Şimdi Ara

PCden DSmart izlemek için öneri (mevcut iki yoldan hangisi daha iyi)?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
2.999
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar forumda bu konuyu incelerken Pc'den nasıl Dsmart seyredebilirim... şeklinde bir konuyu okudum ve orada cevep veren arkadaşlar EasyCap Görüntü & Ses Kaydedici ürününden bahsetmişler, ben ise daha önce bu işi yapmak için Dark USB Analog Zaman Ayarlı Kayıt Özellikli Harici Mobile TV Kartı almayı düşünmüştüm.
    şimdi bunlardan;
    EasyCap : 25 TL
    Dark USB : 75 TL
    fakat benim merak ettiğim hangi yolun daha verimli (performans), kolay (kullanım, arayüz ve oynatma) ve özellikli (kayıt formatları, ses ve video kalitesi) olduğu.
    50 TL için daha sonra keşke Dark'ı alsaydım demek istemediğim gibi, verimli olmazsa 50 lira fazladan verip birde keşke EasyCap alsaydım demek istemiyorum.

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Dark USB Analog Zaman Ayarlı Kayıt Özellikli Harici Mobile TV Kartı

EasyCap Görüntü & Ses Kaydedici

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlpDemir -- 29 Nisan 2012; 20:21:06 >

• dsmartı ancak modul ıle satın alıp ızlıyebılırsın

kısaca bahsı gecen cıhazlarda modul gırısı varsa ızlersın
    yoksa olmaz
  • D-Smart Uydu alıcım zaten var, ben sadece görüntüyü bilgisayar (dizüstü) ekranına aktarmak istiyorum o kadar.
  • video çıkışını kullan ama aynı kanalı izlersin vede video in varsa...
  • quote:

Orijinalden alıntı: nevrotikstar

video çıkışını kullan ama aynı kanalı izlersin vede video in varsa...

Biraz daha açarmısınız? İlk mesajda belirttiğim ekipmanlara ihtiyaç duymadan mı seyredebilirim? Eğer öyle ise bağlantıyı nasıl yapılandırmalıyım?
    Yok bu ekipmanlardan biri gerekliyse; hangisi daha verimli olur?
    Teşekkürler.

NOT: Yapmak istediğim D-Smart Uydu alıcıyı bilgisayara bağlayıp bilgisayardan izlemek yani Televizyonu artık D-Smart için kullanmayacağım (Televizyondan izlemek söz konusu olmayacak).

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlpDemir -- 29 Nisan 2012; 19:53:32 >
  • D-SMART alıcısında RCA çıkışta var... Sarı olan Video çıkışı kırmızı sağ ses çıkışı beyaz sol ses çıkışı... tv kartında av giriş varsa kullanabilirsin...

örnek resim...
  • hdmi çıkışlı uydu alıcını varsa digital girişi olan bir monitörde izlersin. pc kasasını bile açmana gerek kalmaz.
  • dark usb de composite giriş svideo girişleri var, easycap te de composite giriş mevcut . bu yüzden sadece sd olarak bilgisayarda izleyebilirsin ve sd olarak kayıt yapabilirsin. hangisi ucuzsa onu al derim. eğer YPbPr yani component girişler olsaydı hd olarak pc de izleyebilirdin ve hd olarak kayıt yapabilirdin.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.