Şimdi Ara

Pes 2008 MAVİ EKRAN!!! YARDIM

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
752
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar pes 2008i sorunsuzca yükledim crack yaptım ayarlarda tamam sistemle ilgili sorunda yok

oyuna girerken tam ekran yapıyo en başta sonra mavi ekran çıkıyo??? tek okuyabildiğim ekranda fiziksel bellek le ilgili bişey
    bunun sebebi nedir? yardım lütfen

• AYNI PROBLEM BENDE DE VAR. NOTEBOOKTA YÜKLEMEYE ÇALIŞIYORUM ACABA BİR İLGİSİ OLABİLİR Mİ??? BÜTÜN FORUMU TARADIM AMA BİR CEVAP BULAMADIM
  • ram hatası olabilir bendede aynı şekilde mavi ekran çıkıyordu meğersem sorun ramdeymiş
  • çözüm format mı yeni ram mi
  • ramle alakalı diil geçen gün ram aldım bide öyle denedim 2gbyle gene aynısı oldu...
    notebook kullanıyorum demişin giovi sende ne var? bendeki pavilion dv5196
  • pc'de donanımsal bi hata olabilir! veya hard disk kapasiteyi aştın veya oyun dosyalarında bi problem olabilir
  • kardeşler donanımsal bir arıza var pc de kompresör tut iyice bi temizle bi pc yi öyle de ne yada pes2008 settings den herşeyi düşür low falan yap bide öyle dene
  • quote:

Orjinalden alıntı: h2e

ramle alakalı diil geçen gün ram aldım bide öyle denedim 2gbyle gene aynısı oldu...
    notebook kullanıyorum demişin giovi sende ne var? bendeki pavilion dv5196

bendeki de pavilion dv5000'li bişeyler. tam numarayı hatırlamıyorum. İşyerinde olduğum için bakamıyorum da... hala çözemediniz değil mi sorunu??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi giovi -- 6 Kasım 2007; 10:13:33 >
  • Ana Konudan Devam Ediniz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.