Şimdi Ara

PETLAS AL TÜRKİYE KAZANSIN (33. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
848
Cevap
5
Favori
137.721
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mumenu

quote:

Orijinalden alıntı: mckanrap

quote:

Orijinalden alıntı: mumenu

Dükkanınız hangi şehirde lastik ihtiyacım olursa sizden temin etmek isterim.

siz hangi şehirdesiniz hocam

Samsun

ooooo iki şehir arası bir dünya zaten :D kargoyla gönderirim 220 lirayada 50 lirada taktırmaya verirsiniz 930 liraya mal olur oradada bin liraya filan taktırırsınız hocam siz imperium pt 515 alın iyi lastik garantisini veririm güzel lastik ben michelin lassa bridgestone filan hep sattım kaliteli lastik imperium garanti veririm

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: MAJAY

pejo 3008 aracıma Pt 515 modelınin 225 50 17 dusunuyorum peşin ve taksıtlı fiyatı nedır acaba.
    Uzerinde fabrıka lastıgı Michelın tanesı 400 lira.

225/50R17 ımperıum pt 515 rainforced yanak(yani güçlendirilmiş yanak)98W hocam valla ben 210 liraya satıyorum ama şimdi başka yerlerde 250-300 lira arası bir fiyat çekerler öyle tahmin ediyorum

205/55/16 için de petlas model ve fiyat tavsiye edermisiniz opel astra h ye takılacak..(Akdeniz bölgesi bölgesi için kışın sadece yağmur var)
  • quote:

Orijinalden alıntı: drmelihx

quote:

quote:

pejo 3008 aracıma Pt 515 modelınin 225 50 17 dusunuyorum peşin ve taksıtlı fiyatı nedır acaba.

225/50R17 ımperıum pt 515 rainforced yanak(yani güçlendirilmiş yanak)98W hocam valla ben 210 liraya satıyorum ama şimdi başka yerlerde 250-300 lira arası bir fiyat çekerler öyle tahmin ediyorum

205/55/16 için de petlas model ve fiyat tavsiye edermisiniz opel astra h ye takılacak..(Akdeniz bölgesi bölgesi için kışın sadece yağmur var)

5 lastik tavsiye edebilirim
    1:205/55R16 ımperium pt 515 91 h fiyat:150 lira
    2:205/55R16 imperium pt 515 91 v fiyat:150 lira
    3:205/55R16 Velox sport 721 91 v fiyat 160 lira
    4:205/55R16 Velox sport 731 91 v fiyat 160 lira
    5:205/55R16 Velox sport pt 741 rain forced(güçlendirilmiş yanak) 94W fiyat:160 lira
    şimdi hocam ben özelliklerini anlatayım siz hangisini alırsanız size kalmış imperium pt 515 ideal bir 4 mevsim lastiğidir yol tutuşu kaygan zeminde performansı çok iyidir ve şuan en çok satan petlas modelidir.
    velox sport serileri desenleri hemen hemen birbirlerini çok benzer bu lastiktende çok sattık genel olarak performansı iyidir ama bazı müşterilerimiz virajlarda binde bir arabayı biraz salladığını ve kaydırdığını belirttiler ve velox sport modelleri michelin kalitesinde lastiklerdir performans olarak micheline çok benzerler özellikle velox sport pt 741 rf deseni bu yazdığım lastiklerin rakamların yanında bulunan harflerde o lastiklerin hiz limitleridir alfabenin sonuna doğru hiz kapasiteleri artar lastiklerin mesela imperium pt 515 200 km çıkar imperium pt 515 91 v 250 km ye çıkar hiz kapasitesi arttıkça lastikler sertleşir mesela 91h yumuşak bir lastikse 94w biraz sert bir lastiktidir 91 h ile stebilize(taşlı yolda)ve asfaltta rahatça giderken 91v ve ya w lular hlara göre taşlı yollarda performansları düşer ama asfaltta çok mükembel bir sürüş deneyimi sağlar geçen yapılan bir testte pt 741 deseni 350 km ye ulaşan tek türk lastiğidir yazdığım fiyatlar antalyada biraz daha pahalı olabilir geçen kuzenim sormuş antalyada benim verdiğim fiyatlardan 30 lira filan tanesinde fazla fiyat çekmişler sormak istediğiniz başka soru varsa sorabilirsiniz

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: drmelihx

quote:

quote:

5 lastik tavsiye edebilirim
    1:205/55R16 ımperium pt 515 91 h fiyat:150 lira
    2:205/55R16 imperium pt 515 91 v fiyat:150 lira
    3:205/55R16 Velox sport 721 91 v fiyat 160 lira
    4:205/55R16 Velox sport 731 91 v fiyat 160 lira
    5:205/55R16 Velox sport pt 741 rain forced(güçlendirilmiş yanak) 94W fiyat:160 lira
    şimdi hocam ben özelliklerini anlatayım siz hangisini alırsanız size kalmış imperium pt 515 ideal bir 4 mevsim lastiğidir yol tutuşu kaygan zeminde performansı çok iyidir ve şuan en çok satan petlas modelidir.
    velox sport serileri desenleri hemen hemen birbirlerini çok benzer bu lastiktende çok sattık genel olarak performansı iyidir ama bazı müşterilerimiz virajlarda binde bir arabayı biraz salladığını ve kaydırdığını belirttiler ve velox sport modelleri michelin kalitesinde lastiklerdir performans olarak micheline çok benzerler özellikle velox sport pt 741 rf deseni bu yazdığım lastiklerin rakamların yanında bulunan harflerde o lastiklerin hiz limitleridir alfabenin sonuna doğru hiz kapasiteleri artar lastiklerin mesela imperium pt 515 200 km çıkar imperium pt 515 91 v 250 km ye çıkar hiz kapasitesi arttıkça lastikler sertleşir mesela 91h yumuşak bir lastikse 94w biraz sert bir lastiktidir 91 h ile stebilize(taşlı yolda)ve asfaltta rahatça giderken 91v ve ya w lular hlara göre taşlı yollarda performansları düşer ama asfaltta çok mükembel bir sürüş deneyimi sağlar geçen yapılan bir testte pt 741 deseni 350 km ye ulaşan tek türk lastiğidir yazdığım fiyatlar antalyada biraz daha pahalı olabilir geçen kuzenim sormuş antalyada benim verdiğim fiyatlardan 30 lira filan tanesinde fazla fiyat çekmişler sormak istediğiniz başka soru varsa sorabilirsiniz

Bilgiler için tşk gayet faydalı forumdaki arkadaşlarda eminin yararlanacaktır.
    Anlattıklarınızdan iki lastik arasında kaldım pt515 91h ve 741rf..Fazla hız yapmam ama yol tutuş önemli, yüzde 90 asfalt yolda kullanırım...
    Siz adanadaymışsınız galiba iklim birebir aynı..Bu iklim şartlarında siz hangi lastiği takardınız aracınıza??
    Birde bu fiyatlara montaj dahilmi??

• Kedinlikle haklisin hocam Turkiye kazansin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar Petlas Velox serisinden kullanan var mıdır?

Şu an aracımda Michelin 205-50 r16 87W ebatındaki lastikler var.

Bunun ömrü bu ay sonlanıyor.

Petlasın kalitesi ve garantisi hakkında bilgisi olan varsa, geri dönüş yapabilirlerse sevinirim.

Sonuçta takımına 200TL daha verip GoodYear, Dunlop gibi daha isimli markalar alınabiliyor.Burada tereddüt yaşıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kocaday

Arkadaşlar Petlas Velox serisinden kullanan var mıdır?

Petlasın kalitesi ve garantisi hakkında bilgisi olan varsa, geri dönüş yapabilirlerse sevinirim.

Sonuçta takımına 200TL daha verip GoodYear, Dunlop gibi daha isimli markalar alınabiliyor.Burada tereddüt yaşıyorum.

hocam al petlası biz goodyear dunlop bayisiyiz aynı zaman goodyearın adanada 1 tane bayisi kaldı oda biziz dunlop iyi bir lastiktir ama türkiyede pek çalışmıyor size önerim velox sport pt 741 yada impeirum pt 515 alın kullanın kafanız rahat etsin :)
  • quote:

quote:

hocam al petlası biz goodyear dunlop bayisiyiz aynı zaman goodyearın adanada 1 tane bayisi kaldı oda biziz dunlop iyi bir lastiktir ama türkiyede pek çalışmıyor size önerim velox sport pt 741 yada impeirum pt 515 alın kullanın kafanız rahat etsin :)

Sizi dinleyeceğim.
    Bugün Petlas bayisindeydim zaten. (Adet fiyatına 165TL den takımına 660TL fiyat aldım.Nasıl? (205-50-r16 87W) )
    Velox sport'un dizaynı ayrıca çok hoş.

• quote:

quote:

quote:

Sizi dinleyeceğim.
    Bugün Petlas bayisindeydim zaten. (Adet fiyatına 165TL den takımına 660TL fiyat aldım.Nasıl? (205-50-r16 87W) )

hocam hangi velo sport serisini aldın bu arada hayırlı uğurlu olsun Allah kazadan beladan saklasın

• 3 yil 2 arac toplamda 12 tane 195/60/15 petlas yazlik ve kislik kullandim. Aracin biri arkadan itis olmasina digeri 2.0 155 bg olmasina ragmen cok memnun kaldim. Fiyat olarak da uygun. Herkese tavsiye ederim. Bu arada yazlik nokianlarim vardi yumusak oldugundan midir ama memnun kalmamis petlasa gecmistim.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Sizi dinleyeceğim.

hocam hangi velo sport serisini aldın bu arada hayırlı uğurlu olsun Allah kazadan beladan saklasın

Hocam şok bir kampanya yakaladım. Tam petlas aldım derken netten bir kampanya yakaladım ve lastiğin muciti olan markadan Dunlop'lar dan bir takım alıverdim.
    Bir önceki mesajımda belirttiğim fiyata 205 50 r16 87Y Dunlop sp sport maxx yakaladım ve satın aldım.
    Bu cumartesi bayide taktıracağım ondan sonra yorum yapabilirim. Şu an aracın üzerindeki lastiklerde michelin pilot ancak tarihi doldu, yorum yapmak adil olmaz. Ancak geçmiş tarihine rağmen michelin boşuna michelin olmadığını bana kanıtladı.

• Bugün 2 tane 195/55/15 petlas kar lastiği aldım. Ticari araçlarda 1 aralık itibariyle zorunlu oldu.

• Merhaba, 205-60-16'larda fiyatlar ne civarda merak ediyorum lastik almam lazım Megane 3 için...
  • Bir önyargıdır gidiyor Türkiye sevdalısı biriyim ama gidip de petlas almam vestel almam neden böyleyim bende bilmiyorum.
  • Skyinnvector kullanıcısına yanıt
    al hocam al. petlas al. bak ben nerdeyse tüm markaları kullanan birisiyim. michelen almam, memnun değildim verdiğim paraya acımıştım. pirelli çok sertti araç en ufak frende kayardı. toyo dan çok memnun kalmıştım. virajlarda falan şaşırtan derecede iyi tutunuyordu. ancak biraz sesliydi. nokian kullandım, hala bi aracımın 2 lastiği nokian. nokianın kışlıklarından ve yazlıklarından çok memnunum. nokian kalitesini bozmayan bi lastik emin olun michelenden falan kaliteli. bristone kullandım ve ondanda çok memnundum ama toyo kadar değildim. good year bir daha almamaya yemin etmedim ama para verip almam. iki tane yeni lastiğini tel kırdığı için atmıştım. exelance serisiydi..
    bu sene ikinci el aldığım aracımın altında petlas 205-55-16 imperium 515 lastik takılıydı ve lastikler yeniydi. o lastiklere şüpheyle bakmıştım ancak petlasın olayı aştığını gördüm. gerçekten ıslak ve kuru zeminde çok çok kaliteli. beni hiç üzmedi ve hep emin olun yüksek hızlarda, özellikle 160 üstü hızlarda, dahil görevini 10 numara yaptı. yola tutunuş falan çok çok iyi, ışlak zemin performansı çok iyi adeta kuru zemin gibi. tanıdığım en sessiz lastiklerden... dünyanın en sessiz lastiklerinden ilk sıralarda nokiandır. emin olun petlasta inanılmaz sessiz... ben bi sıralama yaparsam benim için 10 numara kalite-fiyat-performans 1) nokian ancak pahalı lastik.. 2) petlas derim. kalite-fiyat-performans çok iyi.. lassa demiyorum çünkü pahalı bi lastik. en son petlas kış lastikleri aldım, desenleri çok güzel. petlasın bir modelin deseni asimetrik nokian kış lastikleri deseni. bir modelinin deseni michelin alpin deseni.. sölemesi ayıp mercedes 190, ford mondeo, hyundai accent, kartal araçlarımız var. bundan sonra hepsinede lastik lazım olduğu zaman petlas alırım... sadece hız ve yük endeksi sayı ve harflerine dikkat edin.. @Skyinnvector

• 4 adet petlas kiş lastiği alacağız. umarim pişman olmayiz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Skyinnvector

Bir önyargıdır gidiyor Türkiye sevdalısı biriyim ama gidip de petlas almam vestel almam neden böyleyim bende bilmiyorum.

Emin olun diğer lastik markalarından farklı yöntemle üretilmiyor. Ucuz olmasının sebebi gümrük vergisinin olmaması.
  • Biz Michel enegie kullanıyoruz açıkçası petlasa pek güvenmiyorum

• serhatcn kullanıcısına yanıt
    arkadaşım ben dün aldım ve akşam karda v.s. kullanddım.. ben çok memnunum. al hem fiyat olarakda diğerlerinden ekonomik, tabi ne olduğu belirsiz markalar hariç...
  • büyük konuşmuyorum ama michelen bir daha almam. eski kalitesi yok. illa güvenmek istiyorsanda git bristone al, nokian al.. toyo kullan. toyoda japon menşeili bi lastik. bf goodrich kullandım. oda fiyat performans oalrak iyidir. (yaz lastikleri) tabi sonuçtada karar sizin..
  • 
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.