Şimdi Ara

performans için kasa fanı alıcam yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
480
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • kasa fanı alıcam yardımcı olurmusunuz en az 1500rpm olsun istiyorum yani ses cok onemli deil ama performansı iyi olsun bide pcnin ozelliklerini sayıyım bi güç kaynağıda yeter mi diye bakın 4 tane kasa fanı alıcam ona göre hesaplayın asus r9 290x direct cu 2 ekran kartı gskill 2*4 1600mhz ram asus z97ar anakart cooler master seidon 120v sıvı soğutma 1tb harddisk 120gb kingston hyperx ssd güç kaynağım 750 w

• quote:

Orijinalden alıntı: TRWilly

kasa fanı alıcam yardımcı olurmusunuz en az 1500rpm olsun istiyorum yani ses cok onemli deil ama performansı iyi olsun bide pcnin ozelliklerini sayıyım bi güç kaynağıda yeter mi diye bakın 4 tane kasa fanı alıcam ona göre hesaplayın asus r9 290x direct cu 2 ekran kartı gskill 2*4 1600mhz ram asus z97ar anakart cooler master seidon 120v sıvı soğutma 1tb harddisk 120gb kingston hyperx ssd güç kaynağım 750 w

10 tane fan taksan bile 50watt kullanmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BerkhanBalta

quote:

Orijinalden alıntı: TRWilly

kasa fanı alıcam yardımcı olurmusunuz en az 1500rpm olsun istiyorum yani ses cok onemli deil ama performansı iyi olsun bide pcnin ozelliklerini sayıyım bi güç kaynağıda yeter mi diye bakın 4 tane kasa fanı alıcam ona göre hesaplayın asus r9 290x direct cu 2 ekran kartı gskill 2*4 1600mhz ram asus z97ar anakart cooler master seidon 120v sıvı soğutma 1tb harddisk 120gb kingston hyperx ssd güç kaynağım 750 w

10 tane fan taksan bile 50watt kullanmaz.

Katılıyorum.
  • Sessiz performanslı model önerebilecek var mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TRWilly kullanıcısına yanıt
    Seidon biraz sesli. Haberin olsun.
  • Akasa viper 14 cm aldım ve çok memnunum yüzde 90 seviyede ses güzel ama bundan sonrasında vızıltı yapıyor :)

Soğutması harika
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.