Şimdi Ara

Pes 2013 Lisans Yaması Güncellendi + Türkçe Spiker + Bundesliga ÇIKTI!!!!! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
2
Favori
92.613
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: salvation_1987

arkadaşlar oyunu internetten indirdiyseniz eğer internette çok fazla sakat pes 2013 vardı, eğer oyundan atıyorsa elinizde bulunan oyunda sıkıntı vardır.

Video'da gördüğün üzere spiker gayet çok konuşuyor ayrıca oyun yeni çıktı farkındaysan , ilerleyen günlerde daha çok konuşur. Eleştri yapmadan önce mantıklı olun.

zaten videodan görüp bu yorumu yaptım.Gayet çok konuşuyor dediğin adam isim bile söylemiyor.Yok arkadaş konami orjinal türkçe spiker yapana kadar yama falan kurmuyorum.Şu mal ingiliz spikeri de dinlemek yerine spikersiz oynarım daha iyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: raadadam

quote:

arkadaşlar oyunu internetten indirdiyseniz eğer internette çok fazla sakat pes 2013 vardı, eğer oyundan atıyorsa elinizde bulunan oyunda sıkıntı vardır.

Video'da gördüğün üzere spiker gayet çok konuşuyor ayrıca oyun yeni çıktı farkındaysan , ilerleyen günlerde daha çok konuşur. Eleştri yapmadan önce mantıklı olun.

zaten videodan görüp bu yorumu yaptım.Gayet çok konuşuyor dediğin adam isim bile söylemiyor.Yok arkadaş konami orjinal türkçe spiker yapana kadar yama falan kurmuyorum.Şu mal ingiliz spikeri de dinlemek yerine spikersiz oynarım daha iyi.

geçen sene pesbox anatolia 2012'de çıkardığımız full isim seslendirmesinden haberiniz doğal olarak yok :) düşüncenize hak veriyorum bu demo halidir , bazı replikler eksiktir yalnız hiç konuşmuyor da değildir :) Spikerimiz 1 ay içinde güncelenecektir , ozaman tekrar beklerim sizi. yada pesbox anatolia 2012 yamamızı indirip spikerimizi ve full isim seslendirmesi yamamızı deneyebilirisniz.

• Çalışıyor teşekkürler
  • teşekkür ederiz, süper lig yamamızda çıktı onunda konusu var burada onu da deneyebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: uA_emir07

mesajım bulunsun

mesajım bulunsun butonu olduğu halde neden böyle yazıyorsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: halikarnasss

quote:

mesajım bulunsun

ana doğru onu hiç kullanmadım ya unutmuşum
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: halikarnasss

quote:

mesajım bulunsun

ana doğru onu hiç kullanmadım ya unutmuşum

• Teşekkürler
  • Teşekkürler elinize sağlık
  • quote:

teşekkür ederiz, süper lig yamamızda çıktı onunda konusu var burada onu da deneyebilirsiniz.

eyv hocam

İngiltere alt liglerini yapmayı düşünüyormusunuz.
    İngiltere League One mesale.
    her şey Notts County için ama.
  • kullanan var mı nasıl acaba bozmayalım şimdi güzelim oyunu :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: VII_outLaw

quote:

teşekkür ederiz, süper lig yamamızda çıktı onunda konusu var burada onu da deneyebilirsiniz.

eyv hocam

İngiltere alt liglerini yapmayı düşünüyormusunuz.
    İngiltere League One mesale.
    her şey Notts County için ama.

Öncelikle sadece bir alt liglerini eklemeyi düşünüyoruz sonrası olmayacak arkadaşım. Buna ne zaman yeter ne de konami'nin takım ekleme alanı :)

quote:

Orijinalden alıntı: hidolgoo

kullanan var mı nasıl acaba bozmayalım şimdi güzelim oyunu :)

Gönül rahatlığıyla indirip oynayabilirsin , oyunun Skidrow versiyonu değilse...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi salvation_1987 -- 6 Ekim 2012; 13:19:38 >

• teşekkürler...
  • arkadaşlar ben link falan göremedim
  • linkleri göremedim ya nerde :s
  • Torrent lazım bunada
  • 1+
  • tşk
  • saol
  • quote:

Orijinalden alıntı: raadadam

spiker hiç konuşmuyor bu nasıl spiker

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.