Şimdi Ara

PC yeni bir GPU ile açılmıyor.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
110
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Birkaç gün önce eski bir HD7970 ile çalışan ve şimdi yeni bir 2070 Super satın alan yeni bir sistem buldum. Sorun PCIe Slot 1'de açılmamasıdır. GPU'yu Slot 2'ye yerleştirirsem fakat MSI'nin EZ Debug LED'lerinde bana bir VGA hatası verir. Başka bir eski, bilinen çalışma, nVidia kartı denedik ve aynı sorunu yaşıyor.

Sistem aşağıdaki gibidir:

MSI MPG X570 Oyun Pro Karbon Ryzen 5 3600 16 GB DDR4 3200 Trident Z RAM (2x8Gig) Sezonluk (Odak Artı Altın) 750W PSU eski GPU: Gigabyte Radeon HD7970 Windforce 3 (8 + 6pin) yeni GPU: Palit RTX2070 Süper GameRock Premium Edition ( 8 + 8pin) eski bilinen çalışma: Asus GTX980 (6pin)xnxx xxx

Eski kartım çalıştığından PSU olamaz ve zaten 2 kişiyi daha denedi. Hiçbir şey değil. MoBo da en yeni BIOS'a sahip. PSU, açmaya çalışırsam ve sistemin başlamasını engelliyorsa, nVidia kartlarından biriyle bir tık sesi çıkarır. Şu anda oldukça sinirliyim ve CMOS'u sıfırlamak, kartları ileri geri değiştirmek vb. Dahil neredeyse her şeyi denedim. NVIDIA kartların bir şeyi kısaltması olabilir mi?

Sistemimde neler olup bittiği hakkında bir ipucu var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GeorgeMendes -- 1 Ağustos 2019; 22:48:25 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.