Şimdi Ara

performans kalite ve yanında karizma

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
502
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar güzel fazla pahalı olmayan Max 1500 tel önerisi istiyorum şu an m7 z1c ve g2 dikkatimi çekiyor gerçekten fakat m7 çok şekil duruyor, telefonla internet whatsapp bir tane de online oyun oynuyorum (performans gerektirmiyor fazla) ama iki sene rahat ettirsin istiyorum. Çok kullanmadığım için biraz şekil olsun istedim önerisi olan var mı :) bunlar dışında da olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Şekil diyorsan zaten M7 2-0 önde başlıyor bana göre. İnternet ve Whatsapp haricinde pek kullanmam demişsin (bir de oyun demişsin fakat ismini yazarsan daha net yardımcı olabiliriz). Bu cihazların hepsi 2 sene rahat götürür zaten. Fakat eğer bir de müzik dinlerim dersen durma M7 al
  • Z1c de g2 de dahaustun.donanima sahipler daha gucluler,iki yildan sonrasi icinde bunlardan biri daha isabetli olur z1compact. Ta gayet sekil karizma kasaya sahip

• z1c çok başarılı bir telefon. bence m7den daha karizma :)
  • Karizm için kuşkusuz M7 ve kamera , müzik ve diğer özellikler içinde M7 daha üstün

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bütçene göre karizma ise m7,,Farklılık ise Lg g flex,,Performans ise Xperia z1
  • M7 nin kamerasi hem G2 hem z1compact gore zayiftir.

• Eğer kamerasını sosyal ağlar için kullanacaksan fazlasıyla yeterlidir, profesyonel kullanıcıysan bilemem tabii. Müzik kalitesi olarak da en iyisi M7'dir. Aslında hiçbiri üzmez ama bana kalırsa bunların arasından isteklerini en iyi karşılayacak olan M7'dir.
  • LG g2 için internette plastik gibi diyenlerin yorumunu okudum biraz soğudum açıkçası ama z1 ile m7 arasında kaldım ikisi de iyi güzel oyun jungle Heat belki onu da oynamam, performansa fazla ihtiyacım olacağını düşünmüyorum kamera normal kullanırım ama bu kullandığım anlar için beni uzmesin z1 şimdi aklımı çeldi iyi de duruyor.

• G2

• Z1C hem karizma hem donanım en iyisi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Z1 ya da Z düşünebilirsin. Compact modelini tasarım anlamında pek beğenmiyorum. Ekranı çerçeveye göre küçük kalıyor. Biraz da kalınlığı var.

Tabi M7 karizmasına erişebilecek bi cihaz yok bana kalırsa. Fakat 1,5 seneden fazla oldu çıkalı. Güncelleme desteği 2 sene sonra kesilebilir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.