Şimdi Ara

Penis sertleşmemesi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
8.423
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Normalde sineğe bile sertleşme başlarken şu anda başlamıyor. Bu olay bazı deneyimlerimden sonra ortaya çıktı. Tabi deneyimleri yaşarken çok fazla heyecan yaptım. Deneyimler çok fazla ileri gitmedi ama çok heyecan yaptım. O günden beri eskisi gibi sertleşme olmuyor. Tamamen sertleşme olması için uğraşmam gerekiyor çoğunlukla yarı sertleşme oluyor. Bunun sebebi heyecan mı? Ne zaman düzelme olur veya doktora mı gitmeliyim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shi -- 10 Temmuz 2013; 5:02:48 >
  • bazı deneyimler derken anal deneyimler mi önce ona bi açıklık getirsek ne tür deneyimler? Eğer öyle birşey ise beyin oraya alışmış olabilir dikkatli ol :) yapma öyle şeyler cız
  • Yok öyle deneyimler değil. İlişkiye girme olmadı. Sadece öpüşme vb...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shi

Yok öyle deneyimler değil. İlişkiye girme olmadı. Sadece öpüşme vb...

Heyecan yada gerçekten cinsel bir isteksizlik olabilir. Birde bu durum sadece öpüşmede mi oluyor, daha ötesine adım atamadın mı :)
  • bu sertleşme öyle birşeyki bende de önceden herşeye kalkardı ama bir kıza aşık oldum sonra ayrıldık 1 sene oldu ayrıldığımdan beri sertleşme sorunu yaşıyorum. çok fena aşıktım. yalan söyledi aldattı beni falan. ayrılınca depresyona girmiştim. halen sertleşme sorunum var çok değil ama eskisi gibi değilim. nefret ediyorum ondan ama galiba halen ondan başkasından hoşlanamıyorum ama onu istemiyorum bilmiyorum bende kendimi anlamıyorum böyle bir sorun işte. bende de var yani.
  • XuAr3 kullanıcısına yanıt
    Daha ötesine biz adım atmadık. Cinsel isteksizlik olacağını sanmıyorum. Kızla buluşmadan önce herşey normalken kızla buluştuktan sonra sertleşme değişti.

Öpüşme benim için ilk olduğu için heyecan yaptım.
  • Yıllar önce ilk ilişkiye gireceğim zaman yaşamıştım ben bu olayı, karşımdaki bayan kaldırmak için uğraşmıştı ama olmamıştı. Sonradan araştırmıştım ilk ilişkide heyecan yapmaktan olabilir diye... Muhtemelen sizinki de bu olaya bağlı birşey olabilir.
  • teknoes T kullanıcısına yanıt
    Peki yaşadığınız olay kaç gün sürdü? Yoksa ilişkiden hemen sonra kendine mi geldi?
  • Normalde sertleşiyordu, mastürbasyon yaparken vs. sorun olmuyordu. İlk ilişkiye gireceğim zaman herhalde fazla heyecan yaptım, bir türlü kalkmamıştı. O günü öyle hiçbir icraat olmadan kapattık. Sonraki dönemlerde tam ne kadar zaman geçti hatırlamıyorum ama gene eskisi gibi normal şekilde sertleşme oldu ve ilişkiye girerken hiçbir sorun yaşamadım.
    Senin probleminde bana göre ilk ilişki olayı onu atlatırsan gerisi gelecektir.
  • Muhtemelen cinsel konularda özgüven eksikliği yaşamışsın ve bayanların yanında rahat olamadığın için de bu durum tetikleniyor.Merak etme bir sürü erkekte bu sorunsal mevcut.Bu olayı atlatana kadar,kendini güvende hissettiğin (odan vs. kendini rahat hissetmen gerek) bir yerde bu tür deneyimleri yaşamayı denemelisin.Alıştıktan sonra ise rahatlıkla mekanı değiştirebilirsin.
  • Up
  • ne bitmez derdiniz varmış be kuzum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theseyma -- 31 Mart 2017; 16:44:8 >
  • öyle deme,konu ciddi ve hassas :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mr_eshref -- 27 Nisan 2017; 11:49:17 >
  • Lifta 5 mg kullanan arkadaşımın yorumu;
    -Hani otobüslerde ihtiyaç anında camı kırınız çekici var ya
    *Eee
    -İşte bunda böyle panik yaratacak bir şey yok, günlük vitamin gibi kullanıyorsun, ne baskı var ne gerilim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mr_eshref -- 1 Ağustos 2017; 16:36:12 >
  • Psikolojik bence de :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.