Şimdi Ara

PES 2013 (PS3 ANA KONU) (223. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.321
Cevap
28
Favori
390.622
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 221222223224225
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Avery

quote:

Orijinalden alıntı: k112

Beyler çalım ve şutta sıkıntım var. Sizce en iyi en rahat çalım hangisi? Maç içerisinde hiç çalım atamıyorum ya. Bir de iyi şut atmanın püf noktası nedir? Bir çok tip şut var çünkü..

En rahat çalımlar R2 ile yana doğru atılanlar sanırım.

Düz şut çekerken de oyuncunun şut gücünü ve yeteneğini göz önünde bulundurarak şiddetini ayarlamakta fayda var. Bir de şut çekerken yön belirlemek çok önemli. Uzaktan bir şutta özellikle, çok hafif yön vermek gerekiyor sol çubuk ile.

Çaprazdan atılan şutlarda ise oyuncu da yetenekliyse R2+Şut ile harika vuruşlar çıkarılıyor köşeye. Top kötü yerde sektiği için kaleci de çıkaramıyor çoğunlukla.

Şut çekerken yön belirlemek için manuel şut özelliğinden bahsetmiyorsun değil mi? Yani Sadece sol yön tuşu ile mi?

• Arkadaşlar bir sorum olacak, oyun çıkmadan önce videolarda oyuncu sıralamalarını gösteren bir çizelge vardı ve deniyorduki altımızdaki, üstümüzdeki oyuncu kimse görebieleceğiz, istersek onlara maç teklif edebilecektik var mı böyle bir şey? ben göremedim. Birde hani bölge olayı falan gelecekti, oyuncular istedikleri bölgedeki oyuncu topluluğunun içinde yer alıp mücadele edecekti. Her oyuncunun bir bölgesi ve şehri olacaktı. Hani???

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jigsaw79 -- 30 Eylül 2012; 16:41:00 >
  • dostlar bir sorum var. sırf bu oyun için dün logitceh F710 kol aldım . ayarlarını yaptım oyunu oynuorum fakat pozisyon tekrarları olduğu zaman kolun hiç bir tuşu tekrarı geçmio yani klavyedeki esc tuşunu kolda yapamadım ayrıca oyunu durduramıorum da nasıl yapabilirim klaveye gitmekten usandım tekrarı nasıl geçerim kolda ???
  • BEYLER PC VERSIYONDA ADAMLAR BAGLANTI KOPARTIYOR YENILDIKLERINDE KEYFI YOK PS3 TE VARMI BU OLAY VALLA SIFIRDAN BASLIYCAM YETERKI HILE OLMASIN......
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Avery

quote:

Beyler çalım ve şutta sıkıntım var. Sizce en iyi en rahat çalım hangisi? Maç içerisinde hiç çalım atamıyorum ya. Bir de iyi şut atmanın püf noktası nedir? Bir çok tip şut var çünkü..

En rahat çalımlar R2 ile yana doğru atılanlar sanırım.

Düz şut çekerken de oyuncunun şut gücünü ve yeteneğini göz önünde bulundurarak şiddetini ayarlamakta fayda var. Bir de şut çekerken yön belirlemek çok önemli. Uzaktan bir şutta özellikle, çok hafif yön vermek gerekiyor sol çubuk ile.

Çaprazdan atılan şutlarda ise oyuncu da yetenekliyse R2+Şut ile harika vuruşlar çıkarılıyor köşeye. Top kötü yerde sektiği için kaleci de çıkaramıyor çoğunlukla.

Şut çekerken yön belirlemek için manuel şut özelliğinden bahsetmiyorsun değil mi? Yani Sadece sol yön tuşu ile mi?

Evet sol çubuktan bahsediyorum, manuelden değil. Yani sadece karşıdan şut çektiğinizde dümdüz, çaprazdan da çapraza yapıp değil, örneğin karşıdan şut çektiğinizde köşeyi bulmak için kalenin o köşesine doğru hafif bir açıyla vurmak gerekiyor.

360 derece hareket eden bir çubuk düşünün, uzak bir şut 8-10 belki biraz daha yakından 15-20 derece bir açı yapılarak vurulabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Avery -- 30 Eylül 2012; 17:10:23 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: adlaykut

BEYLER PC VERSIYONDA ADAMLAR BAGLANTI KOPARTIYOR YENILDIKLERINDE KEYFI YOK PS3 TE VARMI BU OLAY VALLA SIFIRDAN BASLIYCAM YETERKI HILE OLMASIN......

YOKMU YA YAZAN NEDIR BU DEVLET SIRRI MI KOPARIYOLARMI ARKADASLAR PS3 TEDE OYUNU P DE NEFRET GELDI BIRINIZ CEVAPLASIN NE OLUR
  • quote:

quote:

BEYLER PC VERSIYONDA ADAMLAR BAGLANTI KOPARTIYOR YENILDIKLERINDE KEYFI YOK PS3 TE VARMI BU OLAY VALLA SIFIRDAN BASLIYCAM YETERKI HILE OLMASIN......

YOKMU YA YAZAN NEDIR BU DEVLET SIRRI MI KOPARIYOLARMI ARKADASLAR PS3 TEDE OYUNU P DE NEFRET GELDI BIRINIZ CEVAPLASIN NE OLUR

Herhalde ps3 de de bağlantıyı koparmalar oluyormuş hocam...
  • şu paul'un data dosyasını atarken dosya adı HD'de ismi önemli? save data felan olarakmı değiştirmek gerek?
  • Bu gün kopma sorunu yaşamadım umarım böyle devam eder. Şutlar mükemmel bu sen, gerrard ka uzaktan çekilen şutların yarattığı heyecan pahabiçilemez:)

Oynanılabilirlik olarak en güzel pes bu dandik pes 6 yı hala daha iyi bulanlar oyun gelişiminden zerre anlamayan adamlardır.

• Bağlantıda kopmalar devam ediyor. C seviyesine dusucem neredeyse. Artık çok sinirim bozulmaya başladı. Çözüm yolu var mıdır?

• quote:

Orijinalden alıntı: Saiki

Bu gün kopma sorunu yaşamadım umarım böyle devam eder. Şutlar mükemmel bu sen, gerrard ka uzaktan çekilen şutların yarattığı heyecan pahabiçilemez:)

Oynanılabilirlik olarak en güzel pes bu dandik pes 6 yı hala daha iyi bulanlar oyun gelişiminden zerre anlamayan adamlardır.

Pes 6 zamanına göre efsaneydi. Bu oyunla tabi karşılaştırılmaz farklı dönemlerin oyunu. Ancak şunu bilirim şunu söylerim pes 6 gibi dönemin tozunu attıran bir oyun daha çıkmadı. Asıl pes 6 ya dandik demek biraz ayıp olmuş.
  • quote:

Bu gün kopma sorunu yaşamadım umarım böyle devam eder. Şutlar mükemmel bu sen, gerrard ka uzaktan çekilen şutların yarattığı heyecan pahabiçilemez:)

Adam pes6 ya dandik diyor yaw
  • Ben winning elewen 10 u pes 6 ya tercih ederim daha dinamikleri oturmuş bi oyundu siz pes e önermeyle 6 dan başladıysanız size mükemmel gelmesi doğal.

Pes sonradan çıkma bi seridir aslı winning elewen serisidir.

Dandik dememdeki kasıt şu günümüz oyunlarına kıyaslayıp daha iyi hâlâ oynuyorum diyen kişilere.

Mobilden yazdırmayın beni yav

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Saiki -- 30 Eylül 2012; 20:15:32 >
  • Arkadaşlar,her oyuncunun bir bölgesi ve şehri olacaktı. Hani??? varsa nereden bulcaz bunu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jigsaw79

Arkadaşlar,her oyuncunun bir bölgesi ve şehri olacaktı. Hani??? varsa nereden bulcaz bunu.

Dostum şimdilik yok bu seçenek fakat online profile girip kendin hakkında olan yere yazabilirsin istersen.

• bağlantıda sorunlar devam ediyormu oynayanlar fündne sorna ilk defa gidecem yine kopim istemiyorum :D
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: jigsaw79

Arkadaşlar,her oyuncunun bir bölgesi ve şehri olacaktı. Hani??? varsa nereden bulcaz bunu.

Dostum şimdilik yok bu seçenek fakat online profile girip kendin hakkında olan yere yazabilirsin istersen.

Teşekkürler, Bu konamiyi anlamak mümkün değil, oyun çıkmadan önce online modların tanıtımında bölge olayından bahsediyor, oyun çıkıyor yok böyle bir seçenek, transferler için ekim ortasını bekle. nasıl iş harbi analamıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Xallez

Arkadaş sabah sabah konami ve bu lamer tipler yüzünden sinirlerim hopladı gene.
    3 maç yaptım. İlk maçta maç 55. dk da 6-0 oldu. rakip fark yiyince kendi kalesine gol atmaya başladı. Daha sonra hükmen galip sayıldım.
    2. maçta 25.dk da 5-0 öne geçtim ve rakip gene kendi kalesine gol atmaya başladı. Bu maçtanda hükmen galip ayrıldım.
    Daha sonra 3. maça girmek isterken "çok fazla uygunsuz davranış ve maçlarınız oluyor. Bu davranışlarınızı devsam ettirirseniz maçlara alınmayacaksınız ve nezaket dereceniz C ye düşecek" gibisinden bi uyarı geldi
    Arkadaş ben oyunumu oynuyorum, rakip fark yiyince maçı bozuyor ama ben uyarılıyorum. Bu nasıl saçmalıktır anlamadım.
    3. maçta ise bu sefer konaminin serverından ötürü olduğuna emin olarak (Çünkü maç gayet akıcı iken birden bire kopuyor), maçtan attı beni ve yenik sayıldım.

Ne yapmalıyım arkadaşlar bir yol gösterin. Olurda bu ahlaksız oyuncular yüzünden müsabakalardan men yersem ne yapıcam ben. Konamiye mail mi atmalıyım? Yada oyunun save dosyalarını silsem sıfırdan başlamış gibi olur muyum acaba?

şu duruma bi el atın arkadaşlar

• xbox live da da kopmalar yüzünden doğru dürüst oynayamıyorum. üstelik kopmalar pes serverlarından kaynaklanıyor. yine de puanım düşüyor.
  • bi de oyuncu bulma ölüm gibi xboxta. 2 saat bulamıyor.
  • 
Sayfa: önceki 221222223224225
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.