Şimdi Ara

Person of Interest (2011 - 2016) (441. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
11.503
Cevap
106
Favori
320.486
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 439440441442443
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Scorpi0n42

quote:

Orijinalden alıntı: Vicdan Azabı

quote:

S01E10' dayım siyah saçlı bi abla vardi cikmadi hala Hangi sezon/bölümde geliyo root ve digeri ?

Ekleme: Bir de hala böyle bölüm bölüm mü devam edecek dizi ? Gunde 6-7 bolum dizi izlerdim 3-4 e düşü. Dizi çok guzel ama bolumler baglantili olmayinca merak edip acmiyor insan.

En sonunda olay bi yere bağlanacak merak etme :)

En sonu derken 1. sezon sonu mu hocam ?

Yani en sonunda derken eninde sonunda 3. sezon ve 4. sezona kadar sabret 2. sezon da güzel ama en keyifli sezonlar bunlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Olaylar yavaş yavaş birbine bağlanıyor. Sezon finali veya belirli bir bölüm sormadan izle bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: Lionel Fusco

Olaylar yavaş yavaş birbine bağlanıyor. Sezon finali veya belirli bir bölüm sormadan izle bence.

Aynen hocam yeni yeni farketmeye başladım.

S01E10' da
    John in eski arkadaslari gorundu adami vurduklari bolum. Bir de Finch in gecmisiyle ilgili seyler gosteriliyor surekli.

İyi oldu bir yerlere baglanmaya basladigi. Yoksa 4 sezon izleyebilir miydim bilemiyorum.

5. Sezon da dizi bitiyor mu ? 13 bolum (ya da 15bolum) olacakmis reytingler mi dusmus?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-DE977AA46 -- 2 Eylül 2015; 14:29:32 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Olaylar yavaş yavaş birbine bağlanıyor. Sezon finali veya belirli bir bölüm sormadan izle bence.

S01E10' da
    John in eski arkadaslari gorundu adami vurduklari bolum. Bir de Finch in gecmisiyle ilgili seyler gosteriliyor surekli.

İyi oldu bir yerlere baglanmaya basladigi. Yoksa 4 sezon izleyebilir miydim bilemiyorum.

5. Sezon da dizi bitiyor mu ? 13 bolum (ya da 15bolum) olacakmis reytingler mi dusmus?

Reytinglerden değil hocam fazla uzatmadan tadında bırakacaklar. Kendi gününde en iyi reytinglere sahip dizi.

• quote:

Orijinalden alıntı: daikataNa~

quote:

quote:

S01E10' da

Reytinglerden değil hocam fazla uzatmadan tadında bırakacaklar. Kendi gününde en iyi reytinglere sahip dizi.

Öyleyse daha iyi hocam. Devam ettirmeye calisinca sacmalasiyo zaten bazi diziler. Güzel bi seri olarak anılır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Reytingler son 9-10 bölümde çok düştü ama 5.sezon final olacak diye birşey yok şimdilik.

• quote:

Orijinalden alıntı: X@ndeR

elementary i 2. sezonda bırakmıştım şimdi izleyesim geldi

• X@ndeR kullanıcısına yanıt
    14.saniyede Reese: Bana mı yürüyor la bu

Videoda ilgimi çekse de koskoca John Watson'ı kadın yapmaları diziden soğuttu. Aklıma Community'deki Amerikan yapımı Doctor Who geldi
  • lucy liu hala taş gibi karı yav
  • Özledik diziyi,zaman da geçmiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Bane

Özledik diziyi,zaman da geçmiyor

harbi özledik az kaldı ama
  • 5. sezonun 4. bölümü POI yapımcılarının en beğendiği bölümlerden biri olmuş herkesi şaşırtacağı söylenmiş bakalım ne çıkacak o bölümden.
  • Beyler dizi sürükleyici mi ? Şu anda Ray donnovan izliyorum yanına bir de bu diziyi atmayı düşünüyorum ne dersiniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: PunkBunny

Beyler dizi sürükleyici mi ? Şu anda Ray donnovan izliyorum yanına bir de bu diziyi atmayı düşünüyorum ne dersiniz ?

belki ilk 3-4 bolumunde sıkilabilirsin sonraya dogru dizi aciliyor yavas yavas anlarsin zaten nasil bir dizi oldugunu kisacasi izle

• PunkBunny kullanıcısına yanıt
    Dizi sürükleyici fakat hemen ana konusu yok diye bırakmayın 11-12 bölüm boyunca konular birbirinden bağımsız gibi !görünüyor!

Sonra ana konu yavaş yavaş ortaya çıkıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lionel Fusco -- 9 Eylül 2015; 11:32:55 >
  • PunkBunny kullanıcısına yanıt
    ilk sezonu sıkılmadan bitirebilirsen sürükleyici, ilk sezon her bölüm ayrı konu işlendiği için sıkılabilirsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 9 Eylül 2015; 11:42:49 >
  • Meeeh geliyor yine kezban

• Başta ben de bölümleri birbirinden alakasız zannettim, sonra 2. sezonu izlemeden önce ilk sezonu hızlıca bir kere daha izledim, meğer bir çok şeyi birbiriyle alakasız zannedip kaçırmışım.
  • Yarın mı başlıyor yeni sezon?

• 
Sayfa: önceki 439440441442443
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.