Şimdi Ara

Pes 2010 [Community] (PS3) Türkler için

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.811
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Başlıktada anlaşıldıgı gibi Pes 2010 playstation 3 türklere özel Ligler aramızda maçlar yapabilmek için Community kurdum, çunku goruyoruz ıvır zıvır bissuru kurulmus ve online'ı yok, şuan benim kurdugum communityninde onlineı az ama ben ciddi bir community kurup ilerletcem, Lig, kupa aramızda maçlar yapalım. aktif olan kisiler gelirse daha iyi olur Bir communityde bildiginiz gibi 32 kisi oluyor, şuan 2 kisi var ama bilindik kisiler birbirimizi tanıyarak artarsak bence iyi bir community olur Community bolumune gelip Comminty name seçin, orda enter yazan yere Yani Comminty name'in ustundeki yere Turk Pes Toplulugu yazın şifre yoktur kayıt olun kayıt olanlar Lig'e Kayıt olabilir, lige Commentation menusunde yer alan lige kayıt olabilirsiniz.: )

Kayıt olanlar, eleştiriler , istekler Her turlu konusmularımızı bu başlık altından yapalım ve birbirimizi psn kaydedelim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KinGF0RDiE -- 8 Kasım 2009; 20:19:13 >

• Bu arada belirtmeyi unuttum Psn Id'm : Kingfordie istiyenler psn ıdymi friend listine kaydedebilir.
  • slm dağ dağa kavuşmaz insan insana kavuşurmuş :P akşam online maç yaptık bu gün burda buldum seni psn ıd:DURKURU umarım hatırlamışsındır bu fikir süper bir fikir uye olmayı deneyeceğim akşam beceremedim burdan anlatman iyi olmuş bu akşam deneyeceğim ayrıca haftalık turnuvalar düzenlene biliyormu eğer oyleyse bendeturnuva hazırlamak istiyorum bakalım bilgileri paylaşalım kardeşim
  • Onlıne pes cıler benı de ekleyın lıstenıze

PSN: ceriko
  • bende geldimm psn: kRuezbeRg
  • aktif mi hala ?'' Community could not be located'' diye bi uyarı geldi ?
  • girebilirmiyiz 3 kısıyız bız bırde xbox dan oynuyoruz sorun olur mu....
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.