Şimdi Ara

PES 2013 (PS3 ANA KONU) (236. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.321
Cevap
28
Favori
390.572
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 234235236237238
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Utkuhan

quote:

Orijinalden alıntı: a.turkanoglu

quote:

Orijinalden alıntı: 1987egemen_gs

FUTBOL=PES 2013 Ronaldonun gollere dikkat hangi oyunda var bu goller tabiki pes 13 de

bu gollerin hepside peste gördüm attım yada yedim...

Cidden yaf bende diyiyorum bu golleri nerden hatırlıyorum

kardeşim çok düşünme. 2vs2 maçlarında senle ikimiz takım olduğumuzda attığımız golleri hatırla :D

• quote:

quote:

quote:

quote:

FUTBOL=PES 2013 Ronaldonun gollere dikkat hangi oyunda var bu goller tabiki pes 13 de

kardeşim çok düşünme. 2vs2 maçlarında senle ikimiz takım olduğumuzda attığımız golleri hatırla :D

Hey kankam ya cidden yine yapalım o maçları bi turnuva düzenleyelimmli 11 ekimdeki güncellemeden sonra olabilir mesela o güncellemede oyunun oynanışında değişiklik yapabilirlermii kanka

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Hey kankam ya cidden yine yapalım o maçları bi turnuva düzenleyelimmli 11 ekimdeki güncellemeden sonra olabilir mesela o güncellemede oyunun oynanışında değişiklik yapabilirlermii kanka

kardeşim biz yapıyoz turnuva katılmıyosun ki hiç uğradığın yok topluluğa.

http://forum.donanimhaber.com/m_58427414/mpage_1/f_/key_//tm.htm beklerim ;)

• arkadaslar PS3 ICIN PES 2013 ALMAN SPİKER ARIYORUM DİL İNGLİZCE DE OLABILIR AMA TÜRKCE OLURSA ÜPER OLUR VAR MIDIR BULABILCEGIM BI YER ALMANYA V, AMERIKA VE İNGİLTEREDE VARSA GETIRTEBILIRIM YETER KI BULALIM ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PES_21_Murat -- 4 Ekim 2012; 13:44:00 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kastore

sabahtan beri 3 mac yaptim, 1inde server gitti, diger 2 rakip biri 800 kusur biri 966 evet 966 ben 200 falanim, bumudur ? evet pes daha guzel fifadan ama yinede bisuru boktan sey var.

hakkaten bu 966 lık adamlar hile falan mı yapıyor? o kadar iyi de oynamıyolar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Saiki

quote:

Orijinalden alıntı: syphonfilter

quote:

Orijinalden alıntı: Saiki

quote:

Orijinalden alıntı: syphonfilter

birkaç şey sormak istiyorum umarım tartışmaların arasında kaynamaz[sm=evillol.gif

oyun bugün elime geçti genel olarak sevdim fakat kadrolara kıl oldum. Fenerbahçeliyim bi aldım takımı ne meireles var ne yabo dayı ne de mehmet topal,krasic. Güncelleme hakkında bir bilginiz var mı? Birde bu durum için nereye yazabiliriz?
    Diğer sorumsa online kodu şu anda istemiyor heralde online oynamak için?

Teşekkürler şimdiden.

Düzeltme: mehmet topal varmış, ama yetmez diğerleri nerede

Ayın 11 inde geliyor kadro güncellemesi.

Online kod şu an için geçerli değil fakat kesinlikle atma ilerleyen bir zamanda senden kod talep edebilir.

yazdığım şey bende görünmüyor. herneyse kadro güncellemesi tüm takımları kapsar umarım çok eksik var gibi. koduda atmam sağı solu belli olmaz bunların.

Kapsıycak bizim Türk takımları mutlaka güncellenecek Bende oyuncu overallerini merrak ediyorum GS ve FB nin umarım iyi yaparlarda sağlam derbiler yaparız.

Oyunu yeni aldıysan önce bi Ş. Ligti yapmanı tavsiye ederim superstar seviyesinde kupayı almayı başarabilirsen online için oldukça deneyimin olmuş olur. Umut Bulut tam formdayken online harika bi uzajktan gol atmıştım adi insan bağlantıyı kötüleştirip koparmasa kaydedecektim online için bu ezik insanlara mutlaka dikkat et çoğu bir kaç gol yiyince oyunu durdurup download açıyorlar bir süre sonra kopuyorsun ve puan alamıyorsun benim gibi

evet bende en zorda şampiyonlar ligi yapıyprum şu anda, manu yu almıştım da savunması bi kötü olmuş fenerbahçe gibi savunma arkasına çok top kaçırıyorlar 3 maçta 1 galibiyet, 1 beraberlik,1 de malubiyetim var. Baya bir zor olmuş eskiye göre. Online da bahsettiğin olayda hep sinirimi bozmuştur, pes 2012 yi almamıştım ama 2011 ve daha öncekilerde çok yaşadım 2-3 gol yiyen direk kaçıyordu buna bi önlem getirseler iyi olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: Avery

quote:

Orijinalden alıntı: turkopol

bu yunanlıların hepsi full kadro kurmuş.bu adamların başka işi yokmu acaba :D

Full kadro kuranların çoğunlukla kötü oynaması tesadüf mü?

Neredeyse ilk gelen kadroyla yeneceğim adamların Messi'li, İbrahimovic'li kadrosunu

Ben de anlamadım çok iyi kadro kuranlara 10 maçta 3 kez yenilmişimdir en fazla. Ama nasıl oluyorsa benle aynı güçte olanlara sürekli açık pozisyon veriyorum ve ara sıra fark atıyorlar. Takım dizilişini ayarlarını vs değiştirmesem bile... Umarım script durumu vs yoktur.
  • Müsabaka yok diyor ..Sizde de öylemi?
  • bu oyunda kimin kimi yeneceği belli olmuyor.
    quick match da 1000 puanlık adamı 3-0 yendim.
    arkasından 976lık adamı yendm
    sonra 300lük adama 3-1 yenildim
    futbol budur işte :)
  • 1987egemen_gs

Güzel video , gerçekten bu tip golleri çok gördük oyunda. Pes 2013 gerçekten futbol anlamında çok doyurucu bu sene.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Avery

quote:

Orijinalden alıntı: turkopol

bu yunanlıların hepsi full kadro kurmuş.bu adamların başka işi yokmu acaba :D

Full kadro kuranların çoğunlukla kötü oynaması tesadüf mü?

Neredeyse ilk gelen kadroyla yeneceğim adamların Messi'li, İbrahimovic'li kadrosunu

evet işin garip tarafıda o..zaten eşit kadroda şansları yok hilemi var yine
  • Hile değil bence de, bu adamlar yiyip icmemiş kadro kurmuşlar, E zate oyun da yeni olduğu için hem kadrosu kötü hem de vasat oynayan bi dünya adam var. Günde kaç kere öyle oynayan adamlara denk geliyorlar kimbilir. Zaten ben öyle rakip çıkınca bir iki tane iyi adamım varsa onları da yedeğe çıkarıyorum, cogu kişi de öyle yapıyordur korkudan.

Zaten Ronaldo'yla bilmemkimle iyi oynamasanız da bir sekilde buluyorsunuz golü karşı taraf çok iyi degilse.

Bi kere kadro kurmuşlar iste onun nimetinden yararlanıyorlar. Antrenör modunda hep kazaniyorlardir zaten, oradan kaybettiklerini telafi ediyorlardir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • benim derdim kalecilerle sadece kalede 91 lık kalecı var ama genede salak sacma toplar sektrıyor gol yıyor karesıdakı dandık kalecıler bı uctan obur uca ucup top tutuyor oızel bı tus fılan mı var ??
  • Bugün internet kafrde oynadım güzel olmuş sanki geçen seneye göre topa hakim olduğunu daha çok hissetiriyo

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: starks

arkadaşlar oyuncu değişikliklerini menajere bırakıyorum ve "çok erken" e ayarlıyorum. 70 te ancak deiştiriyo bazen hiç oyuncu deişikliği yapmıyo. neden böyle? biri yanıt verebilir mi

arkadaşlar bilen yok mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ohs

Arkadaşlar benim şahsı fikrim bu yıl oyun cok gelişmiş geçen yıla göre farklı olmuş derseniz anlarım ama 2012,5 derseniz katılmam fikrinize

+Geçen yıl kaleciye fake atıp attıgımız goller vardı hatırlarmısınız bu yıl onları görmüyoruz oyunun gerçekçiliği karşi karşiya pozisyonlarda çok artmış ister sola ister sağa vur ayak içi vur plase yap çok güzel olmuş.

+Defans sistemine gelirsek oyuncu müdahaleleri inanilmaz çeşitlenmiş arkaya atılan toplar ise ben en gerideki savunma oyuncusu oluyorum ve arkaya top geçsede onunla kapıyorum.

+Kaleciler zekileşmiş iyi kaleciler özellikle mlo kadrosundaki kaleci becerileri 60 olanlardan bahsetmiyorum.İsterseniz alın iyi bir takım kalecisi iyi olan kötü forvet oyuncuları ile gol atmayı deneyin farkı görüceksiniz.

+Yenilik olarak çok fazla bir şey yok katılıyorum fifa gibi maçtan önceki değişik antremanlar ama ben oyunun içine bakıyorum.Fifa 2012 ile pes2012 yi kıyaslarım ama bu yıl fifa buz pateni gibi olmuş şahsi fikrim peste bu yıl ortasahada pas yapmak büyük keyif olmuş.

+C.Ronaldo yardiriyor diyorlar adam gerçektede yardırıyor bu yılda kapakta yer alınca messiden daah iyi olmuş messinin hakkı yenmiş derseniz eyvallahtır benim için.

+Online daki sunucu kopması büyük sıkıntıydı ama fifada playstation kitlenmesi yok çok şükür her oyunda hata oluyor arkadaşlar.

+Tek düzelmesini istediğim sorun düzeltilmemiş oda bağlantı yavaşlatan karaktersizlere çözüm bulunamamış bulunabilirmi bu konuda bir fikrim yok çözümün ne olucagı ama sorun var burda.

+Lisans sorunu sıkıntı ama ben artık kabullendim NJANGO NİANG oldu benim için yıllardır alıştırdılar bu soruna beni.

+Lig kalkmış diğer bir eksi ise inş oda 11 ekimdeki güncelleme ile düzelir.

+Offline analig de antreman olayı süper olmuş eskiden bunu çalış bunu çalış gına geliyordu bu yıl 10 numara olmuş ayarlıosun çalışıolar.Ayrıca bu muz enerji içeçegi fena olmamış analigde maçtan başka ilgilenicek birşey olmuş kramponlar dahil.

+Oyun zor olmuş tek başına oynamak dur 3-4 atim olmamış maçlar kafa kafaya geçiyor.

+Avantaj olayıda basın R2 ye almayın arkadaşım topu 2 sn sonra calıyor hakem veriyor kartı düzelmesi sıkıntı o zmanda avantaja kalmıyor diyorsunuz.

+Bu arada bir resim dönüyor ya fifa oyunları tükenmiş pes satmamış gibi gerçektende iki oyunu oynasınlar kaybeden bir kesim var ezbere gol atmadığı oyunu beğenmiyor o yüzden onlar fifaya devam etsin 4pasla cıksın rakip ceza saahsı önünde 2 pas yapip dikine oynayıp vursunlar gol oluyor.Ben PES ciyim fifa oynuya saygım var ama pese bok atmanında anlamı yok hermaç Barca Real değil her maç temposu faarklı oluyor peste ve bence bu çok gerçekçi okuyorum bazı arkadaşlar geliyor karalıyor oyunu madem beğenmiyorsun oynuyanlara saygı duyun bu oyun oynanmaz takas edicem arkadaşlar demo su çıktı oynadınız ilk haftada gidip aldınız kimse üstüne alınmasın ben çok beğendim oynuyanla online oynarız oynamayan gidip başka oyunu oynuyanada saygı duyarız.Bu yazıyı asıl takip ettiğim yer olan PES 2013 ONLİNE ANALİG sayfasındada paylaşıcam benim yerim orası

Bu yıl oyun müthiş oldu Bana göre şuana kadar piyasaya çıkan en iyi futbol oyunu.

Oynarken ezbere oynamak yok artık, her an yapabilecek çok seçenek var. Top sizdeykende rakipteykende. Maçın her anını yaşıyorsunuz, bir anlık dalgınlık rakibi kalecinizle karşı karşıya bırakabiliyor. Ben pesi çok beğendim. Bir tek şutların gol olma yüzdesi çok arttırılmış gibi geldi. Ronalde Roneey fln gibi adamlar neredeyse her vurduğunu atıyor. O olayı biraz ayarlasalar iyi olur.

• Oyunda cidden dikkatli oynamak lazım @Fortress sana katılıyorum oyun bencede şimdiye kadar çıkmış en iyi futbol oyunu,bi maçımda öyle ataklar yaptımki içimden bu takıma kesin fark atarım dedim savunmayı pek önemsemedim habire atak yapıyordum ya baktım adam ani kontrataklarla golleri atıyor 1 oldu 2 oldu :) zar zor 2 2 kaldım ya bu oyunda cidden küçümsemiyecen kimseyi hani derler futbol bu herşey olur bu pes 2013 içinde geçerli hiç beklemediğiniz bi anda çekilen şut ağlarınızda olabilir.

11 ekimde çıkan yamayla konami oynanış için çok ufak dokunuşlar yaparsa oyun mükemmel olacak bana öyle geliyorki kalecilerde iyileştirme olacak bu geçen yılda böyle olmuştu ve avantaj olayınıda düzeltirlerse oyun tamamdır,defansı süper yapmışlar paslaşmalar,şutlarda harika oyun 10 üzerinden 9

• quote:

Oyunda cidden dikkatli oynamak lazım @Fortress sana katılıyorum oyun bencede şimdiye kadar çıkmış en iyi futbol oyunu,bi maçımda öyle ataklar yaptımki içimden bu takıma kesin fark atarım dedim savunmayı pek önemsemedim habire atak yapıyordum ya baktım adam ani kontrataklarla golleri atıyor 1 oldu 2 oldu :) zar zor 2 2 kaldım ya bu oyunda cidden küçümsemiyecen kimseyi hani derler futbol bu herşey olur bu pes 2013 içinde geçerli hiç beklemediğiniz bi anda çekilen şut ağlarınızda olabilir.

11 ekimde çıkan yamayla konami oynanış için çok ufak dokunuşlar yaparsa oyun mükemmel olacak bana öyle geliyorki kalecilerde iyileştirme olacak bu geçen yılda böyle olmuştu ve avantaj olayınıda düzeltirlerse oyun tamamdır,defansı süper yapmışlar paslaşmalar,şutlarda harika oyun 10 üzerinden 9

çıkan yama ile oyunla alakalı dokunuş yapamazlar utkuhan çıkan yama transferler ve formalar ov düzeltmeleri ile
    vs ile alakalı olur bu arada sen geçen sene fifa yı daha fazla oynadın utkuhan psn görüyordum seni hakemi düzelt kalecileri düzelt başka istersen komple oyun değişsin buseneki pes'e 10 üzerinden 6,5 kardeş fazla değil abartmayalım lütfen cezarın hakkı FİFA 'ya

• Maç yapmak isteyen var mı sıkıldım oml de milleti yenmekden
  • quote:

Orijinalden alıntı: babako34

quote:

Oyunda cidden dikkatli oynamak lazım @Fortress sana katılıyorum oyun bencede şimdiye kadar çıkmış en iyi futbol oyunu,bi maçımda öyle ataklar yaptımki içimden bu takıma kesin fark atarım dedim savunmayı pek önemsemedim habire atak yapıyordum ya baktım adam ani kontrataklarla golleri atıyor 1 oldu 2 oldu :) zar zor 2 2 kaldım ya bu oyunda cidden küçümsemiyecen kimseyi hani derler futbol bu herşey olur bu pes 2013 içinde geçerli hiç beklemediğiniz bi anda çekilen şut ağlarınızda olabilir.

çıkan yama ile oyunla alakalı dokunuş yapamazlar utkuhan çıkan yama transferler ve formalar ov düzeltmeleri ile
    vs ile alakalı olur bu arada sen geçen sene fifa yı daha fazla oynadın utkuhan psn görüyordum seni hakemi düzelt kalecileri düzelt başka istersen komple oyun değişsin buseneki pes'e 10 üzerinden 6,5 kardeş fazla değil abartmayalım lütfen cezarın hakkı FİFA 'ya

pes 2012 yi ben sevmiyordumki saçmaydı,fifa 12 pes 12 den iyiydi ama fifayada inan hiç ısınamadım pes 13 varken emin ol fifanın adı bile geçmez oyun tek kelime ile süper çıkan yama ile eksikleri düzeltmeselerde yeterli bence bence bu pes 13 fifa 14 den bile daha iyi olabilir.

• 
Sayfa: önceki 234235236237238
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.