Şimdi Ara

[PC] PES 2012 ONLINE MASTER LIG ANA KONU (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.761
Cevap
13
Favori
308.342
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Maç kazanamıyorum. Neymar ve de jong bende..
    Atağa bile çıkamıyorum , paslar yerini bulmuyor hemen kapıyorlar.
    300'e kadar düştü puanım..İlk başladığımda 7 de 7 yaptım , sonra transfer yaptım , işte herşey ondan sonra oldu.
    diğer modlarda normal takımlarla oynadığımda yeniyorum , ama master league de yapamıyorum , yardımcı olacak yok mu ?
  • Eger elindeki kadro iyi ama sen oynatamiyorsan antrenor modu musabakalarinda takil. En azindan para kazanirsin
  • bağlantı sorunları olanlar için önerim. online oynaken sisteme yük binen programları kapatmanız ve antivürüs programını devre dışı bırakmanızdır. böylelikle ping değerleriniz bariz bir şekilde düşecektir. sorunsuz bir şekilde online oynamanız için bağlantının yükseklliği değil pingin düşük olması önemlidir. tüm avrupa ile online oynamanız için minımum 2 mbit bağlantı hızı yerterlidir. dns adresi kullanacaksanız muhakkak ttnet dns lerinden birini kullanın. farklı ülkelerin dns adresleri pingi yükselmesine neden oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deta53 -- 4 Ekim 2011; 0:08:07 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: heavy86

Maç kazanamıyorum. Neymar ve de jong bende..
    300'e kadar düştü puanım..İlk başladığımda 7 de 7 yaptım , sonra transfer yaptım , işte herşey ondan sonra oldu.
    diğer modlarda normal takımlarla oynadığımda yeniyorum , ama master league de yapamıyorum , yardımcı olacak yok mu ?

kardeş neymar a falan para vereceğine ilk once gelişmekte olan futbolculara para harca... ilk gelen standart kadroyu sat her bolgeye az ama oz adamlar al. bu sene hep Türk arkadaşlarla karşılaşıyorum orjinal alan çok mu yoksa bana mı denk gelio 12 13 maç falan yaptım 3ü yabancıydı sadece...
  • Sorunumu çözdüm sonunda bu Modemden DMZ yi etkinleştirdiğimde yani bütün portları acık hale getirdigimde sorun çözüldü
  • ACABA MODEMDEN KABLOSUZU ETKİNLEŞTİRDİĞİMİZ ZAMAN VE KABLOSUZ İNTERNETİMİZİ BAŞKA BİRİ KULLANDIĞINDA OYUNA ETKİSİ NASIL OLUYOR ONU BİLEN VARMI?
    BU ARADA YENİ KATILDIM
    KULLANICI ADI:nedamed
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustafa323

eski onlinecılardan kim kaldı ;) softdisk çook saol güzel kardeşim çok yardımcı oldun

Ne demek kardeş, yardımcı olabildiysem ne mutlu bana
  • quote:

Orijinalden alıntı: nedamed

ACABA MODEMDEN KABLOSUZU ETKİNLEŞTİRDİĞİMİZ ZAMAN VE KABLOSUZ İNTERNETİMİZİ BAŞKA BİRİ KULLANDIĞINDA OYUNA ETKİSİ NASIL OLUYOR ONU BİLEN VARMI?
    BU ARADA YENİ KATILDIM

Oyuna etkisi olur. Hem sana, hem karşı tarafa....

Lagger şeklinde kızan mesajlar da alabilirsin karşı taraftan....
  • quote:

Orijinalden alıntı: softdisk

quote:

Orijinalden alıntı: nedamed

ACABA MODEMDEN KABLOSUZU ETKİNLEŞTİRDİĞİMİZ ZAMAN VE KABLOSUZ İNTERNETİMİZİ BAŞKA BİRİ KULLANDIĞINDA OYUNA ETKİSİ NASIL OLUYOR ONU BİLEN VARMI?
    BU ARADA YENİ KATILDIM

Oyuna etkisi olur. Hem sana, hem karşı tarafa....

Lagger şeklinde kızan mesajlar da alabilirsin karşı taraftan....

nasıl yapacaz ortak kullanıyoruz. iki kişi kablosuz benden alıyor. zaten dün gece ilk maçlarda oyundan attı. hızı 16 mbt e kadar olan ratifeye çıkaracağım. bir ayrarı olur mu dersiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: heavy86

Maç kazanamıyorum. Neymar ve de jong bende..

oyuncuların form ve yorgunluk durumlarına bir bak . bende ilk maçlarda kazanmıştım. sonra mağlubiyetler başladı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PalabıyıkRocky -- 4 Ekim 2011; 10:28:47 >
  • OYUN HAKKINDA ÖNEMLİ PÜF NOKTALAR

Oyun 2011 e göre çok daha kolay geldi bana... 3 gün oynadım. 60 a yakın maç yaptım, sadece 7 mağlubiyet var... 40 maçtır yenilmiyorum... 70 milyonu geçmiş durumda kadro... Buradan bakınca da oyunda kadro yapmanın ve bütçeyi artırmanın ne kadar kolay olduğu belli oluyor zaten. İlk oynadığım gün 6. maçımdı sanırım, birine 9-0 yenildim (1994 den beri bilgisayarda futbol oynuyorum, aldığım en farklı mağlubiyet) ve oyunu kapattım... Adam ileriye bütün hızlı adamları toplamıştı, benim defans darma duman olmuştu. Demek ki defansı toparlamak lazım dedim. Sonra antreman menüsüne girdim, orada defans yapmayı çok güzel öğretiyorlar. Biraz alıştırma yaptım. İlk tavsiyem mutlaka antreman menüsündeki tüm alıştırmaları sonuna kadar yapın. Sonra mypes olayını keşfettim, her maç 500.000 para... Müthiş birşey. Mutlaka mypes e kaydolun

Ve keşfettiğim en önemli şey oyuncu transfer ederken formunu görmeniz. Bu çooook önemli. Böylece hep formu kırmızı adamları transfer etmeye başladım. Birde menüden takım gelişim ayarını HIZ olarak seçtim. Bu da çok önemli. Size tavsiyem HIZ olarak seçin. Böylece oyuncular hıza yatkınsa overal leri baya farkediyor. Ve oyunda hız çok önemli duruma gelmiş. Defansın göbeğine iyi ara paslarıyla girdiğinizde adam zaten hızınıza yetişemiyor... Bol bol kaleciyle karşı karşıya kalıyorsunuz. Ve bu durumda yapacak en iyi şey aşırtma vuruş 10 vuruşumun abartısız 9 u gol oluyor. Oyunda aşırtma yapmak aşırı kolay hale gelmiş... Beni en zorlayan kişiler takımını HIZ olarak seçmiş kişiler oldu... Defans yaparken de sizi kolay kolay geçemiyorlar, kaçırdığınız adamı çizgilerde yakalayabiliyorsunuz.

Takım gelişiminde heryere eşit olarak transfer yaptım. Bunu da tavsiye ediyorum. Adam Forlanı almış, ama diğer adamları iyi değil, hiçbirşey yapamıyor.. Yani ben hiç ronaldo messi alayım derdinde değilim. Zaten mordu dün bu adamların formları. Hiç gerek yok onları almaya... Benim tüm takım kırmızı neredeyse.. Dereceleri birbirine yakın.. Zaten galibiyete iyi para verdiği için oyuncu yenilemek kolay... Heryeri yavaş yavaş güçlendirmek en mantıklısı. Ayrıca 4 STP oynuyorum. Sağ ve soldaki stoperler hızlı bek özelliği olan oyuncular.. Çok zor gol atabiliyorlar şu anda.. Oyuncu seçerken hıza yatkınlığına ve dayanıklılığına bakıyorum. Dayanıklı olduğu zaman formu da kırmızıysa, 75. dakkadan sonra tek kaleye döndürüyorum maçı..

Ayrıca oyuncular zamanla yoruluyor ve sözleşme yenilediğiniz zaman da her maç oynattıysanız biraz yorgun olmaya başlıyorlar. O yüzden en mantıklısı sözleşme yenilemeyip, satarak aynı ayarda ya da daha iyi olan kırmızı formlu oyuncu almak...

2012 de oyuncular çok çevik hale gelmiş, çok hızlı tepki veriyorlar, çok seri paslar yapılıyor. O yüzden bence doğru adamlarla gol atmak çok kolay hale gelmiş... Bu kadar hız ve çeviklik oyunu gerçekçiliğinden uzaklaştırmış gibi geldi bana. Ayrıca ardarda 2-3 gol bulursanız karşı takım dağılıyor, maç tek kaleye dönüyor. Demorilize olma olayı da abartılmış gibi..

Ayrıca kaleciyi de biran önce güçlendirin. Çoook farkediyor. Artık saçma goller yemiyorum, karşı karşıya da iyi pozisyon alıyorlar, kaleden çıkmadığı için aşırtma da yemiyorum kolay kolay... Kaleci seçerken kaleci becerisi ve formuna bakarak alın sadece, gerisi önemli değil bence...

Birde önemli bir yenilik 2012 için... Kornerde topu kime atacağınızı sağ analog tuş yardımıyla seçebiliyorsunuz. Üstelik sadece kornerde değil; kaleci vuruşlarında, normal serbest vuruşlarda vs... Bu da güzel olmuş. Ayrıca top sizdeyken istediğiniz oyuncuyu yine sağ analogla seçip hareketlendirebiliyorsunuz.

Penaltı atmak da çok kolaylaşmış. Gerekli şut barına ulaşınca sağa ya da sola yön vermeniz yeterli oluyor. Ayrıca serbest vuruştan gol atmak da kolaylaşmış. 40 metreden bile vursanız topu kaleci tokatlıyor top dağa taşa gitmiyor yani

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi softdisk -- 4 Ekim 2011; 11:41:59 >
  • nedamed arkadaşım.

Hızı artırmak biraz daha iyi sonuç verir.

Ama birisi bağlantını kullandığı sürece, onların kullanma yoğunluğuna göre dalgalanma oyuna yansır ve hiçbir zaman tam bir akıcılık sağlayamazsın... Eğer sadece internette gezinip resimli videolu sayfalara takılmıyorlarsa belki fazla etkilemez... Bunun net bir cevabı olamaz yani
  • Birde oyuncu tavsiye etmeyi unuttum.

En çok tavsiye edeceğim adam şu an parası da abartı olmayan KUYT. Ben SF olarak oynatıyorum. Çok iyi yer tutuyor. Çok memnunum. 3 kere sözleşme yenilediğim tek adam. Dayanıklılığı da çok iyi olduğundan oyunun sonlarında defansı dağıtıyor :)
  • ARKADAŞLAR DÜN ARAL GAME E PES 2012 SPARİŞ ETTİM KAÇ GÜNE ELİMDE OLUR?
  • Arkadaşlar pc için orjinal alan arkadaşlar nerden ve hangi fiyata aldılar. Shopto'dan sipariş verdim ama 10 gün sonra gelecek görünüyor. 75 tl'ye aldım. Daha uyguna bulursam iptal edeceğim ön siparişi.
  • Ben oyunu perşembe alacam benide eklermisiniz....
  • JusteriniBrooks da benim habib abi listeye eklersen sevinirim ;) Efsane devam ediyor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: softdisk

OYUN HAKKINDA ÖNEMLİ PÜF NOKTALAR

Oyun 2011 e göre çok daha kolay geldi bana... 3 gün oynadım. 60 a yakın maç yaptım, sadece 7 mağlubiyet var... 40 maçtır yenilmiyorum... 70 milyonu geçmiş durumda kadro... Buradan bakınca da oyunda kadro yapmanın ve bütçeyi artırmanın ne kadar kolay olduğu belli oluyor zaten. İlk oynadığım gün 6. maçımdı sanırım, birine 9-0 yenildim (1994 den beri bilgisayarda futbol oynuyorum, aldığım en farklı mağlubiyet) ve oyunu kapattım... Adam ileriye bütün hızlı adamları toplamıştı, benim defans darma duman olmuştu. Demek ki defansı toparlamak lazım dedim. Sonra antreman menüsüne girdim, orada defans yapmayı çok güzel öğretiyorlar. Biraz alıştırma yaptım. İlk tavsiyem mutlaka antreman menüsündeki tüm alıştırmaları sonuna kadar yapın. Sonra mypes olayını keşfettim, her maç 500.000 para... Müthiş birşey. Mutlaka mypes e kaydolun

Ve keşfettiğim en önemli şey oyuncu transfer ederken formunu görmeniz. Bu çooook önemli. Böylece hep formu kırmızı adamları transfer etmeye başladım. Birde menüden takım gelişim ayarını HIZ olarak seçtim. Bu da çok önemli. Size tavsiyem HIZ olarak seçin. Böylece oyuncular hıza yatkınsa overal leri baya farkediyor. Ve oyunda hız çok önemli duruma gelmiş. Defansın göbeğine iyi ara paslarıyla girdiğinizde adam zaten hızınıza yetişemiyor... Bol bol kaleciyle karşı karşıya kalıyorsunuz. Ve bu durumda yapacak en iyi şey aşırtma vuruş 10 vuruşumun abartısız 9 u gol oluyor. Oyunda aşırtma yapmak aşırı kolay hale gelmiş... Beni en zorlayan kişiler takımını HIZ olarak seçmiş kişiler oldu... Defans yaparken de sizi kolay kolay geçemiyorlar, kaçırdığınız adamı çizgilerde yakalayabiliyorsunuz.

Takım gelişiminde heryere eşit olarak transfer yaptım. Bunu da tavsiye ediyorum. Adam Forlanı almış, ama diğer adamları iyi değil, hiçbirşey yapamıyor.. Yani ben hiç ronaldo messi alayım derdinde değilim. Zaten mordu dün bu adamların formları. Hiç gerek yok onları almaya... Benim tüm takım kırmızı neredeyse.. Dereceleri birbirine yakın.. Zaten galibiyete iyi para verdiği için oyuncu yenilemek kolay... Heryeri yavaş yavaş güçlendirmek en mantıklısı. Ayrıca 4 STP oynuyorum. Sağ ve soldaki stoperler hızlı bek özelliği olan oyuncular.. Çok zor gol atabiliyorlar şu anda.. Oyuncu seçerken hıza yatkınlığına ve dayanıklılığına bakıyorum. Dayanıklı olduğu zaman formu da kırmızıysa, 75. dakkadan sonra tek kaleye döndürüyorum maçı..

Ayrıca oyuncular zamanla yoruluyor ve sözleşme yenilediğiniz zaman da her maç oynattıysanız biraz yorgun olmaya başlıyorlar. O yüzden en mantıklısı sözleşme yenilemeyip, satarak aynı ayarda ya da daha iyi olan kırmızı formlu oyuncu almak...

2012 de oyuncular çok çevik hale gelmiş, çok hızlı tepki veriyorlar, çok seri paslar yapılıyor. O yüzden bence doğru adamlarla gol atmak çok kolay hale gelmiş... Bu kadar hız ve çeviklik oyunu gerçekçiliğinden uzaklaştırmış gibi geldi bana. Ayrıca ardarda 2-3 gol bulursanız karşı takım dağılıyor, maç tek kaleye dönüyor. Demorilize olma olayı da abartılmış gibi..

Ayrıca kaleciyi de biran önce güçlendirin. Çoook farkediyor. Artık saçma goller yemiyorum, karşı karşıya da iyi pozisyon alıyorlar, kaleden çıkmadığı için aşırtma da yemiyorum kolay kolay... Kaleci seçerken kaleci becerisi ve formuna bakarak alın sadece, gerisi önemli değil bence...

Birde önemli bir yenilik 2012 için... Kornerde topu kime atacağınızı sağ analog tuş yardımıyla seçebiliyorsunuz. Üstelik sadece kornerde değil; kaleci vuruşlarında, normal serbest vuruşlarda vs... Bu da güzel olmuş. Ayrıca top sizdeyken istediğiniz oyuncuyu yine sağ analogla seçip hareketlendirebiliyorsunuz.

Penaltı atmak da çok kolaylaşmış. Gerekli şut barına ulaşınca sağa ya da sola yön vermeniz yeterli oluyor. Ayrıca serbest vuruştan gol atmak da kolaylaşmış. 40 metreden bile vursanız topu kaleci tokatlıyor top dağa taşa gitmiyor yani

şu ana kadarki tecrübelerime dayanarak sana katılıyorum kardeşim. birde ekleme yapmak istiyorum yan toplar çok etkili yada ben çok iyi kanat atağı yapıyorum. dün akşam Guti yi transfer ettim mükemmel paslar veriyor zaten oyunda ondan iyi Xavi İniesta falan var onklarada paranız yetmez. ara pası kullanıyorsanız kesinlikle tavsiye ederim. oos olarak modise var kıvrak ve çok etkili yükselen yıldızlarda çok iyi futbolcular var dikkate alın bence...
  • online mode da quick match bölümünde ranked match (1'e1) yazıyor ama 2 ye 2 yok?? ikinci kolu bi türlü ekleyemedim lütfen acil yarıdm?
  • Ekleyin onurbektas id.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.