Muzocan76

Allah allah sadece bende mi göstermiyor hocam ne enteresan birileri daha demişti sanki görünmüyor diye ama foruma çok ilgi yok heralde şu sıra

Sanırım ilk modellerde görünmüyor. 2013 mesela.
  • mortallight kullanıcısına yanıt
    Göral cam tavan Allure için 67.500 fiyat onermis diyordu arkadaşlar bir iki sayfa geriye giderseniz. Eat6 ile ne ölçüde ve ne fark hissetiniz paylaşabilir misiniz acaba
  • 
Sayfa: önceki 120121122123124
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.