Şimdi Ara

Pes 2012 Takım Taktikleri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
10.167
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar ben diyorum ki herkes burda kullandığı takımları ve taktikleri söylesin derim :)

Kullandığım Takımlar; Juventus, Napoli, Udinese, Galatasaray, Az da olsa Real Madrid

Juventus Oyun Planım

----------------------Del Piero(SF)-----------------------------

----Krasic(SLA)-------Pirlo(OA)--------Marchisio(OA)-------Elia(SĞA)----

-------------------------------Vidal(DOS)-------------------------------------

----M.Cacares(SLB)--------------------------------------------Pepe(SĞB)--

-------------------------Chiellini(STP)-------Bonucci(STP)-------------------

----------------------------------Buffon(GK)-----------------------------------

Benim taktiğim bu arkadaşlar Juventus'taki sizinde taktikleriniz varsa paylaşırsanız sevinirim :)

• quote:

Orijinalden alıntı: iso078

Arkadaşlar ben diyorum ki herkes burda kullandığı takımları ve taktikleri söylesin derim :)

Kullandığım Takımlar; Juventus, Napoli, Udinese, Galatasaray, Az da olsa Real Madrid

Juventus Oyun Planım

----------------------Del Piero(SF)-----------------------------

----Krasic(SLA)-------Pirlo(OA)--------Marchisio(OA)-------Elia(SĞA)----

-------------------------------Vidal(DOS)-------------------------------------

----M.Cacares(SLB)--------------------------------------------Pepe(SĞB)--

-------------------------Chiellini(STP)-------Bonucci(STP)-------------------

----------------------------------Buffon(GK)-----------------------------------

Benim taktiğim bu arkadaşlar Juventus'taki sizinde taktikleriniz varsa paylaşırsanız sevinirim :)

Seni bu kadroyla dağıtamayan PES oynamasını bilmiyordur.Ben şahsen bütün liglerin önemli takımlarının taktiklerini ve bütün oyuncuların ne yapabileceğini biliyorum.
    Juventus'la böyle oyna;
    Sistem 4-3-3
    "Buffon, De Ceglie, Chiellini, Caceres, Lichtsteiner, Marchisio, Pirlo, Vidal, Del Piero, Vucinic, Krasic" bu taktikle oyna seni kimse yenemez istersen başka bir takım için de yardımcı olurum.

• hocam ben bu taktikle çok iyi oynayan arkadaşlarımı yendim dediğiniz 4-3-3 nisan güncellemesinden sonra kullanmaya başladım fakat dağıtmaya kontra yemeye başladım önde presle topu kapıp hemen gol atabiliyorum ben ama sizin dediğiniz taktik biraz pas-pas-pas taktiği gibi oluyor o da top kaybetme şansını arttırıyor. Peki AS Roma için ne önerirsiniz?
  • quote:

hocam ben bu taktikle çok iyi oynayan arkadaşlarımı yendim dediğiniz 4-3-3 nisan güncellemesinden sonra kullanmaya başladım fakat dağıtmaya kontra yemeye başladım önde presle topu kapıp hemen gol atabiliyorum ben ama sizin dediğiniz taktik biraz pas-pas-pas taktiği gibi oluyor o da top kaybetme şansını arttırıyor. Peki AS Roma için ne önerirsiniz?

Sen benim gibi her an herşeyi yapabilecek sana isterse en kötü kadroyla dünya karmasına SuperStar seviyesinde 15 taneden aşağı atmayacak biriyle oynamamışsın.
    AS ROMA İÇİN İSTEDİĞİN ÖZEL BİR OYUN SİSTEMİ VAR MI?(4-3-3, 4-4-2 V.S...)
  • ben as roma da tek forvet bojan krkic'i oynatıyorum işte totti de rossi pjanic taddei perrotta defansda aynı şekilde 4-2-3-1 gibi bir sistem var. de rossi 30-40mden müthiş şutlar atıyor
  • quote:

ben as roma da tek forvet bojan krkic'i oynatıyorum işte totti de rossi pjanic taddei perrotta defansda aynı şekilde 4-2-3-1 gibi bir sistem var. de rossi 30-40mden müthiş şutlar atıyor

Biraz bekle ben sana iyi bir 4-2-3-1 taktiği ayarlarım.
  • Tamam.
    Hocam şu takımlar için de taktik verir misin?

Real Madrid
    Malaga
    Liverpool
    Napoli
    İtalya
    Brezilya
    hollanda
    Chelsea
  • quote:

Tamam.
    Hocam şu takımlar için de taktik verir misin?

Real Madrid
    Malaga
    Liverpool
    Napoli
    İtalya
    Brezilya
    hollanda
    Chelsea

Hepsi için sana özel mesaj atarım.Hepsini 4-2-3-1 olarak mı istiyorsun?
  • Hocam valla ne kadar alternatif o kadar iyi çok teşekkür ederim.
  • Real Madrid;
    4-3-3:"Casillas, Coentrao, Carvalho, Pepe, Ramos, Alonso, Khedira, Mesut, Kaka, Ronaldo, Higuain"
    4-3-1-2:"Casillas, Coentrao, Carvalho, Pepe, Ramos, Alonso, Khedira, Mesut,Kaka, Ronaldo, Higuain"
    4-2-3-1:"Casillas, Coentrao, Carvalho, Pepe, Ramos, Alonso, Khedira, Ronaldo, Kaka, Mesut, Higuain"
    İtalya;
    4-3-3:"Buffon, Criscito, Chiellini, Ranocchia, Abate, Marchisio, De Rossi, Pirlo, Di Natale, Balotelli, Rossi"
    4-2-3-1:"Buffon, Criscito, Chiellini,Ranocchia, Abate, Marchisio, De Rossi, Di Natale, Pirlo, Rossi, Balotelli"
    4-4-2:"Buffon, Criscito, Chiellini,Ranocchia, Abate, Marchisio, Montolivo, De Rossi, Pirlo, Di Natale, Balotelli"
    Hollanda;
    4-3-3:"Stekelenburg, Emanuelson, Heitinga, De Jong, Wiel, Vaart, Strootman, Robben, Sneijder, Persie, Afellay"
    4-2-3-1:"Stekelenburg, Emanuelson, Heitinga, De Jong, Wiel, Vaart, Strootman, Afellay, Sneijder, Robben, Persie"
    4-3-2-1:"Stekelenburg, Emanuelson, Heitinga, De Jong, Wiel, Vaart, Strootman, Afellay, Sneijder, Robben, Persie"
    Brezilya;
    4-3-3:"Cesar, Alves, Lucio, T.Silva, Maicon, Kaka, Melo, Elano, Neymar, Pato, Hulk"
    4-2-3-1:"Cesar, Alves, Lucio, T.Silva, Maicon, Elano, Melo, Neymar, Kaka, Hulk, Pato"
    4-1-1-1-3:"Cesar, Alves, Lucio, T.Silva, Maicon, Melo, Elano, Kaka, Neymar, Pato, Hulk"

Diğer takımları sonra yazarım, sen şimdi bunları dene...

• realde higuain yerine benzema daha faydalı bence hocam.
  • quote:

realde higuain yerine benzema daha faydalı bence hocam.

O senin tercihin ama Higuain'in ayağı daha dengeli, sağlam ve isabetli vuruyor.Oyuncuları yan yana yazdım taktiğe bak ve soldan sağa giderek koy anlarsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TÜRK Aygırı

quote:

realde higuain yerine benzema daha faydalı bence hocam.

O senin tercihin ama Higuain'in ayağı daha dengeli, sağlam ve isabetli vuruyor.Oyuncuları yan yana yazdım taktiğe bak ve soldan sağa giderek koy anlarsın.

Ama benzema'da kurnaz kartı olduğu için ara paslara kaçabilme yeteneğini de unutmamak lazım hocam.
  • dostjm bana inter,milan ve napoliyle zor gol yiyip gol atmanin kolay oldugu bir taktik soyler misin?rakip milan bu arada:))taktigim 4-2-3-1
    Birde press ayarlarini nerden ve nasil yapmaliyim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cfc -- 3 Ağustos 2012; 21:03:40 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaslar rica etsem hazir taktik ayarlarinizi paylasabilir misiniZ onemli oldugunu dusunuyorum

• quote:

Real Madrid;
    4-3-3:"Casillas, Coentrao, Carvalho, Pepe, Ramos, Alonso, Khedira, Mesut, Kaka, Ronaldo, Higuain"
    4-3-1-2:"Casillas, Coentrao, Carvalho, Pepe, Ramos, Alonso, Khedira, Mesut,Kaka, Ronaldo, Higuain"
    4-2-3-1:"Casillas, Coentrao, Carvalho, Pepe, Ramos, Alonso, Khedira, Ronaldo, Kaka, Mesut, Higuain"
    İtalya;
    4-3-3:"Buffon, Criscito, Chiellini, Ranocchia, Abate, Marchisio, De Rossi, Pirlo, Di Natale, Balotelli, Rossi"
    4-2-3-1:"Buffon, Criscito, Chiellini,Ranocchia, Abate, Marchisio, De Rossi, Di Natale, Pirlo, Rossi, Balotelli"
    4-4-2:"Buffon, Criscito, Chiellini,Ranocchia, Abate, Marchisio, Montolivo, De Rossi, Pirlo, Di Natale, Balotelli"
    Hollanda;
    4-3-3:"Stekelenburg, Emanuelson, Heitinga, De Jong, Wiel, Vaart, Strootman, Robben, Sneijder, Persie, Afellay"
    4-2-3-1:"Stekelenburg, Emanuelson, Heitinga, De Jong, Wiel, Vaart, Strootman, Afellay, Sneijder, Robben, Persie"
    4-3-2-1:"Stekelenburg, Emanuelson, Heitinga, De Jong, Wiel, Vaart, Strootman, Afellay, Sneijder, Robben, Persie"
    Brezilya;
    4-3-3:"Cesar, Alves, Lucio, T.Silva, Maicon, Kaka, Melo, Elano, Neymar, Pato, Hulk"
    4-2-3-1:"Cesar, Alves, Lucio, T.Silva, Maicon, Elano, Melo, Neymar, Kaka, Hulk, Pato"
    4-1-1-1-3:"Cesar, Alves, Lucio, T.Silva, Maicon, Melo, Elano, Kaka, Neymar, Pato, Hulk"

merhaba real için hazır taktik ayarlarını paylaşır mısın?

• quote:

Real Madrid;
    İtalya;
    Hollanda;
    Brezilya;

alıntı yapıp beklıyorum soracagım

• Arkadaşlar Galatasaray'la mükemmel bir taktik buldum aynı zamanda İspanya ve Real Madrid'de falan da oluyor.

Taktiğimizde 1 Kaleci - 3 Stoper - 2 ileri ve geri iyi destek yapacak iyi kondisyonlu sağ ve sol kanat oyuncusu - 1 adet sağlam bir defansif orta saha - 2 adet yaratıcı orta saha - 2 tane ileride basacak iyi forvetler

Ben ilk kez Galatasaray'da denedim ve harika uydu. Benim kullandığım şu şekilde,

Muslera(GK)

Cris(STP) Semih(STP) Ujfa(STP)

Melo(DOS)

Eboue(SĞA)------Engin(SLA)

Selçuk(OA) Hamit(OA)

Burak(Umut)(SF) Elmander(SF)

Forvetlere bol bol arapas(Tabii bunun için sağ analog ile araya kaçırmanız lazım) - Tam saha pres - ve defansa destek lazım.

Defansta 5-3-2 gibi , hücumda 3-5-2 gibi sizin anlayacağınız.

İspanyada ise Casillas - Ramos - Puyol - Pique - Xabi - Silva - Xavi - Iniesta - Cazorla - Villa - Torres dizilimiyle oynuyorum.

Ofsayt tuzağını açın ve alttaki hücum düzeyini ofansif yapın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Half Man Half Amazing -- 5 Eylül 2012; 1:00:20 >

• real madrid' e karsi hangi takim alinir?

• quote:

Orijinalden alıntı: Ocean Mist

real madrid' e karsi hangi takim alinir?

milan
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.