Şimdi Ara

PERİYODİK BAKIM ???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
922
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Ben de 2010 HB Focus alarak aranıza katılmış bulunuyorum.

Aracı 10.000 kmde aldım, acaba şimdi bakıma götürmeli miyim? Yoksa 15.000 km yi mi bekleyeyim?

Bir de Ankara'da yetkili servislerden hangisini tavsiye edersiniz?

Garanti süresi bitene kadar yetkili servise gitmeyi planlıyorum.

Yorum ve önerileriniz için şimdiden teşekkürler..

• Trafiğe çıkışından itibaren 1 yıl geçmiş ise bakıma götürmende fayda var, Tan otoya götürebilirsin İstanbul yolunda...
  • quote:

Orijinalden alıntı: kasnakkafa

Merhabalar,

Ben de 2010 HB Focus alarak aranıza katılmış bulunuyorum.

Aracı 10.000 kmde aldım, acaba şimdi bakıma götürmeli miyim? Yoksa 15.000 km yi mi bekleyeyim?

Bir de Ankara'da yetkili servislerden hangisini tavsiye edersiniz?

Garanti süresi bitene kadar yetkili servise gitmeyi planlıyorum.

Yorum ve önerileriniz için şimdiden teşekkürler..

Ankara'da Servis İçin Ford Başer Tavsiyemdir.
  • servis konusunda ford tan memnun olan var mı bilmiyorum. ankara da otokoç a ve tan oto ya götürme derim ikiside sinir bozucu.. diğerlerini denemedim giden varsa, paylaşırsa seviniriz.
  • öncelikle herkese merhabalar aranıza yeni katıldm ve bundan mutluluk duyuyorum..ben ankara eryamanda oturuyorum ankarada yaşayan arkadaşlar bilirler ayaş yolundaki başer bize yakındır.babamla geçen sene başere araba bakmaya gitmiştik niyetimizde almak idi.cebimize kapora parasını bile almıştık.gittiğimizde bizimle hiç ilgilnmediler sanki arabaları bedava veriyorlarmış gibi bir tutum içerisindeydiler yanımıza çağırmamıza rağmen görevlilerden hiç birisi gelmedi yanımızdan geçen görevlilere sorular soruyorduk yarım yamalak cevaplar veriyorlardı çok sinir bozucuydu.belki ilgilenirler diye biraz bekledik ama dayanılacak gibi değildi ve oradan ayrıldık..biraz zaman geçtikten sonra eniştemler bize gelmişlerdi ve ondada focus hb var arabanın bakımının geldiğini ve yaşadığı ilde servisleri pek beğenmediği için burdan bir yere götürelim dedi bende satış boyutu böyle servis boyutunu bilemem bir bakalım istersen dedim kısacası oraya gittik ustalar felan satış elemanlarına göre daha sıcaktılar ilgilendiler eniştemin sorularını yanıtladılar yani biz memnun kaldık tabi bu sizin için referans olur mu bilemem çünkü servisteki ustaların çoğu değişiyor kalitesi artıyor yada düşüyor..tanıkların bazıları ford kullanıyorlar yeri geldiğinde konusu açılıyor ford yetkilileri arabayı sattıktan sonra pek ilgilenmiyorlarmış bakımında tamirinde felan bir gevşeklik oluyormuş genel kanı bu yönde ama arabanınmotoruna performansına konforuna toz kondurmuyorlar zaten sırf bu yüzden katlanıyorum diyorlar.biz de hayranı olduğumuz hb focus titaniumu dayanamayıp 4 ay önce tan otodan aldık en azından onlar satışta ilgiliydiler.bana kalırsa bir otomobil markası adını sadece ürettiği araçlarla değil satış sonrası hizmetiyle de duyurması gerekir.. duyduğum kadarıyla da servis anlamında kalite ford da yok bu gerçekten çok üzücü..

• quote:

Orijinalden alıntı: 6500rpm

servis konusunda ford tan memnun olan var mı bilmiyorum. ankara da otokoç a ve tan oto ya götürme derim ikiside sinir bozucu.. diğerlerini denemedim giden varsa, paylaşırsa seviniriz.

Arkadaş Doğru Söylüyor Ben Götürdüm Bin Pişman Oldum. Ford Başere Gittim Sonra Çok Memmun Kaldım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.