Şimdi Ara

Permatik in ucunu kirmak?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
1
Favori
28.747
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sakal uzadi kesmesi zor oluyor. Tek bicakli permatiklerden aldim ucunun plastigini kirmam lazim ama nasil kiracagim? Bicakla falan kirmaya calisinca jileti yamuluyor/koreliyor.Yokmu bunun pratik bir yolu?

• Kargaburun kerpeten
  • quote:

Orjinalden alıntı: i have a dream

Sakal uzadi kesmesi zor oluyor. Tek bicakli permatiklerden aldim ucunun plastigini kirmam lazim ama nasil kiracagim? Bicakla falan kirmaya calisinca jileti yamuluyor/koreliyor.Yokmu bunun pratik bir yolu?

Tırnak makası kullanıyordum eskiden. Dikkat edin parmaklarınıza.
  • önce makasla kısaltsan
  • Yan keski
  • tırnak makasınla eklem noktalarını kesecen kesip aşağıya doğru çektir
  • quote:

Orjinalden alıntı: timeless

önce makasla kısaltsan

evet ucunu kırmak çok tehlikeli
    bıyık makası gibi bişey edin baş böle olunca alırsın
  • sanayii testeresi.
    ZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZttttttttttttttttttttt
  • Tırnak makası kesin çözüm.
  • Permatiklerin ucundaki plastik koruyucu kısmını almanın en kolay yolu tırnak makasıdır, böylelikle permatiğiniz favori ve sakalları düzeltmek için etkili bir aparat haline gelir...
  • intahar eden bi tanidigim tirnak makasi kullanarak cikarmisti permatigin icindeki jileti. sana da oneririm
  • quote:

Orjinalden alıntı: SummerGlau

quote:

Orjinalden alıntı: timeless

önce makasla kısaltsan

evet ucunu kırmak çok tehlikeli
    bıyık makası gibi bişey edin baş böle olunca alırsın

tehlikeli mi? traş olmaya başladığımdan beridir jilet kullanıyorum tahriş mahriş hikaye 33 bıçaklı sisteme gerek yok. on numarara ve kontrollü traş ediyor.

•  Permatik in ucunu kirmak?

SAKALLARDAN hemen kurtul...............
  • quote:

Orjinalden alıntı: mktrnk

Permatik in ucunu kirmak?

SAKALLARDAN hemen kurtul...............

aynen tek gecerim banyo yu
  • tirnak makasiyla kirdim
    tavsiye icin tesekkurler

makasla al diyen arkadaslar sakal uzadi derken haci sakali gibi oldu degil :D tiras bicagini tikayacak kadar uzadi demek istedim :D
  • 3 kez deneme girişinde bulundum 3'ündede parmaklarım yara dolmuştu. Bıcakla kırılmıyo arkadaşlar dikkat edin. Aklıma hiç tırnak makası gelmemişti.
  • Saç kesme makinesiyle sakal kesiyorum. Numaralı uçlarından takmıyorum, kesiyorum sakalları, sonra ufak ufak dikenli sakal kalmış oluyor, onları da traş makinesiyle alıyorum. Traş makinesi uzun sakalı kesmiyor. Traş makinesi dediğim de Sinbo'nun şarjlı ufak makinesi. Bir sakıncası var mıdır bu yaptığım durumun? Sakallarım daha hızlı mı çıkar, yoksa çıkma hızında pek bir değişiklik olmaz mı?
  • Ucu kırık permatiği sakal traşı için kullanmanı tavsiye etmem, dehşet yakar. Koltuk altı ve etek traşı için idealdir.
    Pense ile rahatlıkla kırabilirsin.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.