Şimdi Ara

Pegasus kart +check in hakkında soru

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.605
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • şimdi arkadaşlar pegasus kart ile ilk uçuş bedava kampanyasıyla yurtdışına gidicem.acaba bilet seçerken yemek ve yer seçimi de bedava mı?Toplam maliyetimi karşılıyor yoksa sadece bilet ücretini mi ? Gidenlere bir soralım :)

Bide gidişim Amsterdam a.Dönüşüm kölnden olcak istanbula.Dönerken yapcağım işlem de aynıdır heralde.ilk defa dış hatlarda uçacağım için bilmiyorum tam olarak.Şimdi ben biletimi elektronik ortamda(siteden) alcam.bir çıktı gibi bişiyini alırım.dönüş günü kölnde havalimanında check-in yapıcam.bu kdr değil mi ? :D

• Malesef sadece uçuşu karşılıyor, ekstra olan şeyleri değil (fazla bagaj, yemek, yer seçimi gibi) Ben henüz almadım hediye biletimi ama mail attım,bu cevabı verdiler..

Çıktı olması yeterli, hatta gerek de olmayabilir. Kimlik, rezervasyon numarası şart..
  • Ben de karta başvurdum yaklaşık 17 gün önce. Henüz gelmedi. Bilgileri öğrenip bileti şimdiden alabilir miyim, acil de biraz :)
  • Bu arada bana sonradan şöyle dediler:

quote:

Yurtdışı uçuşlarda hediye biletin vergisi ve hizmet bedeli misafire aittir.

Böyle olursa mahkemeye bile giderim, resmen dolandırıcılık bu.. Neyse daha almadım, alırken ortaya çıkar..
  • quote:

Orijinalden alıntı: afd92

Bu arada bana sonradan şöyle dediler:

quote:

Yurtdışı uçuşlarda hediye biletin vergisi ve hizmet bedeli misafire aittir.

Böyle olursa mahkemeye bile giderim, resmen dolandırıcılık bu.. Neyse daha almadım, alırken ortaya çıkar..

20 tl tutar sanırım yurt içinde minimum
  • Yurtdışı uçuşlarda 70-80 Lira civarı.. Kampanya da herşey dahil,hiçbir ücret ödemeden diyordu.. O yüzden dedim.
  • evet ekstralar dahil değil aradım sordum.

vergi ve masraflarıda karşılıyor arkadaşlar merak etmeyin.Ben biletimi aldım.1.050 TL bedava.Merak etmeyin hiç bir problem yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: spygame

evet ekstralar dahil değil aradım sordum.

vergi ve masraflarıda karşılıyor arkadaşlar merak etmeyin.Ben biletimi aldım.1.050 TL bedava.Merak etmeyin hiç bir problem yok.

mahşallah bilet bayağı pahalıymış. Normalde olsa kartı alma derdim malum kart aidatı ayda 70-80. 3 yılda 210 yapıyor ama 1000 Tl'lik bilet için bir 12 yıl falan kullanman lazım kartı ki o zamanda mil puan falan yine bir uçuş bedavaya gelir. Ödeme günlerini aksatmazsan süper olur ama seni de hiç sevmezler:D
  • quote:

Orijinalden alıntı: tokatyollaritasli

quote:

Orijinalden alıntı: spygame

evet ekstralar dahil değil aradım sordum.

mahşallah bilet bayağı pahalıymış. Normalde olsa kartı alma derdim malum kart aidatı ayda 70-80. 3 yılda 210 yapıyor ama 1000 Tl'lik bilet için bir 12 yıl falan kullanman lazım kartı ki o zamanda mil puan falan yine bir uçuş bedavaya gelir. Ödeme günlerini aksatmazsan süper olur ama seni de hiç sevmezler:D

yıllık kullanım ücreti 70 tl.ztn kapatırsan 70 tl ceza kesiyolar bi tek başka bişi yok

• Kart oldugu icin yeri kendileri ayarlıyor uyanıklar. Parayla alsan secme hakkina sahipsin.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.