Şimdi Ara

pes2014 güncelleme sorunu ps3

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
3.287
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ps3 te pes2014 sahibiyim bugun içerisinde güncelleme yüklendi ve pass code u da girdim.Oyunu tekrar başlatmama rağmen defalarca oyunda sunucuyla bağlantı kesildi hatası alıp oyun donuyor Benden başka bu sorunla karşılaşan var mı acaba?

• 2 kere güncelleme yükledim 900 mb ve 15 mb pass code sormadı nerden giriliyor bilmiyorum da ama surum 1.1 oldu sutlar kısmen duzeldi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rebirtha

Arkadaşlar ps3 te pes2014 sahibiyim bugun içerisinde güncelleme yüklendi ve pass code u da girdim.Oyunu tekrar başlatmama rağmen defalarca oyunda sunucuyla bağlantı kesildi hatası alıp oyun donuyor Benden başka bu sorunla karşılaşan var mı acaba?

Aynı sorun bende de var...

Çözebilirsem haber veririm...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • şu an bende kendiliğinden sorun çözüldü
  • Şu an 15 mblık güncellemeyi yükledim ama veri paketini yüklemek istediğimde pes2014 sunucusunda bağlanırken beklenmeyen bi hata oluştu diyor. sorunlar la başladık hayırlısı
  • bende hata veriyor güncelleme yüklenemiyor ne yapmam lazim online oynayamiyorum yeni aldim aleti valla geri vericem yarin bugün de olmazsa. p2pden yapiyorum simdi indirme islemini httpden yaptim yüzde 69da kaldi hata verdi 3 kere.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.