Şimdi Ara

Pert Araçların Yeniden Tamir Edilmesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
3.317
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar pert araçlar konusunda bilgisi olan var mı?Yeniden tamir edildiği zaman piyasa degerinin bayagi altinda daha ucuza binebiliyormuşuz.Bu konuda hiç deneyimi olan oldu mu?Cikma ikinci el parça ucuz oldugu için çıkma parçayla ucuza toplanıyormuş.Ayrıca sorun çıkarır mı acaba?yoksa her gün bozulur mu?cevaplarınınızı bekliyorum.
    Resimdeki c4 1.6.6500 istiyolar.araba.com sahibinden com gibi sitelerde cok satan var!

• ben bu konu hakkında bır topic acmıstım degmez kararını almıstık

arama kısmına pert araç yaz cıkar buyuk ıhtımal
  • Bu adamı incelemeye mi aldın
  • quote:

Orjinalden alıntı: captain_35

Bu adamı incelemeye mi aldın

yakın markaj
  • Manyak sağ açık oynarım.
  • bence ugrasmaya degmez.
    bir suru vakit kaybi ustelik aracin ne kadar saglam olacagi belli degil.
    bir suru dert.
    dertsiz basina dert.
    bence hic bulasma.
  • Hocam zaten 10000000 ytl den bahsedip pert araç filan diyorsan kanımca kimse girmez seninle işe. Ki zaten 1000000 ytl olsa foruma bir kere daha girersem olayım
  • arkadaşım pert araba alınıp toplanılırmı hiç ya..3-5 kar etcem dıye pert arabaya bınılırmı kralı gelse toplasa araba gene herturlu problem yaratır eskısı gıbı olmas
  • bu işte cok büyük karlar var ama en basta sana ucaza calışıcak ve işçiliiini iyi yapan bir kaportacı bulucaksın..Avrupa herzman daha kolay toplanıyor parcası kolay bulunuyor.Abilerim var bu işin yapıyorlar alıp satıyorlar ve gayet karlı bir iş...Agır hasarlarda problemler cıkıyor hiç tahmin etmediiin yerlerden problem cıkabiliyor.Ancak tatlı hasarlarda alınıp toplanıp binilebilir.Ancak sunu söyliiim biniciyseniz gerek yok sadece kar amaclı yapılabilir bu iş
  • quote:

Orjinalden alıntı: aktemur

Arkadaşlar pert araçlar konusunda bilgisi olan var mı?Yeniden tamir edildiği zaman piyasa degerinin bayagi altinda daha ucuza binebiliyormuşuz.Bu konuda hiç deneyimi olan oldu mu?Cikma ikinci el parça ucuz oldugu için çıkma parçayla ucuza toplanıyormuş.Ayrıca sorun çıkarır mı acaba?yoksa her gün bozulur mu?cevaplarınınızı bekliyorum.
    Resimdeki c4 1.6.6500 istiyolar.araba.com sahibinden com gibi sitelerde cok satan var!

dostum kırılma ama bence sen arabadan anlamıyorsun
    belkı sanayıye bıle hıc gıtmedın

bu ısler kulaktan dolma bılgıyle olmaz.ayrıca kazalı aracı toplasanda degerıne asla satamazsın
    1.000.000 ytl yı de yazık edersın
    yalnız parayı oyle yada boyle bulursan ıcralık otoların satıslarını takıp edebılırsın ordan daha cok ekmek cıkar sana.bu ısten daha fazla para var o ıste

• yazık olmaz merak etme.araçları çok ucuz bedava rakkamlara alıp ve bedeva rakkamlara da tamir ettirebiliyorum.işçilik ise sudan ucuz.
  • aslında pert araçları tekrar kullanıma sokmama gibi bir yasa yokmu?bazı bilgisiz insanlar alıyor ve elinde patlıyor.belki zor satıyor belki ailesinden bir fert oluyor.bence böyle yasa yoksa bile çıkması lazım.araç haşat olmuş 1 ay gibi sürede alınıp eski haline geliyor bide araç orjinal deniyor ve satılıyor.bu şekilde kazanılan paradan hayırmı gelir nasıl bir vicdan bu anlamıyorum.bence engellenmeli ve cezaya çarptırılmalı.......
  • pert araçların trafiğe çıkışı asla engellenemez engellenirse yeniden trafiğe çıkmaması durumunda sigorta şirketleri büyük zararlar eder.
  • araçların en önemli pert olma sebebi hava yastıklarının patlaması die biliyorum eğer yanlış diilse çok ağır hasarı olmayan arabalar bulunabilir heralde ama 1.000.000ytlyi bağlamak için pek sağlam bir iş değil bence
  • ADINDA HAYIR YOK--- PERT ARAÇ --- BENCE YASAKLANMALI VE KİMSE KEK YERİNE KONMAMALI İNSAN SAĞLIĞI SİGORTA ŞİRKETLERİNİN ZARARINDAN DAHA ÖNEMLİDİR.KİMBİLİR TRAFİKTE KAÇ KİŞİDE PERT ARAÇ VAR,BELKİ HABERLERİ BİLE YOK. ONLARA SATILIRKEN NE YALANLARLA VERİLDİ ALLAH BİLİR.PERT OLDUĞUNU BIRAK BİRDE ÖNEMSİZ KAZALARI VAR YOK ŞUYU VAR YOK BUSU VAR DİYEDE YALAN SÖYLEME CÜRETİNİDE GÖSTERİYORLAR.BÖYLE SAHTEKARLARIN KAZANDIĞI PARA KURSAKLARINDA KALSIN..BENİM ŞAHSİ FİKRİMDİR.........
  • bildiğim kadarıyla arabadaki masraf piyasa değerinin %60'ının uzerinde olursa pert'e çıkıyor. İnsan sağlığını tehdit eden bir durum yok.

ama zara etmemek için iyi hesap yapılmalı maliyeti piyasa değerinin ustune çıkabilir.

bu araçlar nerde bulunur. Sigorta şirketleri kime satıyor bunları bilgisi olna arkadaş var mı?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.