Şimdi Ara

Pentax K-r veya 550d

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
793
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Makine almaya niyetlendik ama bir türlü karar veremedim, sanalpazar'da Pentax K-r ve EOS 550D için iyi fiyat gördüm bir satıcıda, sizlere danışmak istedim.
    Makineler yurtdışı K-r 1199 lira 550D 1299 lira ikiside 18-55 kit lens ile, belirtilene göre sıfır ürünler ama insan 1000 küsür liradan fazlasını cebinden çıkarınca çekinmeden edemiyor, bu makinelerin refurbished olup olmadığını nasıl anlayacağız satın alınca, satıcı olmadığını söylüyor tam anlamıyla güvenmek mümkün değil.
    Bu fiyattan aşağısını bulamadım, riske girmeye değer mi? yardımlarınızı bekliyorum.

• mrb
    Sanalpazardaki satıcı ile telefonda konuştuktan sonra kesin bir kanıya varıcaksınız bence :)
    Bende K-r istiyorum 550d ye göre tek eksisi hd video kaldıki ben fotograf makinası almak istiyorum :)
    ilgili satıcı önce para sonra mal sistemiyle çalışıp gel satış yapmıyor yada gidip elden alım yapacaksınız dediğine göre oldukca saglam referansları var sanırım öğrenciydi harclığnı kazanıyor.
    Ben ABD den bir tanıdık aramaktayım oradan alım 1050 liraya filan maloluyor japonyadan 1150 idi sanırım.
    1500civarınada vatanda indirim günlerinde oluyor. Tercih sizin.
  • Teşekkürler,
    Güvenemeyip Olympus e-pm1 aldım garantili, ama dediğiniz gibi fotoğraf için pentax k-r daha tercih edilir görünüyor 550D'ye göre, video çekmek öncelikli ise video kamera alınmalı, fotoğraf makinelerindeki cmos algılayıcılar haraketli sahnelerde fena çuvallıyorlar videoda.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.