Şimdi Ara

PC YARDIM ARKADASLAR!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
186
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ii gunler arkadaslar benim pc ile ilgili bir problemim var ve siz bilenlere danismak istedim.soyleki yaklasik 3 hafta once bigun pc yi actim ve heryerde sanirim windows dosyalari olsa gerek parca parca dosya gordum.ornegin masaustunde yapilandirma ayari dosyasi,c diski sayfasinda program files-documents and settings ve windows haricinde yaklasik 10 tane daha ek dosya var.kimisi golge seklinde yani bi degisiklik yaptirmiyor.bikısmının üstünde found000,found001,system volume information,msdos yazili ve cogusu sistem dosyasi.ayrica kendi olusturdugum dosyalarin icerisine de desktop(yapilandirma ayari dosyas) ve thumbs(veri tabani dosyasi) eklenmis.bunlar nerden geldi?sakincalımıdırlar?nasıl ortadan kaldırırız ?bi fikri veya bilgisi olan varmı?
    şimdiden teşekkürler.

• bir pencere ac: araclar>klasor secenekleri>gorunum>varsayilani yukle
  • arkadasim peki dedigin islem bu olaydan sonra yapmis oldugum degisiklikleri veya yuklemeleri etkilermi?
  • bu arada denedim ancak bir degisiklik olmadı.baska bu konuda bilgisdi olan arkadas varmı?format mı atacagız guzelim körpe pc ye ??bi care sunun arkadaslar
  • cevap verecek kimse yokmuuu ??????
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.