Şimdi Ara

periyodik modemden kopma

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
313
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Evde modeme bağlı bütün aletlerim periyodik olarak modemden çıkıp geri bağlanıyor. Günlük kullanırken sorun olmasada oyun oynarken çok rahatsız edici. Playstationın wirelessini kapayıp kabloyla bağlandım yinede internet koptu. Bağlantım Superonline 10 Mbps fiber limitsiz, modemim Pirelli E4202G. Superonline teknik servisle konuştuğumda bana her hangi bir modemden kopma göremiyoruz dediler. Sorun ne olabilir acaba modem değiştirsem düzelir mi?

• ciergin C kullanıcısına yanıt
    superonline i ara. modemin kanalını değiştirsin. kullandığın kanalda kullanıcı sayısı çok ise kopmalar bundan kaynaklı olabilir. bu işlem sonrasında kopmalar hala devam ederse modemin fişini çek. superonline i ara. modemim bozuldu gelin değiştirin de. gelen arkadaşlara rica edin modemi değiştirmeleri için. arabalarında modem oluyor. yeni bi modem takarlar. aradıgında modemin fişini çekmeyi unutma yoksa uzaktan bağlantı ile görebiliyorlar bir arıza olmadığını. fişi çek ara modem calısmıyor de. 2-3 güne gelecekler. 2-3 gün internetsiz takıl. telefonun internetiyle idare et.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.