Şimdi Ara

Pegasus Valiz Sayısı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
390
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. Ocak sonunda İsviçre'ye Pegasus Hava Yolları ile uçacağız. İndirimli almış olduğumuz bilette sadece kabin boy valiz vardı. Ekstra valiz tercih etmedik. Şimdi merak ettiğim konu, uçağın içine kabin boy valizin yanında sırt çantasına müsaade ederler mi? Daha önceden deneyimleyen arkadaş var mı acaba?

• şansınıza kalmış.

son 2 aydır, baya zorluyorlar.

• Merhabalar MikaHakkinen. Pegasus Havayolları internet sitesinde kabin boy valizin 55*40*20 ebatlarında olması gerektiğine dair uyarı var Bu boyutlarda kabin boy valiz bulabildiyseniz nereden aldığınızı veya markasını paylaşabilir misiniz? Şimdiden teşekkürler.

• aksinaletinsan kullanıcısına yanıt

Kesin bir şey yoksa şansımızı zorlayalım bakalım ne olacak :))

• Hocam sikinti olmaz normalde ama check-in yaparken gostermeseniz bile olur sirt cantasini zaten ucakta kontrol etmiyorlar ekstradan

• Sırt çantası makul bir şeyse kimse birşey demez, hınca hınç kıyafet dolu sırt çantasına sorun çıkarbilirler.

@bafra55 ölçüyü googla yazarsanız onlarca çıkar.

• @lucky_38 @efemos Çok teşekkür ederim dostlar sağolun..

• merhaba. gittiniz mi bilmiyorum ama başlığı görünce yazmak istedim. bir arkadaşım italya uçuşunda kabin boy valiz + fotoğraf makinası çantası, karısı da kabin boy valiz + kadın el çantası ile sorun yaşamamış. ama kabin boy valiz + sırt çantası olanlara zorluk çıkarmışlar. umarım sorun yaşamazsınız. iyi eğlenceler.

• yaasink kullanıcısına yanıt

Merhaba dostum. İlgin için teşekkür ederim. Pazartesi gidiyorum kısmetse. Uyarıların ve bilgilendirmelerin için teşekkür ederim. Sırt çantasını kabin valize koymayı düşünüyorum, sorun yaşamamak adına böyle bir şey düşündüm şimdilik :))

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.