Şimdi Ara

pc yi açtığımda ayarlarım sıfırlanıyor kaydedilmiyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.783
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar dün elektrik gitti geldi pc yi açtığımda tüm ayarlarım sıfırlanmıştı yani sanki yeni format atmışım gibi olmuştu öyleki masa üstümde sadece çöp kutum vardı neyse tekrar düzelttim pc yi kayaıp açıyorum tüm ayarlar siliniyor sistem geri yukleme yaptım faydasız gelen hatalar bunlar

windows yerel saklanan profili yükleyemiyor hasar görmüş profil veya yetersiz güvenlik hakları buna sebep oluyorr

sonra windows yerel profili bulamıyor yaptıgınız ayarlar bilgisayar kapandıgında kaybolacak

gecici profil kulalanarak oturum açmanızı sağlıyor diyo bide

bu durumda ne yapmalıyım yardım edermisiniz?

• windows dosyaların zarar görmüş olabilir kendi dosyalarını yedekle bi format at yada hiç bişi silmeden üstüne tekrar yükleme yap windows'u
  • sorun şu ki bende format cd si yok başka bir çareside yok mu acaba :(
  • deep freeze programı mı yüklü?
  • yok o şekilde hiçbir program yuklu değil elektrik gidince öyle oldu ayarlar kapanıp açılınca sıfırlanıyor masa üstünde sadece çöp kutum oluyor sanki yeni format atmışım gibi yani
  • o zaman sistem geri yükleme tavsiye ederim.google de aratırsan nasıl yapacağını anlatan resimli anlatımlar bulursun.sistem geri yükleme kesin çözüm
  • malesef onu en başta denedim öyle sistem geri yuklemelik bir çözüm değil hiçbir değişikliği olmadı sistem geri yuklemeden sonrada :(
  • Dostum öncelikle geçmiş olsun .. Aşırı güç kaybı yada yüklemesinde (elektirik gidip gelme) de pc nin bileşenlerinden biri yada işletim sistemi zarar görebilir.. Sen şanlısın ki sadece windowstan bir kaç dosya silinmiş oda sanırım xp ara yüz spechh vs vs .. bazen bu aşırı güç geliş gidişi ekran kartı ram yada anakartı yakıyor.. Senin yapacağın tek şey format atıp xp yeniden yüklemek
  • sanırım başka çözümde yok gibi biyerden cd bulcaz artık çok saolun arkadaşlar uğraştınız benimle teşekkür ederim hepinize kolay gelsin :)
  • Konuyu hortlatmak gibi olmasın da
    aynı sorunlar bende de başladı neler yaplmalıyım? win8 enterprise kullanıyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.