Şimdi Ara

pcdepo da PACKARD BELL TJ75-JO-282TK neden bu kadar ucuz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
5.698
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://www.pcdepo.com/asp/product/77931/PACKARD-BELL-TJ75-JO-282TK-Core-i5-460M-2-53GHZ-4GB-500GB-1GB-HD5650-15-6-Notebook-W7B
    bu ürünü pcdepo.com dan world le 12 taksitle 1248 tl ye almayı düşünüyorum fakat fiyat neden bu kadar ucuz anlayamıyorum bilmediğim bişeylermi var diye kıllanıyorum açıkçası ve siteye güvenebilirmiyim ? teşekkürler.

• Bir sorun yok. Hatırlattığın iyi oldu, diğer başlığa da tavsiye edelim.
  • Dün bende sizden sonra baktım ama site hakkındaki şikayetler hoşuma gitmedi kullanılmış ürünü gönderiyorlarmuş şikayet var'a bakarsanız görürsünüz.
  • bende bu ürünü düşünüyordum ama şimdi aklım karıştı kullanılmış ürünler gönderiliyormuş diyince, gerçekten fiyatı uygun..
  • quote:

Orijinalden alıntı: 07mg32

http://www.pcdepo.com/asp/product/77931/PACKARD-BELL-TJ75-JO-282TK-Core-i5-460M-2-53GHZ-4GB-500GB-1GB-HD5650-15-6-Notebook-W7B
    bu ürünü pcdepo.com dan world le 12 taksitle 1248 tl ye almayı düşünüyorum fakat fiyat neden bu kadar ucuz anlayamıyorum bilmediğim bişeylermi var diye kıllanıyorum açıkçası ve siteye güvenebilirmiyim ? teşekkürler.

Bende bu ürünü almaya kadar verdim umarım bir sorun çıkmaz..

• quote:

Orijinalden alıntı: BLue1xiR

quote:

http://www.pcdepo.com/asp/product/77931/PACKARD-BELL-TJ75-JO-282TK-Core-i5-460M-2-53GHZ-4GB-500GB-1GB-HD5650-15-6-Notebook-W7B

Bende bu ürünü almaya kadar verdim umarım bir sorun çıkmaz..

Bende bu ürünü düşünüyorum ama herhalde hızlı aldan alabilirim 80 tl pahalı ama daha problemsiz gözüküyor daha önce onlardan camera almıştım problem çıktı çok kolaylıla geri aldılar ve hemen para iadesi yaptılar. Tabii biraz daha bakınacağım bayram sonrası süpriz ucuzluk olabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: modakartalı

Bende bu ürünü düşünüyorum ama herhalde hızlı aldan alabilirim 80 tl pahalı ama daha problemsiz gözüküyor daha önce onlardan camera almıştım problem çıktı çok kolaylıla geri aldılar ve hemen para iadesi yaptılar. Tabii biraz daha bakınacağım bayram sonrası süpriz ucuzluk olabilir.

Hızlıal dengesiz bir firma. Daha doğrusu Gold Bilgisayar diyelim. Buna göre alacaksan, PC Depo kat kat üstün bir firmadır müşteri hizmetleri hususunda. Boşuna 80 lira bayılma derim. Tabi mail order ile alışveriş şart PC Depo'da.
  • Sipariş verdim pcdepodan kredikartı ile alıyorum acaba bayram,haftasonu vs. ne zaman elime ulaşır ?
  • ben aldım ürünü bimeksten , 1300tl ye , makınenın o denlı ucuz olmasının sebeplerı :

1-windows basıc koymuslar (aldıgımdan berı kufur edıyorum)
    2- bari ekranı da olsun dıye bir lcd koymuslar,cok dandık
    3-kasa bastan asagı plastık

ancak :
    1-anasını aglatan uygulamalar acıyorum ,bana mısın demıyor calıstırıyor kerata hem de performanslı bır sekılde , 2 sanıye de photoshop mu acılır ,süper
    2-oyun hususunda cok memnunum
    3- toplam 4-5 saat gta ve call of duty oynadım , oyunlardan cıktıgımda sıcaklık 45-46 dereceydı

git al pcdepodan kacırma derım...

2 gundur windows premıum nasıl yuklerım yukseltırım dıye mahsun mahsun bakınıyoırum ,, home basıc cok dandık ,rezalet...
  • Pazartesi kargoya verirler. Salı elinde olur. Tabi mail order prosedüründe bir hata olmazsa...
  • quote:

Orijinalden alıntı: jay jay justified

Pazartesi kargoya verirler. Salı elinde olur. Tabi mail order prosedüründe bir hata olmazsa...

Pazar günü şehir dışına çıkıyorum yarın verseler kargoya çok iyi olurdu ama bayram dolayısıyla sanırım hafta başına sarkacak..
    Kargo kendi adıma ancak kredi kartı başkasının üzerine ve ödeme konusunda kart sahibiyle iletişime geçecekler sanırım.. mail order prosedüründe kredi kartı ve kimlik fotokopisi göndermemiz gerekiyor mu acaba ?
  • PC Depo'dan sipariş vermedim ama kredi kartı fotokopisini gönderiyorsun. Kimlik için bir şey söyleyemeyeceğim. Firmayı ararsan daha iyi olur.
  • bende yapmadım ama kimlik ve kredi kartı fotokopisi istiyolar diye okumuştum prosedürü bu bilgileri alınca istedikleri gibi alışveriş yaparlarmıki acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 07mg32 -- 18 Kasım 2010; 18:51:15 >
  • Kredi kartı fotokopisi gönderice arkadaki 3 haneli güvenlik şifresini kapatmak gerekir sanırım yoksa istedikleri zaman alışveriş yapabilirler ve para çekebilirler ?
  • Pc Depo'dan alıntıdır:
    Soru : İnternetten sipariş verdim ancak kredi kartı bilgilerim alınmadı sitenizden kredi kartı ile ödeme nasıl yapılacak ?
    Cevap : Web sitemiz üzerinden kredi kartıyla ödeme seçeneğimiz müşterilerimizin isteği üzerine kaldırılmıştır. Ürününüzün site üzerinden siparişini verdikten sonra,ödeme tipi olarak hangi bankanın Kredi Kartı ile ödeme yapmak isterseniz onu seçerek,devam et butonuna basmalısınız. Daha sonra siparişinizi onaylarsınız. Daha sonra Müşteri temsilcisi sizi arar ve mailiniz veya faksınıza mail order formu gönderilir bu formun amacı sizin hangi ürün karşılığında ne kadar tutar kredi kartınızdan çekileceğini onaylıyorsunuz bu formla. Bize bu formla birlikte kredi kartı fotokopinizi ve kimlik fotokopinizi fakslarsınız işleminiz yapılır ve ürününüz ups kargo ile aynı gün içinde kargoya verilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emre4232 -- 19 Kasım 2010; 11:25:38 >
  • bu ürün pcdepoda kalmamış bende hızlıal.com dan sipariş ettim ama kredi kartıyla alışveriş çok güvensiz
    kredi kartının numarasını ad saoyadını son kullanma tarihini ve güvenlik kodunu(kartın üzerinde yazan bilgileri) girdik hemen parayı hesabımızdan çekmişler kart sahibiyle hiç irtibata geçmiyolar bu ne demek? yani kartınızı biri bulursa rahat rahat internetten alışveriş yapabilir demek kredikartlarınızı iyi kollayın devir kötü
  • quote:

bu ürün pcdepoda kalmamış bende hızlıal.com dan sipariş ettim ama kredi kartıyla alışveriş çok güvensiz
    kredi kartının numarasını ad saoyadını son kullanma tarihini ve güvenlik kodunu(kartın üzerinde yazan bilgileri) girdik hemen parayı hesabımızdan çekmişler kart sahibiyle hiç irtibata geçmiyolar bu ne demek? yani kartınızı biri bulursa rahat rahat internetten alışveriş yapabilir demek kredikartlarınızı iyi kollayın devir kötü

pcdepoda mail order sistemi olduğundan bana güvenli geldi ancak hızlıalda bu sistem yok sanırım, mail attım pcdepoya pazartesi ihtalatçı firma ile görüşeceklerini ve stoklara ürünün tekrar gelebilme olanağı olduğunu söylediler bende onu bekliyorum önümüzdeki hafta içi pcdepoya gelmezse hızlıaldan sipariş edicem..

• quote:

bu ürün pcdepoda kalmamış bende hızlıal.com dan sipariş ettim ama kredi kartıyla alışveriş çok güvensiz

bu tarz sorunlar yaşamamak için mail order daha güvenli...bi yöntem şirketin adı sanı belii herşeyi ibraz ederler heryere,
  • ayın 19 unda sipariş verdiğim ürünü bugün saat 2 gibi kargodan aldım hızlıal dan 12 taksitle 1344 tl ye aldık bide soğutucu hediyesi var klavyeye alışmak biraz zaman alıcak gibi bi sıkıntı yok şimdilik bakalım inşallah olmazda.
  • quote:

ayın 19 unda sipariş verdiğim ürünü bugün saat 2 gibi kargodan aldım hızlıal dan 12 taksitle 1344 tl ye aldık bide soğutucu hediyesi var klavyeye alışmak biraz zaman alıcak gibi bi sıkıntı yok şimdilik bakalım inşallah olmazda.

Benim de ayın 17'sinde PC Depo'dan verdiğim sipariş elime ulaşmadı.UPS kargo çok titiz ! Evime 100 m olan şubeye değilde , bilmem neredeki şubeye göndermişler.Telefon açtım.Yarın sabah buradaki şubeye bırakacaklar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emre4232 -- 23 Kasım 2010; 20:11:04 >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.