Şimdi Ara

Pc tv bağladım ama görüntü yok

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
569
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba yeni bir ekran kartı aldım msi geforce 660ti hdmi çıkışı var ama tv bagladıgımda görüntü alamıyorum. nvdia ayarlarında çoklu monitor açık hem orda hemde win 7 görüntü de iki monitor de tanımlı gözüküyor. hdmi kablo iki tarafıyla da denedim olmuyor kabloyu monitöre bagladımda görüntü var yani kablo sağlam. normalde dvi baglantı ile monitor baglanıyorum dvi baglantıyı cıkarıp monitörü tamamen devre dışı bırakıp hdmi ile tv bagladım gene görüntü gelmedi. Sorun nedir sizce ne yapmayalım..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vordach -- 11 Şubat 2013; 21:26:11 >

• arkadaşlar yardım edicek yok mu kimse?
  • quote:

Orijinalden alıntı: vordach

Merhaba yeni bir ekran kartı aldım msi geforce 660ti hdmi çıkışı var ama tv bagladıgımda görüntü alamıyorum. nvdia ayarlarında çoklu monitor açık hem orda hemde win 7 görüntü de iki monitor de tanımlı gözüküyor. hdmi kablo iki tarafıyla da denedim olmuyor kabloyu monitöre bagladımda görüntü var yani kablo sağlam. normalde dvi baglantı ile monitor baglanıyorum dvi baglantıyı cıkarıp monitörü tamamen devre dışı bırakıp hdmi ile tv bagladım gene görüntü gelmedi. Sorun nedir sizce ne yapmayalım..

televizyonun menüsünden hdmi girşini seçtinizmi örneğin bende philips led tv var uydu scart girişinden bağlı laptopu hdmi ile bağlayınca görüntü gelmiyo menüden hdmi girişini seçiyorum öyle görüntü geliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: vordach

Merhaba yeni bir ekran kartı aldım msi geforce 660ti hdmi çıkışı var ama tv bagladıgımda görüntü alamıyorum. nvdia ayarlarında çoklu monitor açık hem orda hemde win 7 görüntü de iki monitor de tanımlı gözüküyor. hdmi kablo iki tarafıyla da denedim olmuyor kabloyu monitöre bagladımda görüntü var yani kablo sağlam. normalde dvi baglantı ile monitor baglanıyorum dvi baglantıyı cıkarıp monitörü tamamen devre dışı bırakıp hdmi ile tv bagladım gene görüntü gelmedi. Sorun nedir sizce ne yapmayalım..

hallettin mi sorunu
  • Sangello kullanıcısına yanıt
    Hallettim sorun kablodaymış başka bir hdmi kablo alınca görüntü geldi.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.