Şimdi Ara

Person of Interest (2011 - 2016) (317. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.503
Cevap
106
Favori
320.496
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 315316317318319
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Saat 3'e kadar okul 8'e kadar dershane var nasıl bekleyecem ben

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu aksam turkiyede yayinlacak mi ? Saat?

• Arkadaşlar 720p dimension ve TR altyazı düştü yumulun. İyi seyirler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Feyzullah05

Bu aksam turkiyede yayinlacak mi ? Saat?

Sezon finalinden sonra anca yayınlar CNBC. Beklemeyin hiç. İnternetten izleyin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yekialem

S04E01

Sıfırdan başlıyoruz yine yavaş yavaş.. John'un Carter'ın masasını alması da eyi oldu ve makinenin Harold'ı gönderdiği yer sanırım yeni karargah olacak.

gezi olaylarından sonra ülkemizde de muhaliflerin bir ara gündemine gelen mesh network lerin telefonlar için de kullanılabileceğini görmek de ufku açan bir şey oldu benim için.. teknik olarak olabilitesi var mı yani böyle antenler vasıtasıyla bilemiycem gerçekliğini ama teorik olarak bile dahiyane..

spoiler ı açmadım daha izlemedigim icin. bölüm nasıl olmuş?

• Yavaş bir giriş yaptılar. Konu sıkıntısı yok nasılsa, yine güzel bir sezon olacaktır.
  • Hangi sitelere düşmüş dizipubda bulamadım böyle çok iyi dediğiniz her hangi bir site varmı
  • Gelmiş ya la dizi

Dizist de var
  • güzel bir giriş bölümü oldu

finch yeni mekanını buldu heralde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 24 Eylül 2014; 15:52:15 >
  • Yeter artık Elias baş karakterlerden biri olsun. İlk sezonda bi ''Veni, Vidi, Vici'' dedi sonra ortada yok adam. Yeni sezon ilk sezon gibi olacak sanırım, parça parça hikayeler, sonradan bunların birleştiği 2 bölüm ve final.

Bölüme gelirsek bölüm iyiydi her zamanki gibi

Reese'in narkotik olup keş peşinde koşmasına epey güldüm. Tabi Shaw'ın be Finch'in yeni hayatlarına alışma sürecine de. Finch'in makineye bu kadar naz yapması bence anlaşılır birşey değil, ''Bize senatörü öldür dedi :('' diyor ama, Reese ile numara peşinde koşarlarken de bir sürü insanın ölümüne sebep oldular. O zaman işe devam etmeye kararlıydı.

Sonda Finch büyük olasılık ile makinenin kendisini gördü. En son makine kendi kendini taşımıştı, heralde yeraltına filan yerleşti. Finch ile makine arasında yakınlaşma olacak gibi geliyor bana. Finch'in yanında admin yazsa da kaziması yenilense adamın.

• ben çok beğendim bence güzel bir sezon bizi bekliyor

• Harold ne buldu acaba
  • Jax T. kullanıcısına yanıt

mekan buldu herhalde ortam kurulcak
  • quote:

Orijinalden alıntı: gangstar69

Bence daha ilginç bişey buldu hocam mekan bulmak o kadar zor değil

• Elias olayina acayip bir şekilde kahkaha attim. Elias+Finch ofof. Reese, yine adam patakladi, bana kalirsa bu sezon Elias'ı daha sık göreceğiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Surfing with the Alien

Elias olayina acayip bir şekilde kahkaha attim. Elias+Finch ofof. Reese, yine adam patakladi, bana kalirsa bu sezon Elias'ı daha sık göreceğiz.

Comic con da sormuşlardı Elias olayını. Plageman, belki olabilir neden olmasın demişti :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: gangstar69

makineyi buldu bence
  • Bölümün adı Panopticon.

Gardiyanlar hapishanenin en ortasından mahkumlar görmeden onların yaptığı her hareketi izleyebiliyor.
    Bölümün ismine bakarsak makineyi buldu. Fakat mantığım bana çalışacak mekan buldu diyor
  • X@ndeR kullanıcısına yanıt

Yine bomba gibi devam. Root'un işi ne acaba merak ettim. Şu sarışın kadın bizimkilerin başına bela açacak gibi. Sonraki bölümü bekleme derdi başladı hayırlı olsun.

@X@ndeR
    Şarkıyı soracaktım sağolun.

• john ile konuşurken "hiçbir kaynağımız, kütüphane yok" diyordu ben mekan diyorum bu yüzden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 24 Eylül 2014; 17:15:15 >
  • 
Sayfa: önceki 315316317318319
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.