Şimdi Ara

Pedere Philips 42PFP5332 42' ile süpriz yapılır mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
668
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Philips 42PFP5332 42" plazma haftosonu mavibilgisayarda indirimde. Daha çok uydu yayını izleyen ev ahalisine euro2008 öncesi hoş bir süpriz olur mu? 1600ytl ye geliyor, fiyat performans açısından değerlendirir misiniz.?(Ben LCD den caymam ps3+hdmi çıkışlı pc)

Peder: vay niye LCD almadın der mi ki ? Oled ler çıkmadan önce iyi bir geçici çözüm mü sizce? (muhtemelen digiturk plusla kullanılır 2-3 aya)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi surur1 -- 30 Mayıs 2008; 22:11:54 >

• Açıkcası süper bir süpriz babanız için.
    Benim valide de akrabalardan görüp içini çekiyordu "İnce Televizyon" diye bende kıyamadım ve gittim plasma aldım.
    Annemde çok memun ama bu gibi yerlere para harcanmasından şikayet edem babam çalışmadığı günler hepimizden çok seyrediyor.
    Özelliklede digiturkte ki film kanallarını.
    Babanızı bilemiyorum ama belki en kötü ihtimal ilk başta para harcadığınız için içerlesede aslında içten içte oldukça fazla hoşuan gider.
    Sd yayın seyredeceğinden dolayıda lcd değilde plasma daha da iyi bir seçim olmuş bence.
  • quote:

Orjinalden alıntı: surur1

Herkese selamlar olsun,
    Philips 42PFP5332 42" plazma haftosonu mavibilgisayarda indirimde. Daha çok uydu yayını izleyen ev ahalisine euro2008 öncesi hoş bir süpriz olur mu?

Parayı sen vereceksek olur da..dönüp dolaşıp babandan çıkacaksa bilemem...
  • quote:

Orjinalden alıntı: HiGHWAYMOUSE

quote:

Orjinalden alıntı: surur1

Herkese selamlar olsun,
    Philips 42PFP5332 42" plazma haftosonu mavibilgisayarda indirimde. Daha çok uydu yayını izleyen ev ahalisine euro2008 öncesi hoş bir süpriz olur mu?

Parayı sen vereceksek olur da..dönüp dolaşıp babandan çıkacaksa bilemem...

inşallah baban uçan tekme ile sana sürpriz yapmaz

şaka bir yana bu fiyata iyi panel..bence alabilirsen bunun 50 sini al..f/p olarak süper..ama izleme mesafen 4m.den az olmasın...maçlar çok keyifli..tabii 42 de olur..babanla iyi seyirler...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.