Şimdi Ara

Permaban yedim (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
408
Cevap
5
Favori
11.378
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Açılmış hesabım nasıl rahatladım anlatamam.
  • Oyundaki başarısıyla övünen insanlardan nefret ediyorum. Oyuna günde en fazla 1-2 saat ayrılır. Sanırım sabahtan akşama kadar birlikte LoL girip ve ligi düşük olanları ezmeye çalışıyorsunuz. Kısaca hayattan tokadı yiyenler sanal ortamda kendini "ben usta ligindeyim, "benim hesap diamond 4" türü zırvalıklarla teselli ediyorlar.
  • Durduk yere ban yenmez, westtede yedim diyorsun demekki kullanmissin hile bal gibi. Yok w l yuksekmis falan hikaye bunlar. O zaman tum w/l si iyi oyuncular ban yesin, komik. Neyse iyi olmus gelipte burda diamondum proyum herseyi en iyi ben biliyorum diye hava atamassin artik.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayır anlamadığım hala adamın script drop kullandığını söyleyen var. Haksız banmış geri açmışlar işte ne bu çekememezlik bi anlasam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Devon Jade -- 25 Eylül 2015; 9:16:04 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ledulth

Durduk yere ban yenmez, westtede yedim diyorsun demekki kullanmissin hile bal gibi. Yok w l yuksekmis falan hikaye bunlar. O zaman tum w/l si iyi oyuncular ban yesin, komik. Neyse iyi olmus gelipte burda diamondum proyum herseyi en iyi ben biliyorum diye hava atamassin artik.

okuma alışkanlığı lazım tabi
  • İlk 700 deki bir adama bunları demen komik :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Raides

Oyundaki başarısıyla övünen insanlardan nefret ediyorum. Oyuna günde en fazla 1-2 saat ayrılır. Sanırım sabahtan akşama kadar birlikte LoL girip ve ligi düşük olanları ezmeye çalışıyorsunuz. Kısaca hayattan tokadı yiyenler sanal ortamda kendini "ben usta ligindeyim, "benim hesap diamond 4" türü zırvalıklarla teselli ediyorlar.

gelmiş kıskancımızda. he aynen en az 12 saat lol kasıyoz rankedlardan belli değil mi zaten spam yapıp durmuşuz. ayrıca niye düşük levelleri ezelim? biz burada kıskanç lowlardan cevap bekliyoruz hani hile diyenler oh olmuş diyenler için. aynı senin gibi. geceleri giriyorum lole ben. tek hayatı olan sen değilsin kanka şu tavrından vazgeç. işte olamadın diye bizide pro oyuncu gibi sabah akşam lol atanlar olarak görme. günde 2-3 oyun atıyorum. kıskançlıktan ölcen.

• quote:

Orijinalden alıntı: Flareon

quote:

Durduk yere ban yenmez, westtede yedim diyorsun demekki kullanmissin hile bal gibi. Yok w l yuksekmis falan hikaye bunlar. O zaman tum w/l si iyi oyuncular ban yesin, komik. Neyse iyi olmus gelipte burda diamondum proyum herseyi en iyi ben biliyorum diye hava atamassin artik.

okuma alışkanlığı lazım tabi

tamam diğer üyeliğine girebilirsin
  • Konuyu editle istersen

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Fasmodey

quote:

Hesabım açıldı bile çekemeyen velet, şimdi tükürdüğün her şeyi yalayabilirsin. Hayır nasıl bir nefret nasıl bir çekememezlik anlamadım ki sadece permaban yediğim mesajı okuyup gerisini okumadan beni yargılıyorsun?

Velet diyene bak allahin ergeni. Birini tanimadan klavye delikanligi yapmak kolay. Permaban yiyen hesap acilmaz kredikarti sorunu olmadikca. Hilecisin iste oyle tatmin ediyorsun kendini caresiz cocuk seni.

mavi_şişe_kapağı.icon

• quote:

Orijinalden alıntı: Faulen

quote:

quote:

quote:

Hesabım açıldı bile çekemeyen velet, şimdi tükürdüğün her şeyi yalayabilirsin. Hayır nasıl bir nefret nasıl bir çekememezlik anlamadım ki sadece permaban yediğim mesajı okuyup gerisini okumadan beni yargılıyorsun?

Velet diyene bak allahin ergeni. Birini tanimadan klavye delikanligi yapmak kolay. Permaban yiyen hesap acilmaz kredikarti sorunu olmadikca. Hilecisin iste oyle tatmin ediyorsun kendini caresiz cocuk seni.

mavi_şişe_kapağı.icon

Yalan beyler herkes hileci olmadığını göstermek için aynı ss i atiyor hileci low

• quote:

Orijinalden alıntı: skyfor

quote:

quote:

quote:

quote:

mavi_şişe_kapağı.icon

Yalan beyler herkes hileci olmadığını göstermek için aynı ss i atiyor hileci low

dafuq.

• quote:

quote:

quote:

quote:

mavi_şişe_kapağı.icon

Adamlar kendi demiş detaylı olarak incelemeden banlamıyoruz diye, demekki bi itlik yapmışsın 1-2 ayda cezanı çekmişsin, şimdi gelip burda üste çıkmayaya çalışma. Birde ağlamış mahkemeye versem kesin sonuç çıkar ama çok yorulurmuş canım benim. Hadi sana iyi oyunlar.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

mavi_şişe_kapağı.icon

Adamlar kendi demiş detaylı olarak incelemeden banlamıyoruz diye, demekki bi itlik yapmışsın 1-2 ayda cezanı çekmişsin, şimdi gelip burda üste çıkmayaya çalışma. Birde ağlamış mahkemeye versem kesin sonuç çıkar ama çok yorulurmuş canım benim. Hadi sana iyi oyunlar.

Ya hala konuşuyor boş boş. Hesaplar açıldı anlamıyorsun galiba? Hile kullanıyor olsaydık açılmazdı, gerçi hile kullanmayıp hesapları açılmayan arkadaşlarda var ama senin gibiler anlamaz, bir yerlerinden uydurmayı sever. Flareon'u yan hesabım yaptı adam, west'teki hesabımı da banlı yaptı. Çok seviyorsun uydurmayı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fasmodey -- 25 Eylül 2015; 20:41:08 >

• bu forum nasıl bir yere dönmüş artık bu konu kanıtıdır.iki insan haksız yere banlandıklarını ve başkalarınında aynı sorundan muzdarip olduğunu söylüyor gelip.ama sevgili ''droptan , scriptten'' bronz-silver-gold-plat-dia5 liginde takılmış pek pro forumdaşlarımız sanki hileyi kodlayan , piyasaya süren insanlar bunlarmış gibi acısını çıkartmaya çalışıyorlar.oh iyi olmuş ne güzel olmuş diyorlar.ki konu sahibi arkadaşı forum içi hareketlerinden dolayı pek sevmesemde kötü bir yorum yapmadım zamanında.hal böyle olunca insan derdini anlatıp böyle karşılık bulunca bu sefer onlarda kötü yorum yapan kişilere saldırıyor liglerini , oyunculuklarını öne sürerek ezmeye çalışıyorlar.forumun halini gözler önüne seren güzel bir konu aslında.

küçük , büyük başkalarının acısından , probleminden zevk alan , hoşnut kalan kimse gözümde insan değildir.

• quote:

Orijinalden alıntı: HalfKill

bu forum nasıl bir yere dönmüş artık bu konu kanıtıdır.iki insan haksız yere banlandıklarını ve başkalarınında aynı sorundan muzdarip olduğunu söylüyor gelip.ama sevgili ''droptan , scriptten'' bronz-silver-gold-plat-dia5 liginde takılmış pek pro forumdaşlarımız sanki hileyi kodlayan , piyasaya süren insanlar bunlarmış gibi acısını çıkartmaya çalışıyorlar.oh iyi olmuş ne güzel olmuş diyorlar.ki konu sahibi arkadaşı forum içi hareketlerinden dolayı pek sevmesemde kötü bir yorum yapmadım zamanında.hal böyle olunca insan derdini anlatıp böyle karşılık bulunca bu sefer onlarda kötü yorum yapan kişilere saldırıyor liglerini , oyunculuklarını öne sürerek ezmeye çalışıyorlar.forumun halini gözler önüne seren güzel bir konu aslında.

küçük , büyük başkalarının acısından , probleminden zevk alan , hoşnut kalan kimse gözümde insan değildir.

Teşekkür ederim. Adam olan kimseyle lig üzerinden dalga geçtiğimi göremezsiniz. Şu forumda beni eklemek isteyipte reddettiğim kimse yoktur. Bronz'dur, silver'dır, umrumda değil. Bana kendini kanıtlamışsa ve forumda tavırlarını beğeniyorsam ligi gram umrumda değildir. Fakat bazı gereksizler var forumda, ne kişilik namına bir şey vardır, ne saygı hakeder. Onları neyle ezmemi bekliyorsunuz ki? LoL forumunda hayat üzerinden millete laf sokacak değilim herhalde. Düşünsenize LoL forumu üzerinden ıyy fakir, öğğh tipsiz, pff velet diyorsunuz. En azından herkesin eşit olduğu bir şey üzerinden sinir olduklarımı eziyorum. Yoksa saygıyı hakeden, sakin, sevilesi insanları lig üzerinden ezsem gelin dövün yani.

• Zavallının kaç tane fake hesabı varsa bi ondan yazıyor bi bundan ligci ergen daha öncede sormuştun yine söyliyim 3 sezondur diayım emeğimle kasmadan oynuyorum senin aksine, sen pc yi açmayı bilmezken dota oynuyodum ben, tatmin oldunmu? Birde okuma alışkanlığı yok demiş, senin hayatın boyunca okuduğun kitap kadar yazıyı ben bir günde essay olarak okuyorum dümbük. "westteki hesabımada aynısı oldu." tamam hile kullanmıyosun riot sana gıcık ondan banladı. Hadi şimdi 2klı arkadaşlarına hava atmaya devam et.
  • Hocam aldırmayın adalet yerini bulmuş, geçmiş olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr Reese

Hocam aldırmayın adalet yerini bulmuş, geçmiş olsun.

Teşekkür ederim.
  • Abicim nasıl bir kişilizsizliktir bu türklerdeki ciddi söylüyorum bu huyu yüzünden türkler altta kalamıyor. Haklı çıktıya adam durmadan söylecek yanlış söyleyen adamı ezicek. Ondan sonra Türkler niye inatçı niye altta kalamıyor. E biliyorlar yanlış çıkarsalar deli gibi dalga geçilceğini ezileceğini. Eğer dalga geçmeseniz büyüklük üzerinizde kalıp adam gibi tartışsanız türkiye gelişir abicim ciddi söylüyorum. Lütfen boş yere ezmeye çalışmayın birbirinizi, adam haklı çıktı tamam üstelemeyin artık bir kere de yanlış söylediğinizi kabul edin yeter.
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.