Şimdi Ara

pelerini nasıl alacagım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
520
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar lwlim 44 ve normal oyun parasıyla pelerin almak istiyorum alabilirmiyim aiabilirsem nasıl alacagım clan lideri olmam gerekiyormu?lider clan key ne işe yarar biliyorsanız sölermisiniz?server cypher

• leader clan key senin işine yaramaz pelerin olayına gelince oyun parasına pelerin alamazsın pelerinli bi clan başkanından clan iste öyle olur pelerinin
  • simdi bak.. pelerin alman ıcın ya ally alman lazım ust clan baskanlarından ya da kendı pelerinimi kendim alıcam diyorsan g3 clan yapman lazım en az sonra bi göreve gireceksiniz buyuk bi canavar kesiceksiniz icinden cıkan anahtarı knight clerk e götüreceksin 20m karsılıgı (en az) pelerinini alıcaksın ve 5m ye sembol alıcaksın leader key delos savaslarnda ise yarıyodu bildigime göre.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Antiyou -- 27 Ağustos 2007; 17:14:05 >
  • Ohooo senin öğreneceğin çok sey var daha senin bu topic i görünce ilk Ko oynadığım yıllar aklıma geldi birden skill açmak için para topluyodum para toplarken lvl atlıyorum skill açma fiyatı da artıyordu bende bu kaptan kunbarl beni kazıklıyo mu acaba diyodum Sadece 3k o yüzden 3-5k para isteyenlere genellikle para veriyorum ben.
  • ya ama oyunda kime sorduysam parayla alabilirsin dedi peki üst klan ne oluyo baska i klanın alt kümesinin baskanımı oluyorum o klanın adını sürekl, tasımakmı zorundayım bide g3 ne oluyo np sıralamasımı o sıralama nasıl?
  • clanını grade 3 yapman icin 144k np lazım clandakı adamların toplam npsi 144k yı gecmesi lazım parayla alabilirsin dedikleri sudur üst clan baskanlarına para verirsin onlar ally verir..
  • sundrieste satıyolar
  • quote:

Orjinalden alıntı: Antiyou

clanını grade 3 yapman icin 144k np lazım clandakı adamların toplam npsi 144k yı gecmesi lazım parayla alabilirsin dedikleri sudur üst clan baskanlarına para verirsin onlar ally verir..

yokmu aranızda böle alıvericek olam cypherdayım 15m verebilirim
  • clanın en az g3 olması gerekir sonra pelerin canavarının oldugu yere girersin hazırlıklarınızı yapıp kesersiniz (tabi karısan olmazsa) ve ilk pelerin gelir sonra farklı renk ve desen istersen para karsılıgında alırsın
  • quote:

Orjinalden alıntı: _DrAkOJa_

sundrieste satıyolar

Ha Ha Çok komik ... Biz burda arkadaşımıza yardım etmeye çalışıyoruz...
    ya gerçekten gidip sundriest te ararsa?
    ya yeni bi konu açarsa sundries nerde diye?
  • sen en iyisi ally al boşver g3 zor iş 44 lwl sen yada boşver 500k ya clan kurcağına git lwl kas 55-56 da fln g3 clana girersin uğraşma boşu boşuna
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.