Şimdi Ara

Perisan Haldeyim...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
269
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ilk senemdi bul yıl ygs lysde. Hep dedim kendime 12de bi baslarim calismaya iyi de bir bölüme yerlesirim diye. Bunun icin yazdan beri ygsye calistim. Ogretmenlerim uyardi ygs onemli degil lys onemli diye ben dinlemedim. Ygs ye kadar turkcede hep 38 netlerde geziyordum matematik 20 sosyal 28 civari ve buda bana yetiyordu. Ta ki ygsye kadar bu yil resmen hayallerimize icine edecek bir turkce vardi 25d 15y cikardim matdan 17d 1y sosyal ise 22d 16y resmen bittim 275 aldim ygs5den 230k geldi siralama yikildim o kadar cok ygs ye calistim ki inanamadim bu puani bu siralamayi yaptigima. Hedefim lysden de iyi alip 50k asagisinda bi siralama yapmakti simdi biliyorum cok zor

Mat 15 net
    Edebiyat 35 net civari yapiyorun(cumhuriyet m.edebiyat yok)
    Coğrafya 20 bet civari
    Sizce cekebilir miyim gercekten tm3de 50knin asagisinda olabilir miyim veya olmak icin kac net yapmam lazim simdiden tesekkurler arkadaslar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 50 k altına çekemezsin de 200 k'ya belki.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben de Türkçeden 2-3 yanlış yapardım (dengede). sınavda senin gibi 15 yanlış yaptım
  • oksihemoglobin kullanıcısına yanıt
    Insallah iyi yerler kazanirsin

• quote:

Orijinalden alıntı: kellekel

Insallah iyi yerler kazanirsin

Adam seni trollüyor sen iyi yerleri kazanırsın diyorsun iyi bir lys ile puanZadan hesapla 50k gelir

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.