Şimdi Ara

perpetual ozellikli saat tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
2.487
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaslar daha once timex in indiglo ve perpetual ozellikli saatini kullandim. ama saatim bozuldu. simdi bana perpetual ozellikli bir saat tavsiyesinde bulunabilirmisiniz. saatin dayanikli ve fiyatinin (600tl) makul olmasi makbulumdur.

• bu saatlerden hiç biri perpetual özellikli değil
    perpetual özellikli saatler aylara göre 30 ve 31 gün olanları kendisi ayarlayıp bu günlerde tekrar günü ayarlamanızı gerektirmeyen saatlerdir
    otomatik perpetual olarak genelde 12-15.000 dolar civarından başlar fiyatlar Nivrel markası istisnai olarak 6000 dolardan satmış bir ara
    çin malı Sea Gull firması bile 18.000 dolar istiyor kendi otomatik perpetual saatleri için :)

quatz perpetual olarak Seiko nun şu modeli var bütçen dahilinde sanırım timex in bazı modelleri de varmış araştırmadım onu

http://www.hediyesaati.com/urun/seiko-snq103p

ha bunlar arasında hangisini önerirseniz diyorsan giyimin ve tarzın önemli faktör

• quote:

Orijinalden alıntı: muratorkunbalik

merhaba arkadaslar daha once timex in indiglo ve perpetual ozellikli saatini kullandim. ama saatim bozuldu. simdi bana perpetual ozellikli bir saat tavsiyesinde bulunabilirmisiniz. saatin dayanikli ve fiyatinin (600tl) makul olmasi makbulumdur.

seiko snq087 yada snq089 da bakabilirsin. Gösterişli modellerdir.
  • perpetual ozellikli timex mi otomatik orient mi? desem saatlerin gorunusleri ile sikintim yok onemli olan bana sikinti cikarmayacak bir saat istiyorum.
    perpetual ozellik istiyorum hafizam biraz zayif(nobet usulu calisiyorum gunler karisiyor) saatimi hic cikarmak istemiyorum(timex darbeden bozuldu:(( )
    orienti baya tavsiye etmis arkadaslar hakkinda fazla bilgim olmadigi icin seceneklerim arasina aldim. kisacasi timex i tavsiye etmezseniz orien beklentilerimi karsilar mi?
  • saati ayarlamak sorun ise sizin için quartz perpetual tavsiye etmek mantıklı
    timex elbette tercih edilebilir ancak japon markaları var ise benzer fiyatta onları tercih etmeniz daha iyi olur
  • tesekkur ederim.
  • Timex T2N503 siparisi verildi.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.