Şimdi Ara

Pet Sematary (1989) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
1.118
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • bende bu filmi seyrettim çok güzel çoçugun annesi ölüyör filmde ondan sonra arkadasının babasıköpek tarafından öldürülüyor ogluda hayvan mezarlıgına götürüp gömüyor ve tekrar canlanıyor.

• bence stephen kıng kadar saçmalayan yoktur yanı bole bı adamın kitabından bile hoslanmazken bi de filmi izledim bin pişman olmuştum zamanında gayet saçma!!
  • quote:

bende bu filmi seyrettim çok güzel çoçugun annesi ölüyör filmde ondan sonra arkadasının babasıköpek tarafından öldürülüyor ogluda hayvan mezarlıgına götürüp gömüyor ve tekrar canlanıyor.

filmde böyle bir sahne yok ki
    ayrıca olsada niye anlatıyorsun

quote:

bence stephen kıng kadar saçmalayan yoktur yanı bole bı adamın kitabından bile hoslanmazken bi de filmi izledim bin pişman olmuştum zamanında gayet saçma!!

bütün korku filmleri biraz saçmadır zaten
    bu filmi sevmeyen korku filmi sevmiyor demektir
    bence sende başka tür filmlerden hoşlanıyorsundur yani bu tür filmler tarzın değil

• Kıng'ın romanlarında sinemaya uyarlananlar arasında en iyisi diyebilirim.Kesinlike bir efsane Hayvan Mezarlıgı.

2.filmden ise uzak durun ben yarım saat dayanabilmistim cok kötü bir filmdi.Hayvan Mezarlıgı ismi kullanılarak yapılmıs adi bir film.
  • susun kitabını okuyorum
  • bu filmin korku öğeleri ve inandırıcılığı tartışılır.İlk izlediğimde beni çok etkilemiştir.
  • güzel bi filmdi sanırım begendigim korku filmleri arasında..
  • Senaryo güzel .Film 80'lere göre harika ,şimdisi için vasat sayılır.Daha önceden izlenilen korku filmleri insanın hatırasında güzel şeyler bırakıyor.Tekrar izlediğinde de eski tadı yakalanmıyor.
  • Bende şanını duydum ondan şzldemye nşyetim yok korku filmlerle aram yok biraz.
  • zamanının bi çok korku filmine göre daha ii...o zamanda korku yapalım derken komedi yapmışlar...1ide 2 side baya korkunçtu
  • konusu ne bu filmin?
  • quote:

Orjinalden alıntı: kahkahaçiçeği

konusu ne bu filmin?

resurrection
  • ne korkuç fılmdı ya.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Resident Evil

Kıng'ın romanlarında sinemaya uyarlananlar arasında en iyisi diyebilirim.Kesinlike bir efsane Hayvan Mezarlıgı.

2.filmden ise uzak durun ben yarım saat dayanabilmistim cok kötü bir filmdi.Hayvan Mezarlıgı ismi kullanılarak yapılmıs adi bir film.

The Shining ide unutmamak lazım bence oda gayet başarılıydı özelliklede Jack Nicholson a hayran kalmıştım filmi ve ardından kamera arkasını izledikten sonra ...
  • Yakın zamanda çekilen çoğu korku filminden iyi
  • THE CHANGELİNG İ İZLEMENİZİ TAVSİYE EDERİM.BAYAĞI ÜRKÜTÜCÜ BİR FİLMDİR.80 LERDE İZLEMİŞTİM,ÇOCUKTUK O ZAMANLAR BAYAĞI TIRSMIŞTIM.
    SUSPİRİA VE İNFERNO VAR MESELA, ARGENTO USTANIN ONLARDA SAĞLAM FİLMLERDİR.
    GUİLLERMO DEL TORO NUN DEVİL'S BACKBONE(EL ESPİNAZO DEL DİABLO) ADLI FİLMİ DE MÜKEMMELDİR.
    PAUL ANDERSON UN EVENT HORİZON İSİMLİ FİLMİ DE BAYAĞI ÜRKÜTÜCÜDÜR.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Resident Evil

Kıng'ın romanlarında sinemaya uyarlananlar arasında en iyisi diyebilirim.Kesinlike bir efsane Hayvan Mezarlıgı.

Haklısın 2. si saçma sapan bir filmdi, ama ilki benim için unutulmazlardandır, hatırlıyorum da ne çok etkilemişti beni...
  • ilk filmi çok güzeldi 2. sini okadar beğenmedim bende biraz abartı vardı o çucuğu yaklarasam
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.